Poczucie własnej wartości w podrywie

Poczucie własnej wartości to temat, który powinien być poruszony już dawno temu. Jest to bowiem bardzo kluczowy element w relacjach z kobietami. Powiem nawet, że bez ustabilizowanego poczucia wartości będziesz miał w podrywie przeszkody.

Jeśli masz w sobie poczucie niezasługiwania na kobietę to z tego równania wynika, że oceniasz jej osobę jako bardziej wartościową od siebie samego. Jest to sytuacja problematyczna. Z tej pozycji trudno Ci będzie ją do siebie przekonać. Jak przekonać kogoś do czegoś do czego sami nie jesteśmy przekonani?

Jest sporo czynników, które wpływają na Twoje poczucie wartości. Jednym z nich jest traktowanie Ciebie przez rodziców, czyli Twój okres dorastania. Kolejnym będą Twoje sukcesy. I nie mam na myśli tutaj powszechnie kojarzonych symboli sukcesu takich jak duży majątek, czy bycie mistrzem olimpijskim. Sukces to inaczej umiejętność dojścia tam gdzie zamierzasz. Jeśli wciąż coś planujesz, ogólnie wiele byś chciał, ale zawsze twoje plany rozchodzą się po kościach to znaczy, że nie umiesz osiągać sukcesów – doprowadzać spraw do końca. A to obniża Twoje poczucie własnej wartości.

W kontekście uwodzenia duże znaczenie ma także odbiór Twojej osoby przez kobiety. Trudno Ci będzie czuć się godnym partnerem dla super laski skoro kobiety na co dzień w ogóle się Tobą nie interesują.

Twoje poczucie własnej wartości seksualnej wzrośnie jeśli będziesz dostawał od kobiet dużo sygnałów świadczących o tym, że te są gotowe pójść z Tobą do łóżka. Natomiast jeśli one nie będą chciały się z Tobą wiązać to będzie to wpływało na Twoje poczucie własnej wartości negatywnie – ale w kontekście związkowym. Zachęcam Cię do obejrzenia filmu w którym wyjaśniam więcej na temat poczucia własnej wartości w podrywie.

Swoją drogą jeśli nie znasz twórczości Briana Tracy, a chciałbyś popracować nad ogólnym poczuciem własnej wartości (nie w kontekście podrywu) to gorąco zachęcam. Kliknij tutaj(KLIK)

Wpisy podobne (KLIK)