Rafał Żuber

Zapewne zastanawiasz się kim jestem i dlaczego miałbyś korzystać akurat z moich rad. Jestem takim samym facetem jak Ty. Wiele lat temu nie bardzo układało mi się w związkach. Zachowania dziewczyn były dla mnie niezrozumiałe i wciąż przeżywałem rozczarowania.

Postawiłem sobie za cel “złamać Enigmę” i odkryć jakie zachowania facetów wpływają na to, że niektórzy z nich cieszą się wyjątkowym powodzeniem u kobiet. Podróż za odpowiedzią na to pytanie zdeterminowała moje życie.

Lat doświadczenia
0
Wyświetleń na Youtube
0
Wpisów na blogu
0

Kim jestem?

Ekspert

Jestem jednym z pierwszych ekspertów d.s relacji damsko-męskich w Polsce. W okolicach 2007 roku członkowie największych for internetowych branżowych w kraju każdego dnia czerpali garściami z moich postów.

Prelegent

Od 2008 r jestem prelegentem. Poprowadziłem setki szkoleń.

Trener

Dodatkowo jestem jedynym trenerem w Polsce (być może na świecie), który stworzył kompleksowy program rozwoju mężczyzny Gracz Doskonały. Współpracując przy tym z mistrzami w swoich branżach takimi jak, Zofia Kulewicz i Krzysztof Reinhard.

Autor

Jestem autorem niezliczonych ilości publikacji w zakresie relacji damsko męskich. Na moich naukach wzrastało wielu obecnych trenerów uwodzenia. Mam dowody na zmianę na lepsze życia rzeszy mężczyzn.

W roku 2020 wydałem swoją autobiografię Odkryte Karty, którą możesz zakupić w wielu księgarniach w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej zachęcam Cię do jej przeczytania.

Jestem także autorem wielu poradników oraz kursów dotyczących relacji damsko-męskich.

W programach radiowych i telewizji

Jestem osobą publiczną regularnie zapraszaną do radio i programów telewizyjnych.

Od 2011 prowadzę kanał na YT (prawie 5MLN wyświetleń).

Ciągłe samodoskonalenie

Przeszedłem dziesiątki szkoleń rozwojowych u światowych guru. Między innymi uczestniczyłem w kursach u takich gigantów jak Brian Tracy i Anthony Robbins. W pewnym okresie mojego życia pełniłem funkcję supervizora w międzynarodowej korporacji Herbalife. Byłem liderem dla kwalifikowanych producentów, success builderów i starszych konsultantów. Dzięki temu mam kompetencje w motywowaniu ludzi i prowadzeniu ich do sukcesów.

Dzieliłem scenę z takimi osobistościami jak Zan Perrion, czy Profesor Zbigniew Izdebski.

Ja i Zan 2008 rok

Cieszę się, że na siebie trafiliśmy. Jestem przekonany, że Twoje obawy i dylematy związane z kobietami nie są mi obce. Skorzystaj z mojego doświadczenia. Moją misją jest to abyś dostawał od kobiet to co najlepsze, bo wiem ile znaczy udane życie towarzyskie.