Teksty do dziewczyn, gdy chcesz pozostać sobą

Teksty do dziewczyn, gdy chcesz być sobą

Dużo mówi się o byciu sobą w uwodzeniu, lecz nie jestem pewien, czy ktoś poinstruował ciebie w kwestii tego jak być sobą?

Pomysł na ten artykuł przyszedł do mnie dziś niespodziewanie, kiedy byłem z moją mamą w centrum handlowym. Szliśmy sobie alejką, gdy moja mama patrząc na jakieś zasłony do okien powiedziała do mnie „O zobacz, taki fiolet mi się podoba, ładny odcień” Ewidentnie będąc myślami, gdzieś indziej, rozglądając się po regałach sklepu po chwili od niechcenia dodała „…a Tobie Rafał?” Nagle mnie oświeciło!!!

Wiedziałem już wtedy, że powstanie ten wpis. Czy sądzisz, że powinienem odpowiedzieć mojej mamie na pytanie?
Jeśli twierdzisz, że jest to zalecane, taktowne itp. jesteś w błędzie i radzę ci czytać dalej…

Uwodzenie zakłada poznawanie wielu kobiet, aby posiąść wybór i znaleźć tę najlepszą. Powoduje to, że jako uwodziciel zawiązujesz wiele nowych relacji z kobietami i na sam początek znajomości, w pierwszym jej etapie część mężczyzn wpada w pułapkę. Czy ty również?

Przebywanie w towarzystwie kobiety, którą znasz zaledwie pół godziny to czasem delikatny, lub silny dyskomfort. Nie każdy facet czuje się w takiej sytuacji bardzo wyluzowany.Jeśli kobieta ci sie podoba i zależy ci, aby się do niej zbliżyć, jesteś w stanie niezauważalnie przekroczyć próg swojej naturalności. Dzieje się to wtedy, gdy roztrząsasz tematy, które cię nie interesują w imię podtrzymania relacji. Kiedy np. kobieta coś palnie, a ty do tego nawiązujesz tak, jak w przykładzie z moją mamą. Co prawda nie była to moja randka, lecz nawet w tamtej sytuacji komentarz z moich ust był zbędny.

Czasem rozmowa z kobietą naturalnie się rozkręca i macie o czym rozmawiać, innym razem masz do czynienia z dziewczyną, która wydaje się być zamknięta, bądź różni się od ciebie i możecie nie złapać szybko wspólnego języka. Dziewczyna będzie poruszała tematy które nie są dla ciebie ciekawe, lub będzie zadawała ci bezsensowne, nie wnoszące nic pytania, podobne do takich jak zadała mi moja mama. Takie teksty do dziewczyn jak „twoja obecna torebka w porównaniu z tamtą z wystawy jest bla bla bla” powodują, że jakoś konwersacji spada.

Jak należy się wtedy zachować, by zwiększyć szansę na stworzenie bliskiej relacji z kobietą?
Przede wszystkim :

Bądź w kontroli i nigdy nie podtrzymuj tematu kosztem twojego komfortu.

Jak czujesz się, gdy rozmawiasz np. z jakąś dużo starszą osobą, która porusza tematy zupełnie ciebie nie interesujące, nie dotyczące twojego życia, nie odnoszące się do twojej rzeczywistości?

Może to być np. spotkanie rodzinne, gdzie ciotka, czy wujek długo cię nie widzieli i zadają serię nudnych pytań oraz starając się być wyluzowanymi i zabawnymi rozmawiają z tobą o czymś i niby wszystko jest ok, ale dopiero jak na imprezie pojawia się twój kuzyn i idziecie na stronę to czujesz ulgę. Możesz wreszcie porozmawiać o czymś co lubisz, w swój w jaki lubisz rozmawiać. Możesz pokazać się takim, jakim jesteś ze swoimi różnymi zachowaniami, bo kuzyn zna cię jak własnego brata i jesteś przy nim w pełni sobą.

Czy nie miałeś nigdy wrażenia, że niektóre twoje pierwsze chwile z kobietami, lub niektóre randki przebiegały podobnie jak to spotkanie rodzinne? Jak ta rozmowa z wujkiem, czy ciotką?
To jest właśnie moment w którym przestajesz być sobą i godzisz się na pozostawanie w relacji, w której odgrywasz jakąś rolę.

Kobiety rzadko mają plan na randkę i ułatwisz sobie życie jeśli będziesz brał odpowiedzialność za przebieg spotkania. Teksty do dziewczyn, które podrywasz muszą sprawiać Ci przyjemność. Gdy dziewczyna mówi na temat, który cię nie interesuje to pomyśl, że ona może nie potrafić uwieść ciebie, nie wie o czym mówić, albo jest zalękniona, niepewna, nie wie jak na co reagujesz, nie chce czegoś zepsuć.

Zdecydowanie przewodź. Jeśli cokolwiek ci się nie podoba mów o tym, nie nawiązuj wcale do tematów,które wydają ci się nie na miejscu, zamiast tego dawaj swój materiał- uwodź. Przykład:

Ona: mówiłeś, że nie będziesz długo pracował w naszej firmie, ja też nie wiem jak długo popracuję tutaj, wiesz tak naprawdę to nie wiem, gdzie bym chciała pracować. Z początku było mi dobrze, ale to nie jest to, a ty już wiesz, co chcesz robić?

[zapytaj siebie, czy chcesz odpowiedzieć na to pytanie, czy zwyczajnie nie masz ochoty na rozmowę o pracy i na tej podstawie zareaguj na jej wypowiedź – jeśli masz inne wyobrażenie relacji z nią, niż rozmowa na podobne tematy poprowadź w swoim kierunku- ona może nie wiedzieć, jak lubisz spędzać czas z kobietą. Jeśli uważasz, że powinieneś odpowiedzieć na jej pytanie tłumacząc sobie, że to początek spotkania i dobrze się poznać itp. mimo, iż marzyłeś w głębi ducha, by wasza relacja wyglądała inaczej, np. tak, że obdarowujecie się czułościami, od początku spotkania i piętnujecie chemię, która powstała przy zawieraniu znajomości to nie powinieneś oddawać jej kontroli nad relacją ]

Ty: Wiesz co… przede wszystkim chciałem ci podziękować, że tak ślicznie się ubrałaś.. to dla mnie komplement, gdyż jako facet czuję sie dumny, że towarzyszy mi taka piękność, wiesz dlaczego cię tu zaprosiłem…?

W ten sposób zmieniasz ton relacji na taki w którym możesz egzystować jako „Ty”.I o to właśnie chodzi:) Dziewczyna na 99% zapomni o tym, że zadała ci pytanie na które jej nie odpowiedziałeś:) Ona też woli porozmawiać o czymś co ją ożywi jako kobietę. Pamiętaj o tym, żeby od początku znajomości z kobietą kształtować relację poprzez „prowadzenie” (jak w powyższym przykładzie) , by ukazać kobiecie swoje oblicze, czuć się samemu dobrze i osiągać zamierzone cele tych kontaktów. Zadawaj sobie pytanie „jak mi z tym w czym uczestniczę?” i reaguj tak, byś czuł się komfortowo, byś mógł być sobą. Twoje testy do dziewczyn zyskają na jakości.

Polecam Ci inny wpis w którym opisuję jaką rolę spełniają teksty na podryw w kontekście całego procesu uwodzenia – https://rafalzuber.pl/blog/teksty-na-podryw-to-jest-nic-dam-ci-cos-lepszego/