Uwodzenie kobiet na bohatera

Za chwilę będziesz się z nią widział. Tak, zgodziła się spotkać z Tobą i Twoja randka rozpocznie się za kilka minut. Czy jesteś przygotowany? Ona jest taka piękna, musisz sprostać jej oczekiwaniom, wiesz, że ona może mieć każdego, musisz być najlepszy!!!

Musisz pokazać się z jak najlepszej strony, ona widziała już wiele. Pomyśl, czym możesz jej zaimponować, czego nie widziała dotychczas? Zaimponujesz jej swoją wiedzą? Mam pomysł, a może ubierz się pięknie i bądź dostojnym facetem, który posiada rozwiązanie na każdą sytuację, oraz trudno jest zrobić na nim wrażenie? Zaparkuj swój samochód w widocznym miejscu. Czy teraz masz u niej większe szanse?

Ok. Będę z Tobą szczery. Przyznam Ci, że żadna z tych taktyk na randkę się nie sprawdzi. Z jednego bowiem powodu…

Wszystko o czym napisałem opiera się na chęci wywarcia na kobiecie wrażenia – uwodzenie kobiet na bohatera.

Piękne dziewczęta są uczulone na facetów, którzy się przed nimi popisują i starają się ukazać swoją świetność. Mężczyźni tacy starają się zabłysnąć przed kobietą w bardzo skrajnych formach. Chwalą się swoimi śmiałymi planami, pokazują swoje drogie zabawki, albo krytykują innych… Nie pokazują swoich uczuć, staja się trzymać fason i kontrolować odbiór ich osoby przez kobietę.

Kiedyś miałem nawet kolegę, który w towarzystwie kobiet, nagle zmieniał się w zupełnie inną osobę, atakował mnie nawet w obawie przed tym, żebym nie zbił u dziewczyn więcej plusów, niż on. Gdy dziewczyn już nie było, jego zachowanie wracało do normy. Często faceci, którzy mają pieniądze starają się kupić nimi kobietę, tego również dziewczyny mają dość. W uwodzeniu kobiet chęć pokazania się może przybierać rozmaite formy. Kiedyś spotkałem chłopaka, który wiedząc, że będzie odwoził dziewczynę swoim samochodem zaparkował wjeżdżając tyłem w miejsce parkingowe twierdząc, że samochód przodem, lepiej się zaprezentuje. Ileż to niepotrzebnego stresu…

Podejdź do pięknej kobiety i zapytaj się jej otwarcie, jakie są jej doświadczenia z facetami, czy to co napisałem jest prawdą? Będzie to dla Ciebie najlepsza lekcja…

Mam dla Ciebie znacznie lepszą taktykę na kobiety. Choć nie lubię określenia „taktyka”, bo zakłada ona plan oraz podstęp, a daleko do tego w tym, czym chcę się z Tobą podzielić, przyznaj jednak, że określenie to przykuwa uwagę:)

Kiedy skończysz w towarzystwie uroczej kobiety, która zapewne ma już dość supermenów, odsłoń przed nią swoje słabości.

Odrzuć te wszystkie beznadziejnie brzmiące, zbyt mądre wypowiedzi i przestań starać się być profesjonalnym człowiekiem. Nie myśl zbyt długo nad odpowiedziami tylko odzywaj się do niej jak do kogoś kogo znasz już długo i nie musisz dawać się poznać.

Nie staraj się dobierać mega-wyszukanych słów w dialogu. Więcej zyskasz jak powiesz coś na totalnym luzie, jakiś kolokwializm, którego używasz jak wiesz, że otaczają Cię wyłącznie zaprzyjaźnione osoby, chociażby zwykłe ” Spoko”.

Staraj się pokazywać swoje słabości – to coś zupełnie odwrotnego, niż robi większość facetów. Powiedz jej o tym, że czujesz się niepewnie w drogich restauracjach, jeśli to prawda. Zdradź jej, że nie wiedziałeś jak się ubrać na spotkanie z nią, lub opowiedz jej historię, która ukazuje twoje miękkie serce. Świetnie działają historie w których opowiadasz o jakiejś sytuacji, która wymagała od ciebie męstwa, siły, samodyscypliny itp. a dałeś ciała przez swoją słabość. Np. kiedyś czytałeś wiele książek i chciałeś zapisać się na kurs szybkiego czytania, lecz wtedy zabrakło ci samodyscypliny, bo lubiłeś siedzieć i plotkować na gg:) Uwodzenie kobiet na bohatera ginie przy tym w oddali…

Nie staraj się wymądrzać przed kobietą i dyskutować o tym, kto ma racje. Nawet jeśli udowodnisz jej racje przegrasz ją. Nie staraj się wyjść na takiego co ma racje, bo to wbrew pozorom wcale nie jest atrakcyjne. Zamiast tego bądź pod wrażeniem tego co ona mówi. To niesamowite, że kiedy byłem na szkoleniu Briana Tracy nawet on o tym mówił „Nie staraj się wywrzeć wrażenia na kobiecie, zamiast tego bądź pod jej wrażeniem, a zyskasz wiele więcej”

Zrób kobiecie miejsce na jej świetności i podziwiaj ją za to. Taka postawa wpłynie na to, że kobiety będą Cię uwielbiać. Chwal ją za to, czego sam nie masz. Wyznaj jej, że podziwiasz ją za to, iż wstaje tak rano, gdy Ty masz z tym problem. Powiedz „podziwiam Cię, jak Ty to robisz? To niesamowite!”. W końcu zacznie pytać o Twoje życie, Twoje hobby, styl życia, cokolwiek, a wtedy to, co powiesz o sobie będzie brzmiało zupełnie inaczej.

Uwodzenie kobiet zacznie być dla Ciebie znacznie przyjemniejsze, bo będziesz wyluzowany i pozbawiony presji, by zaimponować dziewczynie. I tym własnie jej zaimponujesz:)