Jak zaciekawić kobietę – kilka porad na temat.

Jak zaciekawić kobietę? Dam Ci dzisiaj kilka porad, które mogą Ci się przydać w kontaktach z płcią piękną. Mam dużo do czynienia z facetami którym nie idzie z kobietami tak jakby chcieli i wyciągnę dziś wspólny mianownik dla większości. 

Osobowość

Nie da się ukryć, że osobowość faceta może być dla kobiet odpychająca, neutralna, lub wyjątkowo zachęcająca. Jeśli w Twoim życiu brakuje kobiet i te nigdy nie zabiegały o Twój czas nawet jak miałeś z nimi do czynienia w najbliższym otoczeniu to przyczyną może być Twoja osobowość. 

Spokojnie. Wbrew temu co myśli większość osobowość da się poprawić. Nie wyraża ona naszej indywidualności, a jest ukształtowana przez Twoje wcześniejsze życie. 

Kiedyś jeden z moich znajomych trenerów relacji powiedział: “Jeśli mam kursanta z którym sam z siebie z chęcią spotkałbym się ponownie to wiem, że z nim będzie łatwa praca”. W tych prostych słowach zawiera się sedno. 

Osobowość to zbiór naszych zachowań i reakcji. Jest to nasz stosunek do świata. Ludzie lgną do osób które mają pozytywny obraz świata i w rozmowie z nimi nie odczuwa się zgorszenia, bólu, nerwowości, pesymizmu i nadmiernej krytyki otoczenia. 

Niektórzy zamiast zadawać sobie pytanie jak zaciekawić kobietę powinni zacząć od odpowiedzi na pytanie: “jak jestem odbierany przez ludzi? Czy ludzie lgną do mojego towarzystwa, czy przeciwnie?”. 

Jeśli chcesz być lubiany musisz być serdeczny i mieć dobre emocje. Nie skupiaj się w życiu na tym czego nie masz tylko naucz się rozkoszować życiem i pracuj nad wdzięcznością. Jeśli do tego jesteś pełen pasji, ożywiony i nastawiony na cele to będziesz miał osobowość, która przyciąga kobiety. 

Zwróć uwagę na to, czy nie obciążasz ludzi tym co na ogół mówisz. Staraj się dodawać im otuchy, sprawić, żeby się śmiali i czuli dobrze, a dużo to zmieni. W przypadku niektórych najlepszą rzeczą na początek zmian w relacjach z dziewczynami byłby odwyk od przygnębiających emocji do których przywykli. 

Na dobry początek zacznij zauważać kiedy stajesz się negatywny i zbuntowany. Natychmiast to zatrzymuj i spójrz na sprawę bardziej łaskawym okiem. Zamień to na jakąś dobrą emocję. Emocje są wyczuwalne przez osoby z otoczenia, gdyż niosą ze sobą ładunek magnetyczny, który promieniuje na tych którzy są przy nas. Miej to na uwadze. Życie nie jest złe. Jedynie twój stosunek do niego może sprawić życie złym.

Jak zaciekawić kobietę słowem?

Każdy by chciał wiedzieć co mówić, żeby to przyciągało kobiety. A wiesz w czym jest problem? W tym, że jak ja mówię facetom co powiedzieć to widzę po ich minie, że nawet ich to zawstydza.  

Czyli dochodzimy do tego, że problemem nie jest sam brak tekstów tylko myślenie na temat kobiet które nie przynosi efektów. Np kiedy Ty wierzysz w to, że dla kobiety którą chcesz zdobyć musisz być wyjątkowo miły i pobłażliwy to nie powiesz do niej: “Ale się bezwstydnie wypinasz!”. Jejku przecież to nieładnie tak powiedzieć do koleżanki z pracy. A już kompletnie nie pasuje to do kulturalnego mężczyzny. 

I temat załatwiony. Ty i tak nie będziesz mówił do kobiet rzeczy które przynoszą zaciekawienie kobiet bo najpierw trzeba by zmienić Twoje poglądy na temat tego co kobiety lubią. 

Dlatego nie szukaj tekstów na podryw, bo te wykorzystasz tylko wtedy, gdy zgadzasz się poglądami autora na temat kobiet. Szukaj poglądów na temat kobiet które przynoszą powodzenie! To jest klucz. Jeśli zmienisz poglądy Twoje usta przemówią innym językiem. 

Jak zaciekawić kobietę podejściem do niej

To jest kolejna rzecz, którą zauważam u kursantów. Oni nie kochają kobiet. Po prostu egoistycznie nie chcą być samotni. Serio znam wielu facetów którzy nie zasługują na kobietę, gdyż chcą wykorzystywać dziewczyny do zaspokojenia swojego ego. 

Znam nawet takich, którzy mieli tych kobiet setki a mimo to uszy mi więdną jak słucham ich historii. Po prostu odnoszę wrażenie, że Ci nie kochają kobiet, tylko przez sukcesy z nimi mogą lepiej patrzeć na siebie samego. I to doprowadziło ich do wykształcenia sztucznej twarzy którą prezentują przez damską publicznością. Ale obcując z takim facetem nawet ja czuję gorzki smak jego nędznej duszy. 

Taki ktoś ubolewa jeśli jakaś kobieta sprawia mu trudności – och jakie te kobiety są złe – ale jeśli tylko uda mu się zaliczyć to nawet nie czuje się zaspokojony emocjonalnie. Nie docenia wspaniałości tego zdarzenia i osobowości tej niewiasty. Zamiast tego kompulsywnie skupia się na kolejnym podboju jakby interesowały go tylko wyniki gry, a nigdy człowiek. 

Inną sytuacją jest to jak facet jest samotny i narzeka jak to mu źle, ale jeśli tylko miałby kobietę to zrobiłby się zaborczy i znęcałby się nad nią psychicznie. On po prostu sam ze sob się męczy a związek dla niego miałby być plastrem na ranę. Takie podejście do kobiet nie zachęca je do relacji.

Najłatwiej mają faceci którzy kochają kobiety. Fascynacja kobietą jest wyczuwalna przez nią. A każda dziewczyna pragnie byc obiektem który absolutnie pochłania męską uwagę. Ale motywacja ze strony faceta ma być pozytywna, a nie negatywna. Czyli fascynujesz się nią, bo jest taka doskonała i piękna, a nie dlatego, że upatrujesz w niej koniec swojej samotności. och wreszcie nie bedziesz sam oglądał netflixa. 

Obejrzyj sobie film Zapach Kobiety i zobacz co to znaczy fascynować się kobietami. 

Fascynacja, a bycie pantoflem

Jeśli przyszło Ci do głowy, żeby pomyśleć: “No ja się zawsze fascynuje kobietami,ale one i tak mnie nie zauważają” to już prostuje. Fascynacja nie jest jedynym czynnikiem jeśli myślisz o tym jak zaciekawić kobietę. 

Ona świetnie pracuje jeśli nie przejawiasz cech pantofla. Czyli jesteś surowym, twardym facetem który nie podlizuje się kobietom, nie robi im przysług i nie daje się manipulować. Ale jednocześnie widać po Tobie, że inspirujesz się  towarzystwem kobiety. Z jednej strony potrafisz powiedzieć, że jej widok sprawia, że stajesz się kompletnie bezbronny na jej uroki, ale potrafisz tego samego dnia dać jej reprymendę za złe zachowanie – twoja mina wtedy jest surowa. To jest mieszanka którą kochają kobiety. Facet czuły na ich piękno, ale nieugięty dla nich w swoich zasadach. 

Np. ja mam tak, że czasami zdarza mi się zobaczyć kobietę o takiej urodzie, że nie umiem przestać się na nią gapić. Wpatruję się w nią jak w najbardziej niezwykły zachód słońca. Ale jeśli ona odezwałaby się do mnie niestosownie potrafię szybko sprowadzić ją na ziemię i zmienić front. 

Kiedyś na szkoleniu w Sopocie byłem wpatrzony serdecznie w jedną damę, która siedziała z kimś dwa stoliki dalej. Kiedy zapytała mnie czy ma coś na twarzy odpowiedziałem: “Nie wiem, stąd nie widzę”. To nie była odpowiedź lizusa. Poskromiłem jej niemiłe zapędy i jestem pewny, że zyskałem tym w jej oczach. To było lepsze niż powiedzieć jej: “Nie! Patrzę na Ciebie bo mi się podobasz”. Ona nie zasłużyła na takie miłe traktowanie. 

Więc fascynacja ,a bycie pantoflem nie muszą mieć ze sobą nic wspólnego. Można i powinno się być pod wpływem piękna kobiety, ale przede wszystkim potrafić być szorstkim kiedy trzeba. A częstym błędem facetów jest to, że fascynację mylą z byciem lizusem, lub z lubieżnością.

Jak zaciekawić kobietę? Podsumowanie.

Jeśli chcesz być zauważony przez kobiety i je fascynować zacząć należy od edukacji. Musisz wiedzieć jakie są kobiety, żeby Twoje działania i słowa przyniosły ich zainteresowanie. 

Jeśli nie masz wiedzy to tak jakbyś głaskał gady wierząc w to, że dzięki temu będą Cię lubić. Tymczasem gady w przeciwieństwie do ssaków nie lubią głaskania i je to stresuje. Jeśli działasz po omacku to Twoje teksty i zachowania do dziewczyn mogą być “głaskaniem gada.”

Powinieneś też zrewidować swoje podejście do kobiet. Zbadaj swoje motywacje do zdobycia dziewczyny. Jeśli dziewczyna jest Ci potrzebna do tego, żeby poczuć się lepiej to nawet jak zdobędziesz związek pakujesz się w problemy. 

Na umiejętność oczarowywania kobiet wpływa ileś czynników. Jeśli któreś dziedziny Twojego życia szwankują wpływają na coś w Tobie, a to wpływa na relacje etc. Dlatego jeśli kiedykolwiek miałeś fantazję, żeby dostać program coachingowy który poukłada całe Twoje życie i da Ci całą kompletną wiedzę żeby skutecznie przyciągać do siebie kobiety i swobodnie tworzyć z nimi wspaniałe relacje możesz skorzystać z mojej pomocy. 

W tym celu zapisz się na bezpłatną rozmowę na której możesz zakwalifikować się do mojego programu coachingowego. Uzupełnisz wszelkie braki które teraz uniemożliwiają Ci przyciągnięcie kobiety. Ale skorzystaj z tego tylko jeśli bardzo Ci na tym zależy. Jeśli nie szukasz kompletnego programu tylko chcesz parę porad zostań przy darmowej wiedzy.

To jest program tylko dla osób bezwzględnie nastawionych na ulepszenie siebie i chętnych włożyć w siebie pewną pracę. A jeśli tak jest tutaj możesz się zapisać:

PROGRAM COACHINGOWY

Do zobaczenia wkrótce

Rafał