Jak doprowadzić do masażu, który da Ci sex

Jak doprowadzić do masażu i mieć seks? Tytuł brzmi dość odważnie, ale taki ma być jeśli ma oddawać rzeczywistość. Umiejętność wykonania masażu w taki sposób, żeby partnerka, aż prosiła o więcej nie jest często spotykana. Lecz większym wyzwaniem jest nadal doprowadzenie do takiego masażu. Jeśli możesz się wykazać to jesteś już w połowie drogi.

Masz koleżankę, rozmawiasz z nią u Ciebie i nagle powiesz : „Chodź, zrobię Ci masaż” ? Owszem, to może się udać, ale przeważnie dziewczyna będzie oponowała. Bo tu brakuje kontekstu. A co by było jakbyś z każdą dziewczyną, niezależnie czy świeżo poznaną, czy starą przyjaciółką potrafił doprowadzać do specjalnego masażu z którego ciężko skończyć inaczej, niż seksem?

Wystarczy mieć na to patent. Coś uniwersalnego co możesz wyciągnąć z rękawa w każdej chwili. Od lat masuję kobiety i one się rozpływają, proszą o więcej. Jedno to to jak to robię(masaż), a drugie to, że potrafię umiejętnie doprowadzić do masażu z każdej płaszczyzny znajomości. Zobacz fragment kursu:

Jak doprowadzić do masażu i czegoś więcej

Jeśli kobieta znalazła się u Ciebie w mieszkaniu to jest bardzo duża szansa na to że dojdzie między wami do konsumpcji. Ale tylko wtedy kiedy staniesz na wysokości zadania. Co to oznacza? To, że powinieneś orientować się co dzieje się w głowie kobiety i umiejętnie rozplanować “plan waszych zajęć” tak, aby w rezultacie pomóc koleżance zgodzić się na wspaniałą przygodę. Czy to w takim razie wbrew jej? Nic z tych rzeczy!

Kobiety pragną seksu tak i mężczyźni, ale ciąży na nich brzemię oceny społecznej. Znam bardzo wiele przypadków, że faceci zapraszali dziewczyny do siebie. Te na coś liczyły, ale wieczór potoczył się tak, że do niczego nie doszło. Kobieta po tym wycofała się ze znajomości. Niestety, ale prawda jest taka, że warto wiedzieć jak zorganizować wieczór, żeby płynnie przejść do “tych spraw”. To nie tylko wiedza o tym jak doprowadzić do masażu, ale o wielu innych istotnych aspektach. Jak przygotować mieszkanie, co robić od początku, żeby kobieta czuła się coraz bardziej swobodnie i żeby sama chciała więcej i więcej.

Nie musisz na nią włazić i bić się o każdą szczyptę przyjemności. Są lepsze sposoby na to jak doprowadzić do masażu, do pocałunku, przytulania, seksu etc. Przygotowałem na ten temat cały kurs, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród moich klientów. Jest w nim na wideo cała strategia postępowania z kobietą od przekroczenia progu Twojego mieszkania do seksu. Pokaże też całe wykonanie masażu po którym ulegają kobiety z instrukcją.

Znajdziesz go tutaj: https://rafalzuber.pl/poradniki/jak-sprawic-by-nie-umiala-odmowic/

Owocnych treningów z wyjątkowymi kobietami. Przekonaj się jakie potrafią być kojące.

Rafał