Ona nie prześpi się z Tobą napaleńcu

Czy wiesz, że prawie zawsze faceci popełniają jeden zasadniczy błąd, kiedy uda im się zaprosić laskę do siebie do mieszkania? Błąd ten nie pozwala im sypiać z najładniejszymi dziewczynami… Sam popełniałem go regularnie…musiało upłynąć sporo czasu, zanim skorygowałem pewne zachowanie, ale w rezultacie ta zmiana spowodowała, że poznałem w kobietach spragnione seksu dzikie koty, zamiast dziewczynek mówiących „NIE”

Przejdę do rzeczy.

Przeważnie kiedy jest relacja mężczyzna-kobieta, która zmierza w kierunku intymnym, jeden partner pociąga seksualnie drugiego partnera bardziej.

Albo Ty widzisz w niej mega ostrą sukę, i napalasz się co chwilę, kiedy tylko ona rąbek seksualności okaże, albo ty jesteś facetem na którym mało która kobieta robi naprawdę duże wrażenie, co pozwala ci zachowywać przy niej spokój, a ona się do ciebie seksualnie zaleca- lub robi to tylko w obrębie swoich myśli.

Przeważenie im jesteś bardziej doświadczony, tym przesuwasz się od jednego stanu rzeczy do drugiego, ale mając świadomość tego mechanizmu, możesz tę drogę skrócić.

Zależy ci na tym dlatego, że od momentu, gdy zaczniesz jej mniej pragnąć, niż ona ciebie jest szansa na zdrowszą relację i większe prawdopodobieństwo łózka.

Jak to się dzieje?

(Nie chcę rozpisywać się szeroko w tym temacie, więc wzmienię aspekt łóżkowy, bo o tym jest temat)

Jaki więc błąd popełniają faceci w sytuacji łóżkowej, przez który zostają odrzuceni i kobieta od tej chwili jest górą i rozdaje karty?

Wczuj się…jesteś z nią sam na sam…macie za sobą przyjemną randkę, udało ci się wziąć ja na chatę…rozmawiasz już z nią nie pierwszą godzinę, zasadniczo już się znacie, i masz ją przed sobą na swojej sofie, więc oswoiłeś się już z tym, że ona ma się ku tobie, ale jednocześnie obok tego uczucia występuje drugie…podpowiada ono „boże , jak to się stało, że ona tu jest? Czy ty to widzisz? Widzisz jakie ona ma nogi, w o gole jak ona wygląda? przecież jak ja ją dosiądę to będzie koniec świata” I co się dzieje?

Jest miło, próbujesz ją pocałować i ona to odwzajemnia. No i co robisz? UWAGA! To jest właśnie ten błąd! – zamykasz oczy, myślisz sobie ” mam to, ojej, ojej, ale jest super, tak mi tego było trzeba, jest cudna” i liżesz ją jak szalony, zaczynasz oddychać mocno, podnieciłeś się do granic możliwości i próbujesz ją przelecieć. GAME OVER

Jeśli laska jest naprawdę dobrą suczą, nie da ci. Bo nie wiedziałeś, że ona jest przyzwyczajona do dziesiątek podobnych reakcji kolesi. Byłeś interesujący, udało ci się na tyle to rozegrać, ze nawet miałeś ją na chacie i nie dałeś rady w ostatnim etapie. To się zdarza bardzo często. Sam miałem dużo takich sytuacji i ci powiem, że przeżyłem to bardzo boleśnie..ajjj..nie chcę pamiętać…widzisz cudowna, seksowna maszynę do seksu na swoim łóżku i ona nie chce się z tobą bawić…

Nauczyłem się innego postępowania…zrozumiałem, że to kobieta musi pragnąć mnie bardziej, niż ja ją, a jeśli tak nie jest to sprawić, żeby tak było w tym właśnie momencie, przed próba seksu. Nie jest łatwe się tego nauczyć, bo mając świadomość tego mechanizmu, mimo wszystko podniecony ulegałem.

Więc pierwsze co zrób, to opamiętaj się, żebyś sam siebie kontrolował. Zawsze jak przyłapiesz się na tym, że odpływasz po jej widokiem, przypomnij sobie ten post i ogarnij się. Zacznij z nią normalnie rozmawiać, a nie rozmazywać się. To ona ma się rozmazywać.
Jeśli Ty okażesz się silniejszy w „nieuleganiu” bodźcom seksualnym, być może zmusi to ją do bycia aktywną w tym kierunku- zgwałci cię.

Jest na to wiele sposobów…

Świetnym jest masaż, jeśli potrafi się podniecić masażem kobietę, wtedy to ty kontrolujesz sytuację, mając wpływ na to jakie bodźce do niej wysyłasz. Ja bardzo często używałem mojego masażu, żeby doprowadzić kobietę do stanu podniecenia. Wtedy ona chciała bardziej niż ja.
Kilka rad na sytuacje intymne:

1 Kiedy zaczynasz ją całować najpierw dotknij delikatnie ustami jej ust, pocałuj ją też delikatnie, np. do tego uściskaj ją za udo i wróć do porządku.. kontynuuj co mówiłeś wcześniej i na chwile zapomnij o czułościach – pokażesz jej tym, jak zabierasz cukierka, że ona cię pragnie.

2 Patrz na nią seksualnym wzrokiem, na jej cycki, usta, oczy, ogarniaj ją wzrokiem, ale nie poruszając tematów seksualnych, przynajmniej ona nie ma być pewna, że ją chcesz, a ma być pewna tego, że na nią działasz- bardziej ma odbierać twoje spojrzenia, seksualną mowę ciała, jako po prostu, że taki jesteś i na nią działasz, a nie jako środek do zaciągnięcia jej do seksu – zacznie bezpiecznie fantazjować o tobie w swoim wewnętrznym świecie nieprzyuważona- będzie wzrastać jej słabość do ciebie.

3 Zaproponuj zabawy, igraszki akceptowalne, które będą zwierać wasze ciała ( masaż, nauka tańca, judo, cokolwiek, co powoduje dotykanie się ciał) – wtedy dotykaj jej w sposób czuły, tak, żeby ją podniecić, a żeby nie myślała, że robisz to celowo. Idealny jest masaż, jeśli chcesz rzuć okiem na: „Jak uwiodłem 20 kobiet” – bodajże 1 i 18sta akcja jest zakończona seksem, przy użyciu masażu.

4 Jeśli się całujecie, ty przerywaj(kobiety zawsze to robią, odwróć rolę) , posuwaj się w tym dalej-za każdym razem kiedy ona znów się do ciebie zbliża, dłużej pozostawaj całując ją i dołączaj pieszczoty, które będziesz przerywał(wracał do porządku, żeby po minucie znów się z nią pieścić). Za którymś razem nie przerwiesz tylko pójdziesz na całość- np gdy będziesz masował jej łechtaczkę, lub pieścił ustami sutki.- przerywając nasilasz w niej podniecenie, niepewność i prowokujesz, żeby wykazała większą inicjatywę.

5 Mów „nie powinniśmy tego robić, nie, nie” I Wracaj do porządku. Jeśli ona nie będzie przez 5-10 min zbliżać się znów do ciebie to ty prowokuj sytuację ( przybliżaj głowę do niej i patrz jej na usta itp) i rób dalej swoje. Kradniesz jej ramę, nie chcąc tego robić jesteś tam gdzie ona(ona też wie, że nie powinniście) i ona nie musi z tobą walczyć, przekonywać cię, że źle robicie, a po drugie prowokujesz ją tym, żeby to jednak zrobić z przekory kobiecej.

6 Kiedy się całujecie i pieścicie itp powiedz „, co my robimy, jestem już cały twardy, na pewno tego nie chcesz…jest teraz duży, na pewno teraz dasz mi trochę spokoju, żeby wrócił do spoczynku, przecież nie chcesz się z nim poznać” Podobne teksty stosuj po to, żeby w jej głowie rosło pragnienie twojej męskości.

7 Przydaje się też opowiadanie wszelakich historii seksualnych, żeby podniecić kobietę przed seksem. Dużo mów o seksie, opowiadaj jakieś sytuacje jak np. jakaś kobieta i facet mieli jakąś sytuację i to było w ogóle takie wow, takie porywające, ona rzuciła się na niego. pragnęła go, chciała go poczuć i już uspokoić spragnione męskości ciało bla bla bla” Trochę wchodzimy na zagadnienia NLSu, stosowane nienachalnie przynoszą dobre rezultaty w takich momentach. Później jest czas na ten pierwszy, delikatny pocałunek .

To powinno ci pomóc na następną sytuację łóżkową. Pamiętaj, że całe sedno sprawy leży w tym, żeby ona ciebie pragnęła bardziej niż ty jej. To co opisałem jest potrzebne do sypiania z naprawdę ładnymi dziewczynami, tymi najlepszymi. Musisz pokazać, że ona nie robi na tobie takiego wrażenia jak na każdym przeciętnym kolesiu, bo inaczej dopije herbatę i pójdzie do domu, a ty się będziesz zarzynał- ona poszuka sobie kogoś, kto jest obyty z pięknem..To jest tak naprawdę temat na książkę i podejmę się na pewno tego zadania w tym roku:)