Trzy porady jak wywołać w kobiecie chemię

Jak wywołać w kobiecie chemię? Odpowiedź na to pytanie jest poszukiwana, ponieważ, gdy potrafisz to robić Twoje życie miłosne staje się nasycone. Każdy chciałby się spełnić miłośnie. Ale nie zawsze nasze kontakty z kobietami są takie jak byśmy tego chcieli.

Czy miewasz czasami wrażenie, że Twoje relacje z kobietami są zbyt mało emocjonujące? Czy masz poczucie, że Twoje dialogi z dziewczynami są zbyt poukładane i grzeczne? Czy zdarzyło Ci się rozmawiać z laską, która Ci się podobała i ona z Tobą rozmawiała w sposób stonowany, a przy innym facecie zachowywała się jak wijąca kijanka?

Chciałbyś wiedzieć co robić z kobietami, żeby między Tobą a nimi było napięcie seksualne rozpierające piersi? Chcesz wiedzieć jak wywoływać w kobiecie chemię?

Dzisiaj dam Ci trzy porady dzięki, którym poczujesz jak to jest być kimś kto powoduje w kobietach chemię.

1 Nie bądź zbytnio zgodny

Wiesz co się dzieje z facetami, którym podoba się jakaś kobieta? Naturalnym odruchem jest bycie dla niej bardziej serdecznym, niż dla innych. To błąd. Jak to się przejawia? Od samego zagajenia do tej dziewczyny wszystko Ci gra i usprawiedliwiasz każdy jej występek.

Kiedy ona mówi, że ma nieładne paznokcie, Ty natychmiast odpowiadasz: “Przecież ładnie wyglądają!”. Jeśli mówi, że nic się jej nie chce, Ty odpowiadasz: “Taki dzisiaj dzień, rozumiem Cię”. Gdy ona mówi, że co weekend imprezuje Twoją reakcją jest zrozumienie.

To jest odruch. Tak po prostu mamy i sam się czasem na tym łapię. Zasadniczo nie jest to złamanie kardynalnej zasady, ale istnieje lepsze rozwiązanie. Mianowicie powyższe reakcje nie wzbudzają chemii. A jak inaczej można byłoby zachować się w powyższych sytuacjach?

O jej paznokciach mógłbyś powiedzieć: “Fakt, przydałoby się coś z nimi zrobić!” O tym, że się jej nic nie chce – mógłbyś przynajmniej nie komentować tego, zamiast przylizywać się. Na wieść o jej nawyku imprezowania mógłbyś wypalić: “Jesteś taką dziewczyną, której życie polega na imprezach, czy robisz też coś wartościowego?”. Możesz się uśmiechać, gdy to mówisz, żeby miało to wydźwięk droczący, a nie ponury.

Problem jaki zabija chemię to bycie zawsze “na tak”. Zaczyna się od małych rzeczy i usprawiedliwiania każdego jej zachowania, a kończy na godzeniu się na każdy jej pomysł. Czy myślisz, że będziesz nagrodzony, gdy pójdziesz jej na rękę? Myślisz, że ona sobie pomyśli: “On był kochany, że zgodził się, żebyśmy pojechali nad morze mimo iż zależało mu, żeby jechać w góry! Muszę mu to wynagrodzić!” Nie. W rzeczywistości ona uczy się, że może robić z Tobą co chce i nie spotyka Twoich granic. Jej poziom chemii do Ciebie wtedy spada.

Dobrze jest, żeby kobieta poczuła, że szanujesz siebie nie mniej niż ją i jeśli Ci na czymś zależy nie rezygnuj z tego zbyt łatwo. Więcej na tym zyskasz. Jeśli nazwie Cię egoistą to czasami jest dobrym drogowskazem. Znaczy to, że nie może na Ciebie mocno wpływać więc Cię szanuje i wciąż pragnie zdobywać Twoje łaski. Jeśli zdarzyło mi się usłyszeć od kobiet, że myślę głównie o sobie to zawsze wtedy one były we mnie wkręcone…Ale mimo to reagowały na mnie chemią i ciągle mnie chciały. Ogólnie byłem dla nich zawsze bardzo dobry, ale dbałem też o siebie i nie robiłem nic swoim kosztem.

2 Bądź surowy

Tak samo dla dzieci i tak samo dla kobiet trzeba być surowym. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Znaczy to, że należy być konsekwentnym. I tym można wzbudzić chemię wręcz mimochodem. Musisz jasno stawiać kobietom granice i nie reagować na ich niezadowolenie czy łzy, którymi często próbują Cię manipulować.

Jeśli dziewczyna zachowuje się w stosunku do Ciebie niesprawiedliwie (np flirtuje z innymi facetami) ukarz ją bez wahania zamiast dawać sobie wkręcać jakieś przeprosinowe farmazony. O tym nagrałem osobny film, który jest bardzo istotny. Obejrzysz go tutaj(klik).

Może Cię to zdziwi, ale kobiety kochają przyjmować kary. Za to zdanie feministki by mnie powiesiły za jaja. Wiele kobiet znienawidziłoby mnie za to, że wygłaszam takie mądrości. Ale to jest normalne. Żadna ryba nie będzie Ci doradzała na jaką przynętę najchętniej by się złapała. Niektórzy trenerzy chcąc uniknąć batów nawet nie wspomną o tym co teraz piszę. Ale ja przyjmuje to na klatę już nie pierwszy raz. Liczy się dla mnie prawda.

Jak kobieta pojedzie z koleżanką na wakacje mimo iż ustaliliście, że w tym terminie mieliście spędzić czas wspólnie to najlepszym rozwiązaniem jest zaplanować sobie wyjazd z kolegą. Jeśli dasz się wygłaskać i nie ukarzesz jej to będzie miała Cię w dupie. Sytuacja się powtórzy.

Litość nie prowadzi do niczego dobrego. Jest po prostu glebą pod chwasty. Litość dla dziecka sprawia, że nie zrozumie błędu i nauczy się, że może sobie pozwalać. Z kobietami jest podobnie. Pozwól jej płakać. Ona nie płacze przez Ciebie. Ona płacze na skutek swojego występku. I ona o tym wie. Jeśli włoży rękę do ognia i się oparzy nie będzie winić ognia. Zrobiła błąd i ponosi konsekwencje. Jeśli ogień by jej nie oparzył, a zamiast tego powiedziałby jej: “Następnym razem Cię oparzę” nadal nie miałaby respektu do ognia.

Doświadczenie pokazuje mi, że to niezadowolenie kobiet które powstało na skutek kary powoduje czasem uzależniające emocje. Laluś nie dostarczy jej emocji. Ten na wszystko się godzi i z nim wszystko przechodzi jej gładko. Piękne kobiety są rozpieszczone i robią co im się podoba. Traktują facetów jak gówno, a to właśnie dlatego, że mężczyźni widząc cycki są mili i na wiele się godzą. Damessy mogą się spóźniać i wystarczy , że powiedzą:” bardzo Cię przepraszam”. Mogą odbierać telefon na randkach, być wulgarne czy kapryśne. Wszystko zostaje im wybaczone za uśmiech.

Jak wywołać w kobietach chemię? Bądź surowy i konsekwentny. Nie pobłażaj. Nie naginaj swych zasad i myśl też o sobie. Jej wkurzenie na Ciebie i rozgoryczenie to wymierne emocje. A emocje w sporej ich mieszance powodują chemię.

3 Jak tworzyć chemię słowami?

Tutaj mamy szerokie pole do popisu, bo jest to duży temat, ale dam jedną radę. W pierwszym punkcie wspomniałem o tym, żeby nie na wszystko się godzić. Pójdźmy o krok dalej. Co stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć do dziewczyny: “a mocno nudna będzie to historia?” jeśli ta pyta, czy opowiedzieć Ci jak pogodziła się z koleżanką.

Dziewczyna się roześmieje, albo zmiesza i już masz jakieś emocje. Co więcej. Jeśli zaobserwujesz, że Twoje zgaszenie zadziałało na nią zbyt negatywnie masz wtedy super okazję do tego, żeby jej to zrewanżować i np ją przytulić w ramach przeprosin. Pakiet emocji gotowy. Albo coś więcej… Następnie możesz zachęcić ją by opowiedziała co zamierzała i słuchać jej pilnie. Później wtrącić: “i co? Mówiłaś, że to nie będzie nudna historia”.

Liczy się wachlarz emocji. Im dziewczyna jest ładniejsza tym lepiej powinny wchodzić takie negi. To jest takie droczenie na granicy. Nie możesz się bać, że stracisz po tym dziewczynę. To ważny punkt. Musisz być totalnie niezależny od jej reakcji na to co powiesz.

Kiedy dziewczyna jest bardzo pewna siebie można szybko wywołać chemię doczepiając się do niej. Ona nie jest przyzwyczajona do takich zachowań. Ilu znam facetów, którzy nawet mocno przesadzają z chamstwem do kobiet. Mimo to dziewczyny wolą to niż słuchać gadania miłych kolesi. Bycie dobrym dla kobiet nie oznacza mówienia im wyłącznie słodkich rzeczy.

Jak wywoływać w kobiecie chemię na poziomie master?

Czynami i słowami. Temat ten jest szeroki i moich wszystkich materiałów nic nie nauczy Cię tego lepiej niż Tajemnice Gracza. Jeśli bardzo Ci zależy, żeby zacząć być kolesiem, który wchodzi na randkę, a na niej zawsze się dzieje coś spektakularnego to ta lektura da Ci to. To instrukcja bycia kozakiem z kobietami.

Jako czytelnik mojego bloga dostaniesz ode mnie ograniczony czasowo kupon rabatowy, który pozwoli Ci nabyć Tajemnice Gracza taniej.

Wystarczy, że po naciśnieciu Kup teraz w pole z kodem rabatowym wpiszesz: tgokazja

Jest to kluczowy materiał, który przybliża świat podrywu od zupełnie innej strony. Konkretnie i na temat. Oraz dużo przykładów. To legendarny produkt cieszący sie dobrą OPINIĄ(zobacz opinie).

Zapraszam do komentowania!

Pozdrawiam

Rafał