Jak poderwać starszą kobietę, a jak młodą ?

Jak poderwać starszą kobietę, a jak młodą ?

Wielu mężczyzn pyta mnie jak poderwać starszą kobietę. Inni pytają, jak poczynić to z bardzo młodą dziewczyną. Różnica nie jest taka duża jakby Ci się mogło wydawać, są pewne niuanse na które należałoby zwrócić uwagę. Opiszę jak to się robi z młodymi i ze starszymi od siebie.

Jak poderwać młodą dziewczynę?

Często nie znają swojej roli seksualnej, albo wstydzą się seksualności i dość często zdarza się, że nie potrafią jej wyrazić. Jeśli jesteś facetem, który lubi silne bodźce i słowną inicjatywę może być Ci trudno znaleźć zaspokojenie w tej grupie wiekowej.

Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie o nich mówimy. Dobrze jeśli potrafisz być elastyczny, by zniżyć się do ich poziomu mentalnego. Zakładając, że jesteś mężczyzną po 20stym roku życia. Np. otrzymując od takiej sms o treści ”czemu do mnie napisałeś?” lepiej jak odpiszesz „Fajna jesteś! Taka blondi:)” niż „zastanawiałem się nie od dziś jak dotrzeć do tak pięknej kobiety, która niejednokrotnie przyśpieszyła mi puls, będąc jedynie sobą.”

Zauważyłem, że przesadną dojrzałością wypowiedzi można spłoszyć te młodziutkie dziewojki. Cała gra z nimi powinna być dostosowana do ich dojrzałości. Im jesteś starszy tym bardziej powinieneś mieć na uwadze fakt, że odbiegacie stylem życia i nie tylko. Stwórz warunki w których ona będzie się czuć komfortowo. Przy podejściu i w pierwszych minutach znajomości dobrze jak będziesz słodki i zabawny. Opowiedz jej co Twój pies dziś nabroił, czy jaki fajny klub odwiedziłeś ostatniej soboty i jaka piosenka Ci się aktualnie podoba.

Małolatkom imponuje jak jesteś wesoły, nienachalny i potrafisz je rozbawić, zrozumieć je. Nie śmiać się się z ich wartości nawet, gdy te są dziwne. Nie musisz mówić im jak na Ciebie działają. Jedynie troszkę. Możesz je tym przestraszyć. Ale nie dlatego, że one boją się seksu, tylko dlatego, że nie wiedzą, co Ci odpowiedzieć. Dadzą Ci to o czym marzysz. Spokojnie:)

Zaproś taką pod pretekstem posiedzenia razem, bo „co tu robić?” I puść głośno muzykę. Otwórz jej piwo, albo zrób drinka i patrz jak się rozkręca:)

Jak poderwać starszą kobietę?

To kąsek dla tych, którzy lubią kunsztowne uwodzenie. Tutaj w cenie jest zdecydowanie i dojrzałość. Jeśli jesteś młodym facetem, Twoja dojrzałość może polegać choćby na szczerości. Nawet, gdy poczujesz się zmieszany, ona może docenić Twoja inicjatywę i sowicie Cię nagrodzić.

Wszystko co musisz zrobić to zdobyć się na małe wyznanie w stylu „Szalenie mnie pociągasz! Zapraszam na kawę i nalegam”.

Mówi się, że starsze kobiety są konkretne, ale tutaj mam jedną uwagę. Nie często ten konkret polega na tym, że po Twoim wyznaniu uczuć, ona przejmie inicjatywę. To jest nadal kobieta i mimo, iż jest starsza od Ciebie to wciąż powinieneś traktować ją jak małą dziewczynkę.

Każda chcę nią być dla swojego ogiera. Także w każdym wiekowym etapie u kobiety, ona nie miałaby nic przeciwko Twojej zdecydowanej grze i prowadzeniu. Jeśli nie będziesz prowadził, cześć z tych, które mogłyby pójść z Tobą do łóżka, odpadną. Będzie im miło, podziękują za ciepłe słowa i odejdą.

Natomiast konkret u starszych kobiet polega na tym, że jeśli podejdziesz do nich z tekstem: ”mam ochotę sprawić Ci rozkosz” i w Twoim głosie wybrzmi zdecydowanie, to możesz niemal od razu przejść do konkretów i zdecydowanie większa część kobiet Ci na to pozwoli. One chcą słyszeć, że je chcesz, że jesteś ZDECYDOWANY zrobić to z nimi. Wtedy staną na wysokości zadania.

Kolejna rzecz: Jeśli jesteś od takiej MILFy ok 10 lat młodszy to mogą spotykać Cię testy w stylu: „a czego ty chcesz chłopczyku?” lub „Jestem dla Ciebie za stara, znajdź sobie młodszą!”. Nigdy nie bierz tego na poważnie. To tylko testy. Rób nadal swoje i nie rezygnuj. Kiedy nie odpuścisz i ona zobaczy, że jesteś zdecydowany to jest duża szansa, że zrobi to z Tobą. Wielu facetów szczerze nie wie jak poderwać starszą kobietę, a bierze się to u nich z braku umiejętności podejmowania zdecydowanej gry. Ma w tym udział pewność siebie i doświadczenie.

Starsze Kobiety to mniej gierek.

Plusem wynikłym z uwodzenia starszej kobiety jest fakt, że robi się to prościej, niż z młódkami. My mężczyźni mamy tendencję do widzenia świata prostolinijnie. Z uwagi na to łatwiej jest nam zakomunikować swoje zainteresowanie kobietą w sposób bezpośredni. Młoda dziewczyna może przestraszyć się szczerości. Jeśli usłyszy, że jest twoją fantazją to mimo iż będzie ją to kręciło może się wystraszyć.

Taka Pani 30 + lepiej wie co zrobić z taką informacją. Ona wiedząc o tym, że masz na nią ochotę przyjmuje to do wiadomości po czym w sposób wyluzowany przechodzi do tematów pobocznych. Ona nie będzie roztrząsała z tobą tematu jak mała dziewczynka dopytując się w nieskończoność o Twoje motywacje, żeby tym zbudować poczucie swojej wartości.

Jak poderwać starszą kobietę? Daj jej odczuć, że ją wybrałeś, a potem skup się na rozmowie o wszystkim i o niczym. Pokaż jej, że można z Tobą porozmawiać na każdy temat. Nie martw się o to, że nie ugrasz swojego jeśli ona zejdzie na poboczny temat. Seks dla dojrzałeś kobiety jest tak naturalną czynnością, że ona nie musi zaznaczać, że możesz go od niej dostać jeśli się wykażesz.

Nie dopytuj ją o jej stosunek do Ciebie, czy o jej poziom zainteresowania twoim wymarzonym scenariuszem. Skup się na sprawieniu, żeby się śmiała. Opowiedz jej coś ciekawego. Pokaż, że dobrze się czujesz w jej towarzystwie. Utrzymuj z nią kontakt i zagaduj do niej pytając jak minął jej dzień. Zwierzaj się jej z niektórych swoich sekretów, żeby ją wyróżnić.

Doprowadź do spotkania na którym porozmawiacie dłużej przy winku i sprawa załatwiona. Wtedy po upływie około godzinki (średnio) zacznij coraz bardziej skupiać się na jej wdziękach. komplementuj ją i powiedz jej, że Cię kręci.

Wyeliminuj błędy

Jest kilka zasadniczych błędów, które mężczyźni regularnie popełniają z kobietami. Z mojej praktyki wynika, że gdyby faceci wyeliminowali najbardziej newralgiczne zachowania w stosunku do kobiet to ich skuteczność wzrosłaby o 80%. Takie zachowania, które wymagają zastąpienia lepszymi wzorcami, a przez które mężczyźni dostają kosza omówiłem w tym FILMIE (KLIK)

Rozejrzyj się po moim blogu. Znajdziesz tu masę przydatnych wskazówek. Moim celem jest pomóc Ci osiągnąć Twoje wymarzone życie w związku z płcią przeciwną;)

Stworzyłem też wiele poradników, które na co dzień zmieniają życie mężczyzn – PORADNIKI