Sztuka uwodzenia emocjami

Sztuka uwodzenia kobiet to nie tylko to co z nimi robisz i co im mówisz. Najważniejsze jest to co jest podwaliną dla Twoich działań. Mając to na uwadze bardzo lubię poruszać tematy, które są naprawdę istotne.

Niezależnie od tego, czy szukasz kobiety na związek, czy do relacji typu friends with benefits istotne jest to, żebyś umiał budować relacje seksualne. Niektórym na takie hasła jak “relacja seksualna” zapala się czerwona lampka. Osoby, które czują się poruszone mylnie twierdzą, że chodzi tutaj o masowe zaliczanie kobiet i traktowanie ich przedmiotowo. No bo dlaczego ten trener gada o seksualności, a nie o tym jak stworzyć wartościową relację.

Jeśli jesteś rozgarniętym i fajnym chłopakiem to nie będziemy się troszczyć o to, że dziewczyna będzie zawiedzona Twoją osobowością. Sam pewnie znasz od groma spoko facetów, których nie chcą te fajne laski. Albo oni umawiają się z dziewczynami na randki, ale zawsze coś im nie wychodzi. Często nie mają drugiego spotkania.

I dlatego tak ważne jest to, aby umieć budować relacje seksualne. To zapobiegnie problemowi jakim jest kobiecy brak motywacji do spotkania ze “spoko kolesiem”. Bowiem to czego szukają kobiety w facetach to bycie interesującym i rozgarniętym, ale jednocześnie takim, który je pociąga. Jeśli Ty będziesz tylko fajny do rozmowy to ona nadal będzie musiała roztaczać seksualne fantazje bez twojego udziału.

Sztuka uwodzenia emocjami

Przy kobiecie powinieneś być interesujący, owszem. Jednak nie możesz pozwolić sobie na bycie neutralnym seksualnie w stosunku do niej. Oznacza to, że podczas konwersacji z nią powinieneś wyglądać na zafascynowanego. Tak jakbyś był wciągnięty w jej urok. To sprawi, że do jej psychiki pójdzie sygnał, że w relacji z Tobą rozgrywa się także wątek erotyczny. I mam na myśli tu samą mowę ciała.

Powinieneś rozmawiać z nią sensownie i tym samym pokazać, że jesteś ciekawym facetem, lecz twoja twarz powinna wyrażać to, że ta kobieta na Ciebie działa. Sztuka uwodzenia to połączenie tego “co?” i tego “jak?”. Czyli nawet jak coś mówisz to liczy się to jak to robisz. Może to być neutralne, albo powiedziane ciekawszym tonem głosu.

Kluczem jest wprowadzenie siebie w specjalny stan emocjonalny. A żeby to się dokonało musisz dołożyć do pieca twoich emocji. Robisz to poprzez zauważanie w kobietach tego co Ci się w nich podoba i skupienie na tym swojej uwagi. A nawet poprzez skupianie uwagi na tym co Cię w nich podnieca i wchodzenie przy nich w stan seksualny. To ma potężną siłę.

Wielu facetów nie umie budować relacji seksualnych dlatego, że na poziomie podstawowym są po prostu nie odblokowani. Nie pozwalają sobie by ta energia, którą powoduje w nich kobieta swobodnie przez nich przepłynęła. Szuka uwodzenia to w dużej mierze emocje. Zapraszam Cię do odcinka w którym mówię więcej na temat Sztuki uwodzenia emocjami:

Przy okazji gorąco Cię zachęcam do zakupienia mojej książki “Odkryte Karty”. Twórczość ta zdobyła fenomenalne opinie. Jeżeli jesteś na tej stronie i jeszcze nie posiadasz tej książki to coś poszło nie tak:) Ale zawsze możesz to nadrobić.

Książkę znajdziesz klikając TUTAJ.

Jeśli chciałbyś obejrzeć ciekawy film w którym uwodziciel dobrze zna sztukę uwodzenia i widać jak cały czas jest pod wrażeniem kobiet ze swojego otoczenia to polecam Don Juan DeMarco