Relacje z kobietami w 2021 r.

Relacje z kobietami dla nas facetów są bardzo ważne. Nasze szczęście w sporej mierze uzależnione jest od samorealizacji. Możesz realizować się zawodowo, lub spełniać się w sporcie, ale jeśli Twoje relacje z płcią przeciwną kuleją to nie będziesz cieszył się w pełni.

To co napisałem to wyłącznie moje obserwacje. Przez kilkanaście lat pracy jako ekspert ds. relacji damsko męskich zaobserwowałem co nieco. Faceci, którzy mają takie relacje z kobietami jakie naprawdę by chcieli mieć wydają się mieć więcej energii i są bardziej pozytywni od tych, którzy w tej dziedzinie się nie realizują.

Przed trudnymi czasami w których przyszło nam żyć od marca 2020 r. miałeś więcej możliwości, aby poznawać dziewczyny i doświadczać tego jak smakuje czas spędzany z nimi.

Gdy dzisiaj patrzę na swoich znajomych to z przykrością muszę stwierdzić, że dla niektórych z nich relacje z kobietami prawie nie istnieją. Jeśli przed politycznymi ograniczeniami mieli wymówki to teraz już całkiem. Pogrążeni są w rutynie i samotności.

A czy tak musi być? Absolutnie nie! Ja każdemu bym życzył takiego ostatniego roku w kontaktach z kobietami jaki miałem sam.

Relacje z kobietami w trudnym czasie

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie nie bardzo masz się z kimś spotykać, albo tkwisz w niesatysfakcjonującej relacji to zaraz powiem Ci co ja bym zrobił na Twoim miejscu. Po prostu uważam, że bardzo ważne jest to, aby nie zaniedbywać tej sfery w życiu.

Ostatnio, gdy odwiedziłem moją przyjaciółkę ona zwierzyła mi się z tego, że rok 2020 był dla niej fantastyczny. To była chyba jedyna osoba z którą jak rozmawiałem to nie narzekała na trudne czasy. Jest to kobieta, która ma biznes stacjonarny, więc miałaby na co ponarzekać. Zmierzam do tego, że jeśli właściwie dostroisz żagle to twój statek może płynąć dalej mimo niesprzyjających wiatrów.

Ja sam nie zauważyłem spadku w moich “dostawach dobrych emocji od kobiet” w ubiegłym roku. Ale czy to znaczy, że robiłem wszystko po staremu? Nie. Ubiegły rok był inny i trzeba było zmienić kurs pewnych działań, aby relacje z kobietami nie zubożały.

Nie upieraj się przy metodzie

Ważna jest samoświadomość. Nigdy nie tracisz czasu, kiedy zadajesz sobie pytania w stylu: “czego ja potrzebuję, żeby mnie uszczęśliwić?”. Moi czytelnicy bardzo się od siebie różnią. Jedni przed rządowymi ograniczeniami mieli w zwyczaju poznawać sporo kobiet. Lubili zagadywać na ulicach, lub uczęszczali do klubów i wciąż poddani byli efektowi nowości.

Chyba Ci narzekają najbardziej na to, że zabrano im to wszystko co dawało im energię zwrotną. Pozostała grupa poznawała kobiety przy okazji, lub przez Internet. Tej drugiej grupie też się pogorszyło, gdyż mają mniej okazji, żeby gdzieś wyjść i sprowokować znajomość. Na randki z Internetu nie chodzą, bo lokale są pozamykane.

Jeśli przeanalizujesz czego tak na prawdę potrzebujesz, żeby poczuć ożywiającą energię, która płynie od kobiet to dojdziesz do wniosku, że możesz poradzić sobie bez biegania po ulicach i klubach. Obędzie się także bez lokali do których zapraszałeś dziewczyny na randki.

Relacje z kobietami w zasięgu ręki

Musimy uświadomić sobie, że o ile nie poznamy kobiet na dyskotece, a w miejscach, w których robiliśmy to wcześniej jest trudniej to nie można zaprzeczyć pewnym faktom:

  • liczba kobiet się nie zmniejszyła(one nadal koło nas są)
  • potrzeba relacji, namiętności, uczucia i emocji w kobietach jest niezaspokojona
  • kobiety chcą tego co TY i skore są kooperować

Mając to na uwadze dochodzimy do wniosku, że o ile niektóre sposoby na wzajemne poznawanie się mogą być przyćmione przez rządowe ograniczenia to nie wszystko stracone. Trzeba być elastycznym. Jak więc wykorzystać fakty o których wspomniałem? Przechodzimy do sedna.

Relacje z kobietami – odmrażanie

Zacząłbym od przeglądu swojego FB, Instagramu, czy innych SM. Dziewczyny z którymi kiedyś kręciłeś i coś nie pykło teraz mogą okazać się zainteresowane. Niektórzy z moich uczniów już ode mnie słyszeli, aby nie palić za sobą mostów. Z moich doświadczeń wynika, że niektóre z kobiet zdobywałem po kilku miesiącach/kilku latach, czy nawet później.

Warto zachować kontakt do dziewczyny z którą np. nie doszło do spotkania, bo u niej w życiu coś się może zmienić i niebawem będzie w innym położeniu, a wtedy pojawisz się Ty i Twoja propozycja. W ostatnim roku odezwało się do mnie kilka kobiet po których bym się tego nie spodziewał. Trudne czasy je osamotniły. Pomyśl teraz ile z nich mogłoby być otwartych, ale nie miało odwagi napisać. Może warto się odezwać jakby nigdy nic. Wybadać czy coś się zmieniło i spróbować umówić się na herbatę/wino/spacer. Teraz jest na to lepszy czas, niż przed pandemią.

Relacje z kobietami z twojego otoczenia

Wyżej napisałem, że liczba kobiet się nie zmniejszyła i one żyją wśród nas. Gdzie zatem przebywają? Prawdopodobnie spotkasz je na spacerach w pobliżu miejsca twojego zamieszkania.

Wystarczy, że zapytasz o rasę psa, którego prowadzi na smyczy, żeby rozkręcić owocną rozmowę. Jak masz pustkę w głowie to staraj się nawet lekko na siłę. Skacz po tematach i rozmawiaj. Nie rezygnuj zbyt szybko. Na koniec zapytaj jak znajdziesz ją na FB, czy Instagramie. Możesz też zapytać o numer telefonu. Młodsze dziewczyny częściej komunikują się przez social media. Pamiętaj, ona też chce kogoś poznać!

Warto mieć też na uwadze ekspedientki. Ile razy wspominałem o tym, że warto ćwiczyć gadkę w windzie, w sklepie, gdziekolwiek. Po niedługim czasie będziesz wyluzowany i gadatliwy. To kwestia treningu. Jeśli znasz miejsce w którym pracuje ponętna dziewczyna zakręć się tam i zobacz jak reaguje na to kiedy się trochę rozgadujesz.

Ja ostatnio wypaliłem do pani z mięsnego: “Stęskniłem się za panią!” Ta zaczęła się tłumaczyć w które dni pracuje i dlaczego jej nie było wczoraj. A ja jedynie chciałem dać jej do zrozumienia to, że długo czekałem przy stoisku, a jej nie było:) Ale ile sprawiło jej to radości. Rozmawialiśmy z pięć minut. Gdybym chciał zaprosić ją na kawę na pewno by się zgodziła. Nie kombinuj zbyt mocno z taką propozycją. Wal z mostu: “Dobrze się rozmawia. Musimy kiedyś skoczyć na kawę. Jak Cię znajdę na Fb/Instagramie ?”.

Relacje z kobietami nawiązuj wszędzie. Nie musisz ograniczać się do klubów, pracy, siłowni, czy galerii handlowych. A co z tymi, które oczekują na autobus na przystanku? Możesz zagadać też sytuacyjnie w sklepie. Zawsze lubiłem jakieś duże markety, czy oblegane biedronki w których często spotykałem fajne laski.

Możesz najpierw minąć się z nią dwa razy i zobaczyć, czy jest kontakt wzrokowy. Na początek taki sygnał może Ci pomóc się przełamać. Później, gdy będziesz znów koło niej możesz zagadać w stylu: “Ale masz duże oczy. Ściągają całą uwagę kiedy buzia zakryta jest maseczką!”. Albo: “Czy wiesz może jak najlepiej zagadać do dziewczyny w supermarkecie?” Będzie trochę śmiechu i dobry start.

Relacje z kobietami są czymś na co trzeba się nastawić. Sama frajda.

Internet może Ci pomóc

Faceci dzielą się na dwie grupy. Ci, którzy chętnie poznają kobiety przez portale randkowe i Ci, którzy tego nie cierpią. Taki sposób na poznawanie dziewczyn może znużyć, ale jak się podejdzie do tego odpowiednio to może okazać się to dużym monopolem na kobiety.

Żeby nie popaść w zniechęcenie warto wykazać się poświęceniem i przygotować kilka silnych zdjęć, które dobrze Cię pokażą. Po stworzeniu odpowiedniego profilu wchodzisz do gry i zyskujesz jakąś statystykę.

Część kobiet będzie zainteresowanych, aby Cię poznać. Nie ma co się przejmować dziesiątkami ociekających seksem lasek, które nie zaznaczają Cię na tak. Nie musi to oznaczać, że się im nie podobasz. Po prostu na tych apkach randkowych jest taki przemiał, że atrakcyjna dziewczyna nie wie na kim się skupić.

Jeśli chcesz mieć spotkania z takich portali musisz podejść do tego bez emocji. Konsekwentnie i metodycznie, I nie gadać za długo, tylko szybko weryfikować jej chęci do spotkania na żywo.

Jak chcesz zobaczyć jak stworzyć atrakcyjny portal randkowy to kiedyś zrobiłem o tym wartościowego live. Zobaczysz go poniżej:

 

Jeśli chciałbyś jakieś podpowiedzi dotyczącej prowadzenia znajomości przez portale randkowe kliknij w poniższego linka:

PODRYW W INTERNECIE – TRZY BŁĘDY ZA KTÓRE PŁACISZ PORAŻKĄ

Suma sumarum

Dbaj o relacje z kobietami i buduj je takie, żebyś czuł się usatysfakcjonowany i spełniony. Wtedy będziesz miał siłę walczyć z przeciwnościami losu i będziesz się więcej uśmiechał.

Pamiętaj o tym, że jeżeli mamy niesprzyjający okres w społeczeństwie to możesz w jakiś sposób to dla siebie wykorzystać, Zawsze na kryzysie ktoś się wzbogaci i nie tylko mam na myśli tu pieniądze…

Ważne to, żeby zadawać sobie dobre pytania i wykorzystać te fakty o których wspomniałem w nagłówku “relacje z kobietami w zasięgu ręki”. Dzięki za przeczytanie tego wpisu i widzimy się już niebawem!

Rafał