Luźne Związki – Jak jej powiedzieć, że nie chcę się na nią zamykać

Luźne związki i wyzwania z nimi związane

Myślę, że ten wpis dobrze zrobi nie tylko Tobie, ale i kobietom z którymi przyjdzie Ci zawiązywać relacje. Dziś poruszę temat jak komunikować kobietom, że nie oczekujesz od nich związku – jeśli tak jest.

Pojawiam się z tą wiedzą na życzenie moich czytelników. Zakładam, że i Ty chciałbyś wiedzieć jak komunikować kobiecie Twoje zamiary co do niej, jeśli już dziś wiesz, że nie znajdziesz się z nią na ślubnym kobiercu.

Luźne związki nie szokują kobiet

Najważniejsze jest, byś miał świadomość tego, że dużo kobiet jest gotowych prowadzić z Tobą relację, która nie ma charakteru typowego związku pełnego ograniczeń.

Podzielę się z Tobą zdumiewającym odkryciem. Przez kilka lat prowadzenia szkoleń dawałem kursantom do wypełnienia ankietę w której musieli odpowiedzieć między innymi na pewne pytanie. Brzmiało ono: “Czy myślisz, że aby otrzymać od kobiety seks musisz pokazywać jej, że jesteś gotowy wejść w związek?”

Nie zgadniesz. Ponad dziewięćdziesiąt procent klientów zaznaczyło odpowiedź: “tak”. Oznacza to, że Lwia część mężczyzn żyje w absolutnej nieświadomości tego jak funkcjonują kobiety.

Dodatkowo jest to dla nas informacja zdradzająca powód pewnego żalu jaki kobiety żywią do mężczyzn. Skoro prawie każdy udaje rokującego na związek, a po tym jak zaliczy ucieka to nie ma się co dziwić dziewczynom, że są później bardzo ostrożne.

Tymczasem mogłoby wcale nie być tych problemów. Należy tylko zrozumieć, że kobiety także interesują luźne związki. Nie każdą i nie zawsze, ale jest ich dużo i wystarczy dla każdego, kto nie chce się wiązać.

Jak jej powiedzieć, że nie chce się wiązać?

Teraz, kiedy już wiemy, że nie należy udawać fałszywego zainteresowania rodzi się pytanie: “Jak budować luźne związki?”.

Przede wszystkim od samego poznania z kobietą warto jest aby ta postrzegała Cię jako kogoś wartościowego, pociągającego, ale nie rokującego do wspólnego życia. We wszystkim co mówisz do kobiety odkrywasz nie tylko fakty o których wspominasz.

Między wierszami przekazujesz swoje podejście do wielu rzeczy. W tym do świata i do związków. To co odpowiadasz dziewczynie świadczy o tym na czym się koncentrujesz, w co wierzysz i co jest dla Ciebie ważne.

Jeśli w rozmowie z nią użyjesz twierdzenia : “Zawsze lepiej z kimś dzielić dzień, niż być samemu” to jakże wiele mówi to o Twoim podejściu do życia. Pokazujesz się jako ktoś otwarty na stworzenie związku.

A co jeśli w rozmowie z kobietą powiesz: “Kocham jeździć sam na wycieczki!”, albo: “Cenię w życiu przestrzeń. Potrzebuję dużo czasu spędzać w samotności i wtedy się najlepiej czuję.”

Po takim wynurzeniu Twoja słuchaczka natychmiast przestawi zwrotnice swoich oczekiwań. A gdyby tak dołożyć do tego: “W moim życiu teraz koncentruje się na pracy i odpoczywam po ostatnim związku”. Czy to nie pozbawi złudzeń Twojej koleżanki?

Jeśli mimo tych wyznań będziesz się do niej zalecał, podrywał ją, a później zaproponujesz spotkanie u Ciebie to nie musisz już tłumaczyć takiej dziewczynie jakie jest jej miejsce w Twoim życiu.

A co jak ona zapyta kim dla mnie jest?

Niektóre kobiety pomimo tego, że komunikujesz całym sobą, że nie jesteś partią do związku będą chciały upewnić się co do swojego miejsca w Twoim życiu.

Może wtedy paść pytanie o to jak traktujesz znajomość z nią. Nie powinieneś jej wtedy okłamywać. Powiedz: “Działasz na mnie jak mało kto”, co będzie prawdą. Nie musisz mówić jej, że nie będzie żadnego związku, a jedynie seks.

Nawet jeśli dziewczyna akceptuje luźne związki to przez samo przedmiotowe wybrzmienie Twojej wypowiedzi może się do tego zniechęcić, Bądź dla niej czuły i traktuj ją jak wyjątkową istotne, a ona sama już zdecyduje co z Tobą zrobić.

Nie martw się o to, że ją zranisz, bo to nie do końca tak działa. Jeśli jej nie okłamujesz to jeśli coś z Tobą zrobi będzie to jej świadomym wyborem. Zresztą wspomniałem o tym w poniższym filmie na spotkaniu z członkami kursu Gracz Doskonały:

Luźne związki – fakty

Mówi się, iż emocjonalność kobiet działa w taki sposób, że jak z kimś sypiają to naturalnie będą dążyły do stworzenia z tym kimś związku. A faceci to poligamiści i mogą bzykać co popadnie nie przywiązując się.

Podejrzewam, że jest w tym ziarno prawdy. Ale gdy wspominam o tym natychmiast coś się we mnie buntuje. Z moich doświadczeń jasno wynika, że luźne związki są nie tylko preferencją męskiej płci. Znam całą masę kobiet, które nie są zdolne do stworzenia stabilnego związku,

Znam także wiele kobiet, które świadomie się nie wiążą, bo tak kochają swoje życie singielki, że faceci służą im do umilania czasu. Nie chce wypowiadać się o tym zjawisku i oceniać go w kategoriach dobra i zła. Stwierdzam po prostu fakty.

Najważniejsze jest dla faceta pragnącego luźnych relacji zrozumienie, że nie powinien okłamywać kobiet. Możesz być przepełniony fascynacją do swojej koleżanki. Możesz doceniać jej kobiecy urok i komunikować jej swoją fascynację bezpośrednio.

Także możesz zaprosić ją na kolacje z błyskiem w oku, ale nie maluj obrazów wspólnych przyszłych chwil. Nie przedstawiaj się jako zainteresowany wspólnymi podróżami jeśli tak nie jest. Nie udawaj, że spędzanie czasu z jej dzieckiem to wspaniały pomysł jeśli to nie prawda. Ona to zrozumie. Ale na pewno nie zrozumie tego, że ją oszukałeś.

Kobieta sama chętnie może Ci się oddać za sam fakt grania z nią w otwarte karty. Mało który facet ma jaja zakomunikować to, że nie chce związku. On się boi, że nie zaliczy jak to powie. A Ty nie mydlisz jej oczu, ale jesteś szczery ze swoimi intencjami. Jednocześnie obdarowujesz ją wyjątkowymi chwilami za które możesz zostać sowicie wynagrodzony.

Podsumowanie

Pamiętaj, że zarówno kobiety jak i mężczyźni preferują różne układy. Zarówno niektóre z dam jak i mężczyźni będą preferowali luźne związki, a inni układy monogamiczne. Nie powinniśmy nikogo do niczego zmuszać.

Koncentrujmy się na tym, aby w jakiś sposób osłodzić życie kobietom z którymi przyjdzie nam obcować. Z poszanowania do nich nie okłamujmy ich, ale także pamiętaj o sobie i nie odpuszczaj jeśli wydaje Ci się, że dziewczyna może chcieć czegoś innego niż Ty. Wyjątkami są sytuacje w których jesteś pewny, że Twoja luba oczekuje związku i myśli, że Ty też tego chcesz. Wtedy szybko stań się dla niej wyraźniejszym w swoich zamiarach, aby dziewczyna świadomie mogła podjąć wybór.

W filmie został użyty fragment szkolenia z kursu Gracz Doskonały(KLIK). Takie szkolenie całodniowe odbywa się raz w roku i na każdą edycję mają wstęp klienci Gracza Doskonałego.

Możesz także obejrzeć film – Jak Tworzyć seksualne relacje (KLIK)