Jak uwodzić, by dziewczyny Cię same podrywały – zdradzam mój sekret

Jeśli potraktujesz poważnie to, co jest zawarte w poniższym filmie, Twoje relacje z kobietami zyskają nową jakość. Każdy pyta „jak uwodzić” i wciąż słyszy te same odpowiedzi. Nigdy jednak nie widziałem, żeby ktoś zdradził prawdziwa tajemnicę relacji w której to dziewczyna zabiega o faceta. Czy to nie tak powinno wyglądać? Jest różnica pomiędzy tym jak musisz wydrapywać zainteresowanie od kobiety,a tym kiedy to ona usiłuje dobić się do Ciebie. I mam tu na myśli różne płaszczyzny znajomości. Jak sprawić, żeby zagadała? Jak sprawić, aby mówiła więcej? Jak uwodzić w taki sposób, żeby nie musieć uwodzić:)

Jeśli opanujesz tę sztukę dopiero wtedy poczujesz prawdziwy smak relacji. Być może nie spotkasz się nigdy z tą wiedzą, bo między bogiem a prawdą, nieliczni ja mają, nieliczni stosują. A zawsze będę się upierał, że to o czym mówię w tym filmie odróżnia słabego „uwodziciela”, od takiego, który może się nim nazwać z czystym sumieniem. Zastanawiałem się długo, czy dawać za darmo ta wiedzę, gdyż wcześniej zdradzałem ją tylko na szkoleniach z uwodzenia. Uważałem, że jest zbyt cenna, a także twierdziłem, że może wykraczać poziomem zaawansowania poza umiejętności potencjalnego czytelnika, który głównie boryka się z podstawami.

Mimo wszystko jak widzisz doszło do tego, że zdecydowałem się nagrać film w którym opowiadam o tym jak reagować w poszczególnych sytuacjach towarzyskich, aby „gra” toczyła się o Ciebie. Zobacz jaką potężna wiedzę przygotowałem dla Ciebie. Jak uwodzić? Właśnie tak:

Pamiętaj, by wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce.
Samo czytanie nie zmieni Twojego położenia.

Rafał