Jak uwieść kobietę, która jest piękna

Wielu facetów zakrząta sobie głowę tym jak uwieść kobietę, która nie tylko jest dość fajną laską, lecz jest na prawdę piękna.

Czy wklejać w nią wzrok i pokazać, że się nam tak podoba, czy udawać, że na nas nie działa i stanąć do niej bokiem?

Zapewne chciałbyś zachować się przy pięknej kobiecie „profesjonalnie”. Jak to zrobić?

Z jednej strony z racji tego, że jest piękna większość facetów robi do niej maślane oczy i bez przerwy stara się prawić komplementy.
Z drugiej strony niektórzy są tak spanikowani, że robią sobie tarcze ochronną chcąc być innymi i nie okazują jej zainteresowania w ogóle. Niektórzy z nich jednocześnie są niemili.

Ze skrajności w skrajność. Jak uwieść kobietę, która jest piękna? Jestem w stanie rozwiać Twoje wątpliwości, ale musisz wiedzieć jedno.

Uwodzenie to zagadnienie o tysiącu twarzy i bardzo często jedna, sprecyzowana porada w którą uwierzysz momentalnie odcina Cię od innych możliwości. Niestety często jest więcej, niż jedna prawda i jedna droga.

Zdobywałem piękne kobiety pokazując im dużą fascynację od samego początku. Ale jestem też dobry w graniu twardziela, który nie jest zainteresowany i dzięki temu także udawało mi się zdobywać dziewczyny.

Czy zatem okazywanie zachwytu, albo jego nie okazywanie jest tutaj istotne?

Sprawa okazuje się być bardziej złożona. Wchodzi w grę dużo więcej mniejszych i większych reakcji w trakcie obcowania z piękną kobietą.

Gdybym miał to streścić jednym zdaniem mogłoby ono brzmieć tak:

Zauroczyć się nią, aby przekazać potem to uczucie zafascynowania jej, ale w żaden sposób nie może to być przyczyną robienia wyjątków dla niej.

Najlepiej jest, albo nie poruszać tematów wdzięków kobiety, która jest piękna, albo poruszać je umiarkowanie, lecz mieć się na wodzy.

Mieć się na wodzy tzn. mówiąc te wszystkie komplementy pozostawać facetem, który BEZDYSKUSYJNIE ma swoje niezmienne zdanie w pewnych sprawach, którego jej uroda nie zmieni. Ale także znaczy to, aby mieć wysokie poszanowanie dla siebie. Nie możesz myśleć o niej jako o kobiecie, dla której robi się wyjątki dlatego, że jest piękna. Ona ma takie sama prawa jak inne, które uwodziłeś.

Serce mnie ściska, że tak trudno jest czasem wytłumaczyć jak uwieść kobietę. Czasem mam wrażenie, że na nic żadne tłumaczenie, a trzeba by za jednym i drugim chodzić i opierdalać go za każdym razem, gdy przyłapie takiego na robieniu z siebie idioty przed damą.

Dla pięknych kobiet faceci robią więcej, niż dla średnich i one są do tego przyzwyczajone. Często jest to traktowanie z pozycji „musisz to dla mnie to zrobić, bo jestem dobrą dupą”

A ta naturalność z jaką nakładają na waszą relację ramę „to o mnie tu chodzi” może wprowadzić Cię w dylematy i polegniesz.

Żeby to wygrać najważniejsza umiejętność sprowadza się do Twoich reakcji na jej zachowania. Musisz przede wszystkim być niezakłopotany. Luz musi być i nie ma na ten temat gadki. Większość gości jak zaczynają pod wpływem kobiecej presji zachowywać się inaczej, niż by chcieli to zaczynają mieć miny jak srające koty. Twoja mina powinna być niezobowiązująca i rozluźniona. Nie może pokazać ciśnienia, które pojawia się w Tobie na skutek zjawiska, jakim jest ona. Jak uwieść kobietę, gdy samo jej pojawienie się w naszym towarzystwie „rozwala nam system”. Nie da się. Musisz to opanować w sobie.

Nie będziesz miał takiej miny jedynie wtedy, gdy nie będziesz robił, tego co ona chce. Jeśli pozostaniesz spójny w zachowaniu, godząc się jedynie na to co sprawia, że czujesz się dobrze. . Ale teraz uwaga. Jeśli odmawiasz damie jej zachcianki to nie możesz zachować się jak burak i sprawić, żeby poczuła się źle z Twoją odmową.

Ja kiedyś tak zrobiłem i się udało, ale to nie było mocne. Poznałem dziewczynę i ta dała mi do telefonu swoją prześliczna dziewczynę z którą miały mnie odwiedzić. A tamta zapytała mnie, czy jak do mnie przyjdą to będzie alkohol. Ja na to odparłem „a co Ty kurwa sponsora szukasz?” I zaczęła się tłumaczyć. Wtedy to przeszło, ale ja na jej miejscu już bym nie przyszedł do takiego faceta. Reakcja zależy też od środowiska tej dziewczyny.

Trzeba nauczyć się emanować pozytywną energią do kobiet nawet w obliczu przeciętności. Lubić je. Jak kozaczą to ze spokojem i w dobrym samopoczuciu wytłumaczyć im, że czegoś nie zrobisz, ale nie być przewrażliwionym jak ja w tamtym przykładzie.

Lepiej zamienić to co mówi w żart, lub zażartować z siebie, albo z sytuacji, tak, żeby w efekcie wyszło na Twoje, ale żeby pozostała dobra atmosfera. To zawsze odróżnia kogoś kto z pięknymi kobietami przebywał od spanikowanego laika.

Ale uwaga. Zależy też od sytuacji. Jeżeli dziewczynę będzie stać na bardzo chamskie zachowanie mające na celu upokorzenie Ciebie to możesz pokazać jej z kim ma do czynienia. Przykład.

Kiedyś wymieniałem z dziewczyną gorące spojrzenia w klubie i podobało mi się to, że się jej podobam, a ona podeszła do mnie z pytaniem, czy dam jej 5 zł na piwo. A ja na to „a zrobisz mi loda?”

Jej źrenice się powiększyły, wybałuszyła oczy i zaczęła na mnie krzyczeć, co ja sobie k… myślę itp.
A ja na to jej bronią i tak samo. Co ona sobie myśli? Jak ja się poczułem jak ona mnie chciała potraktować jak frajera etc. Koniec końców odeszła, a później z parkietu puszczała mi spojrzenia.

Także najważniejsze jest mieć się na wodzy, szanować siebie w kontakcie z pięknymi kobietami, które nauczone są traktować facetów nieodpowiednio. O ile to możliwe bądź miły, bądź czarujący i uwodzicielski.

Fascynacja bijąca z Twoich oczu jest dobra, ale okazuj ją z klasą. Nie gap się na nią tak, żeby wypaliło jej dziurę w głowie. Mimo to w Twoich oczach ma widzieć magię z nutą seksualności.

Jeśli będziesz ją szanował, a źle traktował tylko wtedy jak na to zasłuży to będzie miała powód, by do Ciebie wrócić w razie spięcia. Może wzbudzić wtedy w sobie poczucie, że to ona przesadziła. A jeśli Ty będziesz zarozumiały tylko dlatego, że jest ładna i boisz się, ze ona pierwsza Cię zleje to jest słabe i szybko jej przy Tobie nie będzie.

  1. Kontrolowana fascynacja jest dobra.
  2. Jej uroda nie jest przywilejem dla jej lepszego traktowania.

Podsumowując temat jest na książkę i są sytuacje w których kobiety, chcą zobaczyć starania faceta. Jego stawanie na głowie, żeby ją zdobyć, I nie ma w tym nic złego. To jest piękne, ale oczywiście należy robić to wszystko z poszanowaniem siebie i jasno wyznaczyć granice waszej relacji. Wtedy nie będziesz miał problemu z tym jak uwieść kobietę.

Jeśli uznałeś Jak uwieść kobietę, która jest piękna za pomocny, zobacz też:

  • Czy jest możliwym opanować teksty na podryw dziewczyny w 3 dni?
  • Jak uwieść kobietę, która jest piekna

Jeśli interesuje Cię skondensowana wiedza, polecam Ci zapoznać się z produktami VIP.

Rafał