Jak oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy

 

Jak oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy

Jak zapewne zauważyłeś atrakcyjność kobiety określa się głównie po wyglądzie. Kiedy piękna kobieta pojawia się na salonach wszystkie inne zaczynają komentować z zazdrością jej wygląd w obawie przez utratą zainteresowania od facetów, utratą adoracji, której spragniona jest każda niewiasta.

Bez wątpienia to piękno fizyczne u kobiet sprawia, że jesteś w stanie czasami przymknąć oko na ich bezczelne zachowania, czy drażniące maniery, żeby ją posiąść. Nie każdy facet to toleruje, ale zajmujemy się ogółem.

Milion razy doświadczyłem tego, że gdyby tylko dano przeciętnemu mężczyźnie dziewczynę, która jest bardzo ładna i seksowna, trzymałby się jej ze względu na wszystko – stałaby się jego boginią. Widzimy takie rasowe suczki na reklamach, w filmach, na prestiżowych imprezach. Jeśli nie mieliśmy takiej urody kobiety w łóżku, każdy z nas facetów zrodził w fantazjach seks-związek właśnie z taką kobietą. Śliczna dziewczyna to słodkie marzenie każdego faceta, choć nie każdy się do tego przyzna…

Jeśli chodzi o stałe związki zdecydowana większość kolesi kończy ze średnimi laskami. Zadam Ci ważne pytanie Czy myślisz, że gdyby mieli do wyboru ładniejszą i mniej ładną wybraliby tę mniej urodziwą? (gdyby te posiadały podobny charakter)

Gwiazdy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy…oni wszyscy przeważnie mają prześliczne kobiety. Tylko dlatego, że posiadają większy wybór. Są oczywiście wyjątki, gdzie facet posiadający wybór wybiera ładną, a nie hiper-śliczną dziewczynę z uwagi na inne cechy, ale mając doświadczenie z tymi najlepszymi nie wybierze bardzo średniej z urody dziewczyny..

Dlaczego więc mężczyźni nie potrafią zdobyć bardzo ładnej dziewczyny? Jak oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy?

Oczywiście są różne tego powody, jednak gdybyś zmusił mnie bym wymienił tylko jeden z nich odpowiedź brzmiałaby ”To dlatego, gdyż faceci zbyt wcześnie okazują kobietom pełne zainteresowanie”

To jest właśnie przyczyna zlewek od tych najładniejszych dziewczyn.

Faceci ślinią się na takie kobiety. Za sam fakt posiadania przez nie super ładnej buzi są w stanie zadeklarować im swoje oddanie, oraz są przesadnie mili i ulegli.

Pokazywanie zainteresowania kobiecie nie jest złe. Jest dobre. Ustalmy to. Problem polega na tym, że rożni się pokazanie zainteresowania od nadmiernego pokazania zainteresowania. Czyli takiego desperackiego zainteresowania.

Jak oczarować dziewczynę w prawidłowy sposób

Powinieneś pokazywać zainteresowanie, patrzeć na kobietę seksualnie i męsko, ale ona musi odczuć różnicę w rozmowie między Tobą, a większością kolesi z którymi miała do czynienia przed Tobą. Powinieneś być bardzo selektywny. Jednym słowem pokazać dziewczynie, że nie bierzesz wszystkiego co ładne.

Wiem, że może być Ci ciężko jeśli spędzasz sam noce, a masz udawać, że jej nie chcesz, gdy tak naprawdę bardzo jej pragniesz.. Natomiast wiedz, że jeśli ona wyczuje od Ciebie, że jesteś gotów odpuścić ja sobie to będzie lepiej. Ona ma wyczuć, że jeśli będzie niesforna to może Cię stracić. Nie będziesz za nią ganiał.

Masz sprawiać wrażenie faceta, który jest nią zainteresowany, gdyż uważa, że byłoby fałszem udawać, że jej uroda na niego nie działa. Jednocześnie ma nadzieję na to, że po poznaniu jej ona okaże się godna adoracji. A jeśli nie, odejdzie.

Czyli Ty pragniesz stworzyć z nią fantastyczną relację. Jesteś pełen ciepła i zauważasz jej piękno, ale w rozmowie z nią nie będziesz się wahał, zwracać jej uwagę na jej nietaktowane zachowania, Będziesz facetem, który będzie sobie z niej żartował. Nie będziesz brał jej na poważnie(myślał co robić, żeby nie schrzanić) i traktował jej jak księżniczki. Bo jak oczarować dziewczynę, jeśli ona ma od razu wszystko co chce, ot tak bez żadnego starania? nie będziesz żadnym wyzwaniem i odpadasz.

Kobiety pragną adoracji i jest to dla nich karmą. Zgodzę się z tym, ale nie pragną tej adoracji od każdego. Jest to logiczne? Gdy podejdzie do niej pijaczek pod sklepem nocnym i powie „ale jest Pani śliczna”, myślisz, że poczuje się dowartościowana?

A, gdy podejdzie do niej elegancki facet w klubie nocnym i powie ”wow, chcę Ci powiedzieć, że jesteś naprawdę piękną kobietą” To już jest lepsze, ale zastanowiłeś się dlaczego?

Ona nie chciałaby być piękna dla pijaka. Ale czy nadzwyczajnie urodziwa dziewczyna chciałaby być piękna dla przeciętnego kolesia? Też nie!

Jego słowa nie będą dla niej nic znaczyły.

Jak oczarować piękną kobietę bez wyglądu modela

Jeśli nie masz wyglądu modela, ani nie jesteś sławny musisz czymś nadrobić, by chciała, abyś ją adorował. Piękna kobieta chciałaby adoracji od faceta, który coś stanowi. Jeśli nie masz statusu i pieniędzy to musisz mieć cechy charakteru. Powinieneś przejawiać zachowania faceta, który jest w stanie wpływać na otoczenie i ma silne poczucie rzeczywistości. Być kimś z mocno skrystalizowanymi kryteriami według których dobiera przyjaciół, kobiety etc.[ Nie jest to artykuł na temat cech atrakcyjnych faceta KLIK]

Powinieneś fascynować się kobietą, jeśli ona na Ciebie mocno działa. Nie powinieneś hamować w sobie namiętności, oraz swoich emocji. Możesz ją uwodzić, czy dotykać, ale jednocześnie powinieneś pokazywać jej, że nie jest jedyna w Twoim życiu. Jak Cię wkurzy to nie będziesz się wahał ją umoralniać i poprawiać jak młodszą siostrę. W ostateczności odrzucić, jeśli nie będzie przestrzegała Twojego kodeksu. To jest różnica między Tobą a facetami, którzy będą godzić się na wszystko byle ona ich lubiła.

Najgorsze jest to, że oni nie ukrywają nawet tego, że ona jest dla nich królową i, że zrobią dla niej wszystko. Otwarcie grają rolę podległego rozkładając czerwony dywan przed każdym jej zagraniem. Graja w grę pod tyt. „Obydwoje wiemy, że jesteś super sztuką i muszę być grzeczny. Jak uda mi się być bardzo grzeczniutkim i spełnię twoje kryteria, oraz dam Ci wszystko czego będziesz chciała to mam nadzieję, że dasz mi powąchać Twojego piarda„

Sprawdź również:

Facet jaki obraca super panny przestaje być miły, gdy one zaczynają zachowywać się źle. To jest tajemnica tego jak oczarować dziewczynę.

On potrafi powiedzieć:

  • Nie będę się z Tobą umawiał na skype o pierwszej w nocy, oszalałaś? Wiesz, że mam rano pracę!
  • Gdzie Ty się wychowałaś? Nie bekaj przy mnie więcej …
  • Nie będę tu czekał na Ciebie 30 min na ulicy. Wracam do domu.
  • Nie będziemy chodzili po sklepach jeśli umówiliśmy się na spotkanie. Pochodzisz sobie z koleżanka innym razem.
  • Nie zmuszaj mnie do tańca jak nie chce. Uwielbiam Twoje towarzystwo, ale pozwól, że poczekam tu na Ciebie jeśli masz ochotę tańczyć.
  • Co Ty byś zrobiła beze mnie!
  • Nie myśl, że będę się z Tobą kochał jak mnie wkurzysz !:)

Psychologia uwodzenia pięknych kobiet

Obserwuję zachowania facetów względem kobiet. Zarówno tych zupełnie początkujących jaki bardziej zaawansowanych. Często Ci bardziej zaawansowani jedynie lepiej udają nie bycie zainteresowanym. Naczytali się, że facet powinien być góra, dominującym samcem i to on ustala granice. I grają takich nadętych pawi, samców Alpha. Celowo unaoczniają przed kobietą swoje kryteria jak tylko często się da. A jedynym powodem dla którego tak robią jest to, że przeczytali, że tak trzeba. I robią to nad wyraz przekraczając granicę zachowania, które jest w tonie. A niby sami tego wymagają od kobiety.

Ktoś kiedyś mądrze powiedział „ Nie wymagaj od kobiety czegoś, czego nie będziesz mógł, lub w czym nie będziesz konsekwentny, żeby to wyegzekwować”.

A kiedy kobieta jest bystra nie przystanie na twoje sztuczne standardy i przepadniesz.

Dla przykładu. Kobieta przychodzi na spotkanie chwileczkę później niż miała, bo pękł jej obcas. Ty jej mówisz: ”…następnym razem proszę żebyś przychodziła na czas, bo nie lubię czekać” . To jest zachowanie nad wyraz. Ona Ci odpowiada: „ Pękł mi obcas, co miałam do cholery zrobić? Biec z bosą nogą, czy mieć zapasowy but w kieszeni? „

Ci sami faceci, którzy się tak zachowują pod fasadą twardziela lasko-skracacza tak naprawdę nadal są zagubieni. Nie wiedzą co powinni zrobić, żeby „wyjść” na prawdziwych mężczyzn. Wcześniej traktowali kobiety za dobrze, a teraz chcą nadrobić i są dziwaczni ze swoimi słonymi zasadami.

Jak zrównoważyć swoją surowość

Wyluzuj. Okaż jej zainteresowanie(bądź jej ciekawy, zadawaj pytania, dotykaj), ale nie wchodź w dupę słodząc. Nie mów jej za wiele o jej fizyczności. Poznaj ją i staraj się być na prawdę miły. Dopiero jak zacznie robić coś co psuje Twoje samopoczucie i dobry smak relacji zareaguj. Nie duś tego w sobie, bo to nie zdrowe, powiedz jej to, ale i bądź już wtedy konsekwentny w egzekwowaniu od niej zmiany, albo porzuceniu jej.

Zasady karania kobiet, które zachowują się nieodpowiednio omówiłem TUTAJ (KLIK)

Jeśli będzie Ci opowiadała wciąż o swoim eks, lub o innych facetach i zrobi Ci się niemiło to coś trzeba z tym zrobić. Widząc jej fascynację, gdy mówi o innych zwyczajnie czujesz się gorzej(masz prawo wtedy tak się czuć) Nie pozwól jej, by to powodowała. Daj jej do zrozumienia, że robi źle mówiąc: „ Rozumiem, że będziemy sobie opowiadać o swoich byłych partnerach?„ Jeśli odpowie: ”ok, to jeszcze tylko jedno ok? Bo to było ważne, a potem już przestaje!” – i dalej biadoli to znaczy, że nie traktuje Cię poważnie. Powinieneś zabrać jej pewne względy.

To jest zabranie zainteresowania kobiecie. Tego nie robią frajerzy, którzy nadmiernie przez cały czas ją adorują . Pamiętaj jednak, że jak raz o coś poprosisz(zmianę zachowania) to musisz być konsekwentny w egzekwowaniu tego. Nie wolno Ci zrobić czegoś takiego ”acha, dzięki” Obruszając się i dalej rzeźbić relację. Bo to pokaże, że nie masz rzeczywiście za dużo do wyboru, jeśli trwasz w relacji, która Cię zniesmacza. Jak oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy? Niech ona zobaczy, że może Cię stracić przez głupie zachowanie.

Jak oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy jest tematycznie związane z:

Pozdrawiam Cię i życzę Ci pasma sukcesów. Dąż wytrwale do celu.

Rafał