Jak mieć efekty z kobietami – cała prawda

Efekty z kobietami będziemy tutaj rozumieli jako uzyskanie celu jakim może być powodzenie, lub umiejętności które angażują kobiety do relacji z Tobą. To właśnie na tym Ci zależy. 

Facetów można podzielić na dwie grupy:

  1. Tych, którzy uważają, że relacji z kobietami nie da się nauczyć/nie powinno się próbować uczyć(bo nie jesteśmy wtedy sobą, manipulujemy, przecież ludzie od zawsze się poznawali etc.).
  2. Tych, którzy twierdzą, że tak jak wszystkiego czego uczymy się w życiu relacji też da się nauczyć. A przynajmniej dowiedzieć się więcej o tym jakimi prawami się rządzą i na tym skorzystać. 

Wychodząc z tego założenia w tym artykule przedstawię Ci w jaki sposób można zmienić się tak, żeby zdobyć powodzenie jakiego wcześniej nie miałeś. 

Efekty z Kobietami

Najpierw musimy stwierdzić fakt, że pieniądze i wygląd nie dadzą Ci gwarancji na znalezienie kobiety, czy zyskanie powodzenia. Błagam, tylko nie karz mi poraz setny tłumaczyć dlaczego. O tym mówiłem już wiele razy.

Następnie musimy przyznać, że niektórzy faceci mają jakiś taki sposób bycia, który powoduje, że gdziekolwiek się nie znajdą to kobiety się nimi interesują. I nie jest to związane z urodą tych Panów. Oni po prostu “mają gadkę”, czy “pewność siebie”. Mam nadzieje, że ktoś z Twojego otoczenia przychodzi Ci na myśl. Historia zna wiele takich przypadków. Znasz pewnie także takich facetów, którzy mają szacunek u swoich partnerek i w ich związku jest wiele miłości. 

Więc jak już stwierdzimy, że są pewne “zachowania”, które powodują sukces z kobietami to teraz pytanie, czy możemy te zachowania wcielić i mieć takie same rezultaty?

Odpowiedź brzmi. Tak możemy! Dlaczego więc nie każdy komu zależy na poprawieniu swojego położenia w relacjach chce wcielić nowe zachowania i mieć nowe rezultaty? 

Pomijając oczywisty fakt, że mogą nie mieć dostępu do dobrej wiedzy to niektórzy myślą, że wtedy nie będą sobą. Inni myślą, że jeśli zdobędą partnerki na jakieś triki  to w końcu przyjdzie czas na pokazanie prawdziwej twarzy. I co wtedy? Zajmijmy się tymi przypadkami.

Efekty z kobietami a bycie sobą

Nauka już dawno udowodniła, że nie ma czegoś takiego jak “jestem”. Po prostu my ludzie jesteśmy neuroplastyczni. Oznacza to, że nie ma czegoś co stanowi Ciebie i co jest niezmienne. Może być tak, że na skutek jakiś okoliczności w przeciągu 5 lat staniesz się zupełnie inną osobą niż jesteś teraz. Twoje preferencję się zmienią, sposób odczuwania bodźców się zmieni, a także to z czego się śmiejesz się zmieni. 

Musimy zrozumieć, że nasz mózg jest do naszej dyspozycji i czeka jakie instrukcje w niego wgramy. To co masz dziś w głowie i kim Twoim zdaniem jesteś jest efektem  doświadczeń, oraz interpretacji tych doświadczeń. Można powiedzieć, że to jaki jesteś dziś jest przypadkiem. 

Dlatego o ile jesteśmy dumni z niektórych naszych cech charakteru i zachowań to wiemy też co nas gryzie. Nie zawsze mówimy o tym innym, ale my to wiemy. Każdy ma jakieś demony, słabości, cechy które go osłabiają, dołują, lub nie pozwalają wykorzystać własnego potencjału.

Nie mając instrukcji o tym jak działa Twój mózg wpuszczałeś do niego przypadkowe schematy. W efekcie tego jesteś kim jesteś. I jeśli nie idzie Ci z kobietami to dlatego, że na jakimś etapie życia wessałeś nieskuteczne wzorce. Nie tylko przyjąłeś za swój czyiś paradygmat relacji, ale także całe sieci neurologiczne, które odpalają się przy kobietach w różnych sytuacjach/kontekstach z nimi związanych. 

Np. kiedy kobieta się dąsa, krzyczy i jest niezadowolona Ty możesz czuć STRACH przed jej utratą. W jednej chwili odpala się w Twoim ciele koktajl emocjonalny na skutek którego wchodzisz w tryb obronny i chcesz załagodzić sprawę. Chociaż to nie twoja wina. Nawet to co czułeś w tym momencie nie jest “Tobą”. To tylko przejęte od kogoś, bądź wykształcone przez doświadczenia reakcje. Może widziałeś jak matka krzyczała na ojca i skończyło się to rozwodem. I chociaż nie przeanalizowałeś tej sytuacji to krzyk kobiety do dziś odpala w Tobie uczucie strachu przed utratą. To tylko taki przykład na szybko. Nie musi się Ciebie tyczyć.

Dlatego jeśli boisz się że musisz zerwać z byciem sobą by mieć sukcesy z kobietami to pamiętaj, że takie myślenie prowadzi donikąd. Jeśli staniesz się nową osobą to nadal będziesz czuł się sobą tak samo jak teraz się czujesz sobą. Jedyna różnica będzie taka, że będziesz bardziej szczęśliwy. 

W dalszej części artykuły wyjaśnię jak zachodzi zmiana, która daje Ci nowe życie którego pragniesz. Ale zdementujmy jeszcze drugi popularny opór:

Efekty z kobietami a manipulacja

Kiedy ktoś wygłasza takie stwierdzenia to proszę o podanie przykładu w tym przypadku moich nauk, które są tą okropną manipulacją. I tu się kończy temat. 

Sukces w relacjach osiągamy dzięki temu kim się stajemy. Robimy się coraz bardziej doskonali i świadomi swojego zachowania, swoich reakcji. Te zachowania dają nam radość, podnoszą nasze morale i są doceniane przez kobiety. Z tego przychodzą efekty, a nie z manipulacji. 

Są także nazwijmy to “zagrywki”, które warto jest zastosować, żeby nie skomplikować sobie życia. Np. kiedy kobieta zachowa się źle i należy wyznaczyć jej karę. Jest prawdą to, że kiedy zabierzesz jej zainteresowanie(kara) to mogą pojawić się w niej nieprzyjemne emocje. Więc czy nazwiemy to manipulacją? Możemy to tak nazwać. Ale jest to jedyne słuszne zachowanie w tamtej sytuacji, które sprawi, że kobieta będzie nas szanować i możemy po tym oczekiwać poprawy relacji. 

Manipuluje każdy, bo tak jest świat stworzony. Dzieci manipulują rodzicami podnosząc głos i pokazując niezadowolenie. Kobiety manipulują łzami, ale nie tylko. Nawet na etapie zalotów te stosują całą paletę manipulacji. Kuszące tańce połączone z ignorowaniem faceta (zmienne sygnały), lub system kar i nagród związany z seksem, który uczy faceta co ma robić, żeby dostać nagrodę. Po prostu nie bójmy się manipulacji. To nie jest nic złego. 

Zła manipulacja jest wtedy kiedy mamy złe zamiary.  I tyle w temacie. Jeśli wykorzystujesz swoją wiedzę dla wspólnego dobra to wszystko gra. 

Jak się zmienić, by naturalnie przyciągać kobiety

Obiecałem, że napiszę jeszcze kilka słów o tym jak zachodzi trwała zmiana. Jednocześnie będzie to odpowiedzią na pytanie czy relacji/uwodzenia można się nauczyć z kursów. 

Wcześniej wspomniałem o tym, że istnieją zachowania i cechy mężczyzn których przejawianie skutkuje powodzeniem u kobiet. Są też zachowania i wzorce postępowania które powodują trwałe i zdrowe relacje w których jest pełno szacunku i miłości. 

Już nie jest tajemnicą jakie to zachowania i cechy. Ta wiedza nie od dziś jest “w handlu”. Czy więc gwarantuje Ci ona sukces? Nie! Ale może tak być. 

To może w takim razie zamiast posiłkować się wiedzą uwierzyć w siebie i w oparciu o swoje silne strony samemu ruszyć w bój? Niestety to też nie jest rozwiązanie, bowiem neurologicznie nadal będziesz tą samą osobą i będziesz szukał rozwiązań w obrębie starych schematów i swojego sposobu widzenia relacji. Zachowania które przynoszą efekty na których Ci zależy wychodzą z INNEJ RAMY poglądowej, niż Twoja obecna. Wymagają także wykształcenia nowych sieci neuronowych. Nie da się rozwiązać problemu na tym samym poziomie świadomości na którym problem powstał. 

To czego potrzebujesz do stania się osobą, która dostarczy Ci lepsze efekty to:

  1. zaaplikowanie nowej wiedzy
  2. doświadczenie tej wiedzy. 

Wiedza bez doświadczenia to filozofia. Zaś doświadczenie bez wiedzy to ignorancja. Z połączenia obydwu bierze się mądrosć – DR. Dispenza

Wiedza

Wyobraź sobie, że jako kompletny amator dostajesz przed nos dzieło wybitnego malarza.  Gapisz się w to i widzisz jakiś bohomaz. Nie potrafisz zauważyć w tym nic wyjątkowego. 

A teraz wyobraź sobie, że zanim pokazałbym Ci to dzieło dostałbyś godzinny wykład o tej pracy oraz o samym artyście. Dowiedziałbyś się o tym, że jest on innowatorem jeśli chodzi o sposób łączenia farb. Jego pociągnięcia pędzla są jedyne w swoim rodzaju przez odmienną technikę trzymania pędzla. Dzięki temu jego ukosy mają idealną symetrię etc. Wymyślam teraz, bo nie znam się na obrazach, ale to tylko przykład. 

Jeśli nasłuchałbyś się o tym na co zwracać uwagę to zobaczyłbyś w tym dziele znacznie więcej niż wtedy, kiedy byś się na tym nie znał. 

Założę się także, że jeśli puściłbym Ci wokal nagrany w moim domowym studiu, a Ty kompletnie nie wiesz nic o tym jak powstaje dźwięk to postrzegałbyś go w kategorii brzmi ładnie, albo nieładnie. 

Ale jeśli powiedziałbym Ci, że przedwzmacniacz mikrofonowy do którego podłączony jest mikrofon to legendarny BAE 1073, który przez unikalne tranzystory daje ciepły dźwięk znany z tysięcy światowych hitów. Dodałbym żebyś zwrócił uwagę na to jak głos robi się chrupki i ciepły. Pokazałbym Ci kilka nagrań bez tego sprzętu i z nim to wtedy zdobyłbyś nowe odniesienia, które pozwalałby Ci wychwycić rzeczy których byś nie zauważył bez  uprzedniej edukacji. 

Tak samo jest z relacjami z kobietami. Przeciętny facet ma o nich mniej więcej takie pojęcie jak na przykładzie tego obrazu i wokalu. Nie wie nawet na co zwracać uwagę. Niezależnie od wieku. Czasami intuicja karze mu wyciągać jakieś wnioski, ale nierzadko są one błędne. Np. wydaje mu się, że zarabia za mało, żeby zainteresować kobietę jaka mu się podoba, a prawda jest taka, że nie wzbudził w niej emocji na spotkaniu. Albo wydaje mu się, że jego problemem jest brak tematów do rozmów po zagadaniu dziewczyny, a realnym jego problemem jest jego stres, który sam w sobie wytwarza poprzez niewłaściwe podejście do rzeczy. A stan emocjonalny jest katalizatorem zasobów i odcina mu mózg. 

Jeśli nie mamy wiedzy błądzimy wnioskami.

Pamiętam jak w 2006r robiliśmy z kolegami uczącymi się podrywu spędy. Wiedzieliśmy wtedy z jakiś materiałów, że odpowiedni stan emocjonalny przydaje się żeby podryw wyszedł jak trzeba. W naszej ekipie panowało wówczas takie powiedzenie jak “nie mam stanu dzisiaj”. Było to świetną wymówką żeby nie zagadać. 

Gdybyśmy wtedy mieli odrobinę wiedzy o tym co się dzieje z umysłem przed zagadaniem i o tym jak sobie z tym radzić to zamiast gadać: “nie mam stanu” byśmy działali. Ale to brak wiedzy. Nie widzieliśmy procesu poznawania takim jak on jest, bo nie wiedzieliśmy na co zwracać uwagę. 

Teraz jak pracuję z facetami to naturalnym etapem jest zderzenie się przez nich z wiedzą która wywraca im do góry nogami to co myśleli o kobietach. Dostają nową mapę i zaczynają obserwować w swoim otoczeniu działanie praw z którymi się zapoznają. Wcześniej tego nie widzieli bo nie wiedzieli na co zwracać uwagę, 

Więc pierwszy punkt odhaczyli, Zdobyli wiedzę! Teraz czas na drugi krok:

Pamięć epizodyczna

Jeśli uczysz się nowej wiedzy dostaje się ona do pamięci semantycznej. Jest to pamięć deklaratywna. Przechowywane są w niej różne prawa, znaczenia, wzory. Pozwala ona na kojarzenie co jest co. Innymi słowy jest to wiedza. 

Więc jeśli chcesz mieć efekty z kobietami najpierw musisz przyjąć nową wiedzę do pamięci semantycznej. 

To jednak nie wystarczy i dlatego napisałem na początku tego artykułu, że kurs może przynieść efekty, ale nie musi. Bowiem cała nabyta filozofia przechowywana wyłącznie w pamięci semantycznej nie sprawia, że ty automatycznie stajesz się osobą która to stosuje. 

To czego potrzebujesz to zmienić teorię w mądrość, czyli połączyć zdobytą wiedzę z doświadczeniem. Dzięki temu ta wiedza nie będzie tylko w pamięci semantycznej, ale w także w pamięci epizodycznej.

Upraszając chodzi o to, że nabyta wiedza nie będzie tylko teorią ale realnie Ciebie zmieni. Pamięć epizodyczna jest pamięcią odnoszącą się bowiem już do konkretnych skojarzeń związanych z miejscem i czasem. Masz z nią realne doświadczenie co tworzy nowe sieci neuronowe i zostawia ślad chemiczny. W taki sposób stajesz się nową osobą. Zaczynasz korzystać z nowych zachowań, czuć inaczej, myśleć inaczej i osiągasz co chciałeś. Tak wygląda proces doskonalenia człowieka. To osobista ewolucja. 

To dlatego na ogół wiedza ze szkoły się nie przydaje. Na geografii uczyłeś się o tym gdzie leżą poszczególne kraje, ale szybko wylatuje to z głowy. Wystarczy natomiast, że raz polecisz do jakiegoś kraju a już na zawsze będziesz wiedział gdzie to jest, jak tam pachnie i jak tam jest. 

Taka sama różnica jest między przeczytaniem o tym jak podejść do kobiety i co powiedzieć, a między zrobieniem tego i posiadaniu z tym jakiś odniesień. Wtedy dokładanie kolejnej wiedzy ma większy sens, bo cały ten proces dobrze pamiętasz i umiesz inaczej połączyć kropki.

Jeśli ktoś by mi teraz zrobił wykład o kulturze Filipińczyków to jako że tam byłem natychmiast wyświetlałyby mi się w głowie obrazy, przypomniałbym sobie zapachy i uczucia. Moje odniesienia pozwoliłyby mi lepiej przyswoić nową porcję wiedzy.

Z tego powodu osoby, które mają już jakiekolwiek doświadczenia z kobietami szybciej są w stanie zastosować wiedzę. Natomiast Ci którzy stawiają kroki od początku powinni uważać na to, żeby nie popaść w gromadzenie wiedzy bez końca. Po prostu nie będzie to miało większego sensu. Będzie to takim uczeniem się geografii z podręcznika.  

Co z Twoimi efektami?

Mam nadzieję, że wyjaśniłem w jaki sposób dochodzi się do efektów z kobietami. Gdybyś był zainteresowany całościową pomocą w uzyskaniu wyników to dobrze trafiłeś. Moje programy przewidują wszelkie wyzwania. 

Mój zaawansowany coaching jest zaprojektowany w taki sposób, aby dawkować Ci wiedzę i natychmiast ją wcielać przechodząc przez wszystkie kluczowe obszary które mają wpływ na to jak widzą Cię kobiety i “co potrafisz z nimi zrobić”.

Mam w rękawie także fenomenalną metodą naukową dzięki której w laboratorium swojego umysłu możesz tworzyć wspomnienia dla pamięci epizodycznej nie wychodząc z domu. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci zastosować wiedzę w realnym życiu. 

Tylko jeśli jesteś zdecydowany na prawdziwą zmianę umów się na rozmowę w celu zakwalifikowania się do coachingu, który będzie dla Ciebie pojazdem mającym przetransportować Cię do życia w którym nie zaznasz braku kobiet/kobiety.

Zapiszesz się tutaj:

Tutaj zapiszesz się na rozmowę

Tylko zdeterminowane osoby, które są w stanie w siebie zainwestować.