Dlaczego je tracimy zanim je zdobędziemy? Sekrety Uwodzenia

Najczęściej pytany jestem o to, jak zdobyć dziewczynę z którą zanosiło się na to, że coś z tej znajomości będzie, ale coś się popsuło. Nie wychodzi, komplikuje.

Facet zdaje sobie sprawę z tego, że chce właśnie je,j po tym jak ona zachowuje się w sposób dla niego niezrozumiały i traci nim zainteresowanie. Ona nadal go lubi, ale czy to mu wystarcza? On chce związku!

Czy jest Ci to znajome?

Jeśli kłopotasz się z podobną sytuacją, pomogę Ci zrozumieć ten stan rzeczy.

Najczęściej jest to jedna z dwóch przyczyn. Zaczniemy od tej, która występuje ciut rzadziej.

1)Możesz mylnie interpretować jej zachowanie.

Istnieje wiele pięknych kobiet, które gdy rozmawiają z facetem to kokietują go dla przyjemności. Gdybyś obserwował z boku taką dyskusję, mógłbyś pokusić się o stwierdzenie, że dziewczyna wysyła facetowi sygnały. A nie musi tak być.

Sposób w jaki ona na niego patrzy, gestykuluje, ton głosu jakiego używa sprawia, że facet staje się jej przychylny.

Najczęściej dziewczyny intensyfikują takie zachowania, jeśli mają jakiś interes. Nie koniecznie chodzi tu o względy zawodowe. Niektóre kobiety starają się być miłe dla swojego otoczenia choćby dlatego, żeby cieszyć się dobrą opinią i mieć w ludziach przychylność. Niestety ich uśmiechy, spojrzenia i serdeczność bywają przez facetów źle odbierane.

Ona jest taka dla wszystkich, a Ty myślisz, że jej sposób bycia jest w gruncie rzeczy zalotnością skierowaną do Ciebie.

Niektóre kobiety nauczyły się zdobywać wiernych sługusów i cichych wyznawców swojej świetności, poprzez stosowanie gestów, gierek, podtekstów i czarujących uśmiechów.

Bowiem facet, który kobietę pragnie jest w stanie zrobić dla niej znacznie więcej. Niewiasty wcielają kokieterie w swój sposób bycia pod przykrywką niezobowiązującej gry, bo to daje im korzyści.

Pierwszą jest poczucie się atrakcyjną i pożądana, co jest dla kobiet karmą. Drugą są względy- łatwiej im się żyje. Więc one szastają swoim urokiem, a Ty możesz odebrać ich sposób bycia jako zaloty.

Jeśli bronisz się tym, że oprócz znaków niewerbalnych, miałeś z nią szereg dyskusji w których ona dawała Ci aluzje świadczące o tym, że coś jest na rzeczy to może być z jej strony posunięciem się troszkę dalej w swojej damskiej grze. Służy to temu, aby na dłużej zatrzymać Twoją przychylność.

Najczęściej dzieje się tak wtedy, kiedy kobieta czerpie wymierne korzyści ze znajomości z Tobą. Pomagasz jej w czymś, można zawsze na Ciebie liczyć, bez Ciebie byłoby trudniej.

Jeśli chcesz się przekonać, czy za jej zalotnym zachowaniem coś się kryje, czy jest to tylko gra, jest na to prosty sposób.

Zaproś ją na randkę. Jeśli będzie się przed tym migała 2-3 razy znaczy to, że z jej strony to tyko gra.
Jeśli nadal chcesz od niej czegoś więcej, przestań być dla niej bezinteresowny. Oczekuj czegoś w zamian za każdą pomoc. Mogą być pieniądze, wino, przysługa itp. To może pomóc Ci uzyskać jej prawdziwe zainteresowanie. Bądź dla niej miły, ale nie rób nic dla niej.

2) Nie prowadzisz relacji na fundamencie partnersko-seksualnym.

To najczęstszy powód. Wynika bezpośrednio z braku umiejętności uwodzenia kobiet. Zbyt długo nie posuwasz waszej relacji na przód w kierunku intymnym i tracisz wstępne zainteresowanie kobiety.

Często faceci argumentują, że oni są święcie przekonani o tym, że ta dziewczyna była nimi zaintersowana i nie wiedzą co się stało.

Ja w to nie wątpię Jak jednemu z drugim się super z dziewczyną rozmawia to myślą, że bezpieczniej jest się do niej nie dobierać, a owocem relacji będzie związek. Brzmi to fajnie, ale nie do końca tak jest.

Często taka postawa u faceta, bierze się z jego strachu przed popsuciem relacji, a także ma duży związek z brakiem doświadczenia z kobietami.

Bowiem interesujące rozmowy, zgodne dusze to jedno, a okazywanie jej seksualnego zainteresowania to drugie. Jeśli zabraknie aspektu czysto seksualnego to usłyszysz, że jesteś fajny facet, ale nie będzie chciała z Tobą związku.

Jeśli nie masz na tyle jaj, żeby ją dotykać (na początku w miejsca nieerogenne), przeplatać rozmowę aluzjami („a co będziemy robić jak zostawią nas tu samych?”) I dawać podobne, wyraźne sygnały swojego zainteresowania jej płcią to prawdopodobnie zostaniesz dla niej tylko kolegą.

Okazujesz zainteresowanie seksualne nie tylko gadaniem o tym,ale także stwarzaniem dla was warunków do rozkwitnięcia intymności.

Jeśli mówisz, że próbowałeś się z nią spotkać, ale ona tego unika znaczy to, że albo źle odebrałeś jej sygnały (pkt 1),albo nie zbudowałeś z nią dostatecznego pojednania w sferze intymnej.

[Dużo o tym jest w produkcie “Tajemnice Gracza”, który zawiera e-book wyczerpujący zagadnienia eskalacji swojej seksualności. ]

Żeby Ci wypaliło, wasza relacja powinna rozwijać się jednocześnie na dwóch torach:

  • -wasze wspólne tematy, klimaty, porozumienie
  • przekraczanie dotychczasowych granic intymności za Twoją inicjatywą

Jeśli praca tylko na pierwszym torze jest wykonana dobrze będziesz przyjacielem.

Jeśli tylko na drugim torze będziesz kochankiem.

Jeśli zrealizujesz znajomość na obydwóch torach możesz mieć udany związek.