Demotywacja w poznawaniu kobiet

Demotywacja w poznawaniu kobiet dopada czasem każdego. Przygotowałem dla Ciebie film w którym staram się pokrzepić zdemotywowanego klienta.

Tajemnice Gracza II – https://rafalzuber.pl/poradniki/tajemnice-gracza-2/

Adaptogeny – https://mothersprotect.com/sklep/
Użyj kodu rabatowego RAFALZUBER jeśli chcesz kupić taniej adaptogeny. Polecem Czarodzieja i Aurę.

Demotywacja

Jeśli przez długi czas bezowocnie próbujesz podrywać kobiety i nic z tego nie wychodzi to się w końcu zniechęcisz. To bardzo niebezpieczne. Zdecydowanie powinieneś znaleźć rozwiązanie problemu i go naprawić. W każdej życiowej sytuacji jest jakieś rozwiązanie. Nic gorszego niż robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów. Jeśli wciąż odbijasz się od kobiet to w końcu przestaniesz nawet je podrywać, aby uniknąć rozczarowań. Na potrzebę życiowej sytuacji znajdziesz także szereg poglądów typowych dla sceptyków, którymi będziesz wycierał swoje niepowodzenia.

Dlatego napisałem, że to jest groźne. Osoby sceptyczne są najgorsze. Ale zanim się tacy stali bywało, że próbowali swoich sił daremnie i przekonali się że czegoś nie da się zrobić. Jeśli dopadła Cię demotywacja do kobiet to koniecznie zasubskrybuj mój kanał na YT i zacznij chłonąć nowego ducha. Jeśli zaadoptujesz nowe poglądy, świat stanie przed Tobą otworem i zaczną dziać się niesamowite rzeczy.

Demotywacja nie oznacza, że coś nie jest dla Ciebie.

Demotywacja vs Entuzjazm

Bardzo ważny w życiu jest entuzjazm. Osoby, którym wiedze się dobrze z kobietami są radosne i entuzjastycznie nastawione. Tak, oczywiście myślisz sobie: : “Gdybym miał powodzenie u kobiet to też bym był entuzjastyczny”. Może Cię zaskoczę, ale to nie tak działa. Najpierw jest entuzjazm, a później są wyniki. Jeśli żywisz w sobie ból, rozczarowanie i brak wiary to mimo tysiąca prób będziesz miał problem zauroczyć kobietę. Wystarczy natomiast radosne podejście do życia i możesz od zaraz być inaczej widziany.

Prawdopodobnie bierze się to stąd iż kobiety mają mechanizmy pozwalające im zauważać faceta o silnych genach. Ten jest rokujący, gdyż będzie umiał zadbać o swoją wybrankę. Faceci o dużej sile przebicia posiadają entuzjastyczne nastawienie do życia, bo to pozwala im wciąż działać. Działa to na zasadzie: “Jest fajnie, będzie jeszcze lepiej. Dam radę!” Takie nastawienie rzuca się o oczy i kobiety wychwytują takich facetów uważając ich za silniejszych, niż sceptycy. Dlatego warto nad sobą pracować.

Jeśli chcesz lepszych wyników z kobietami zadbaj o swoje nastawienie. Wiedza o tym jak zdobywać kobiety też jest kluczowa, bo w praktyce większość moich klientów po przestudiowaniu materiałów mówi: “Jaki ja byłem głupi! Teraz dopiero wiem na czym to wszystko polega. A kobiety same się ślinią!”. Dlatego warto inwestować w swoją wiedzę. Jeśli będziesz miał wyniki demotywacja Ci nie grozi.