Czy najpiękniejsze kobiety są dla Ciebie

Najpiękniejsze kobiety

(Aktualizacja wpisu 30.03.2021)

Zauważyłem pewne zjawisko. Jeśli chodzi o najbardziej seksowne, najpiękniej ubrane, najlepiej „zrobione” kobiety to faceci rzadko obierają je za cel. Te wydają się im z innego świata – w pewien sposób niedostępne. Czy rzeczywiście wystarczy nauczyć się kilku trików na podryw, aby taka królewna zagościła w twoim progu?

Od kilkunastu lat uczę facetów jak zdobywać kobiety i przeprowadziłem setki indywidualnych treningów. Nie mogę być obojętny na pewne obserwacje. Kiedy idziemy z klientem ulicą i nagle pojawia się kobieta, która wygląda olśniewająco to facet ten odcina w swojej głowie możliwość zdobycia jej. On wewnętrznie blokuje się. Nie ma w nim poczucia zasługiwania na taką kobietę. Najpiękniejsze kobiety z automatu są przez niego traktowane jako obiekty nieosiągalne.

Czy ta postawa jest słuszna? Czy ma ona jakieś uzasadnienie?

Czy najpiękniejsze kobiety są dla każdego?

Kiedy w 2007 r. odkryłem pierwsze teorie na temat uwodzenia kobiet byłem nimi oczarowany. Wydawało mi się, że dane mi będzie poznać zestaw zaklęć, oraz kilka sprawdzonych zachowań dzięki którym najpiękniejsze kobiety będą trafiały w moje ramiona. I trochę tak było. TROCHĘ.

W rzeczywistości napotkałem też pewien mur. Udawało mi się podrywać niektórych zdaniem naprawdę piękne kobiety, ale ja wiedziałem, że jeśli chodzi o prawdziwe TOPY to nie czuję się mocny. Mam na myśli takie pierwszoligowe ociekające seksem kociaki.

Dziś po upływie 14 lat jestem facetem, który z powodzeniem uwodził piękne modelki, striptizerki, kobiety biznesu, prawniczki etc. (sprawdź mój Instagram rafalzuberofficial). Mam teraz inne patrzenie na sprawy uwodzenia najpiękniejszych kobiet.

Czy samo zrozumienie procesów uwodzenia Ci wystarczy?

Istnieją mechanizmy, których warto się nauczyć: psychologia kobiety, zasady dynamiki społecznej, gra zewnętrzna(podryw), podstawy NLS etc. Należy jednak zrozumieć, że istnieją faceci, którzy nie mają pojęcia o wymienionych przeze mnie dziedzinach, a mimo to spotykają się z super laskami. Najpiękniejsze kobiety mają potrzeby nie mniejsze, niż ich mniej urodziwe koleżanki. I one też chcą z kimś randkować. Jest tak mało mężczyzn, którzy świadomie rozwijają się w podrywie, że gdyby pięknisie się do nich ograniczały to miałyby posuchę.

Więc owszem, najpiękniejsze kobiety dają Ci mniej błędów do popełnienia(warto się uczyć uwodzenia), ale znacznie zwiększysz swoje szanse, jeśli zadbasz o to by upodobnić się do facetów, których one naturalnie wybierają. Wielu facetów szuka dróg na skróty. Najlepiej, gdyby nic nie musieli w sobie zmieniać. Jeśli będziesz wyglądał tak jak dotychczas i będziesz postępował tak jak dotychczas to będziesz miał takie kobiety jak miałeś dotychczas.

Bądź zorientowany jak wyglądają, czym się interesują i jaki styl życia prowadzą mężczyźni, których naturalnie wybierają najpiękniejsze kobiety.

Ty mi pewnie powiesz: “Tak, wiem. Muszę mieć kaloryfer, sportowe auto i milion na koncie”. Chcę Ci powiedzieć, że ja nie posiadam żadnej z tych rzeczy (kaloryfer w drodze 😉 ) a mimo to miałem super laski. Na poniższym wideo rozszerzyłem poruszony temat:

Jeśli chciałbyś poznać uniwersalne recepty na podniesienie swojej atrakcyjności, aby najpiękniejsze kobiety częściej Cię wybierały to zobacz – 4 RADY JAK BYĆ ATRAKCYJNYM DLA KOBIET(KLIK)

Natomiast jeśli chciałbyś poznać pigułkę wiedzy na temat uwodzenia kobiet tak, aby możliwie zwiększyć swoje szanse i uniknąć kosza to mogę wysłać Ci super film. Jeśli zastosujesz porady w nim zawarte to znacznie poprawisz swoją skuteczność w podrywie. Jeśli chcesz, żebym Ci go wysłał kliknij tutaj –3 POWODY KOSZA (KLIK)

Życzę Ci pomyślnych wiatrów;)