Szkolenie z Uwodzenia – ukryta kamera 2/2

Szkolenie z uwodzenia to skomplikowany proces nauki. Wiele dziedzin skupia się tutaj w jednej. Twoja zaradność życiowa, wychowanie, kultura osobista, ubiór, poziom energii, Twoje wierzenia (mindset), dotychczasowe osiągnięcia, doświadczenia, nastawienie do życia itp. decydują o tym jak zachowujesz się przy kobietach. Najważniejsza jednak jest Twoja determinacja. Jest ona kluczowa, jeśli chcesz zmienić swoje życie w jakiejkolwiek dziedzinie.

Niektórzy mają duże zaległości w kontaktach z kobietami i czeka ich sporo świadomej pracy nad sobą. Innych wystarczy odrobinę pokierować, aby po chwili rozpostarli skrzydła. Dużo zależy od tego co dotychczas działo się w ich życiu. Czasami dobrze jest sięgnąć dna i tak bardzo wkurzyć się na sytuację w jakiej się znajdujesz, aby powiedzieć: “Dosyć! Wstaję na nogi! Zmieniam swoje życie! Będę miał u boku super laskę i zrobię co trzeba, by to osiągnąć!” Tak zmotywowane osoby są skazane na sukces.

Wystarczy determinacja i nastawienie na doskonalenie się. Szkolenie z uwodzenia to punkt przełomowy w którym uświadamiasz sobie, gdzie jesteś i dokąd musisz dojść. Podczas kursu poznasz swoje słabe i mocne strony, oraz zrobisz rzeczy jakich nie robiłeś wcześniej. Uzyskujemy wtedy efekt psychologiczny: “Ja mogę! Ja potrafię! Zrobiłem to sam!” To odniesienie jest budulcem przyszłych sukcesów i podstawą wiary w swoje możliwości. Zapraszam Cię do filmu na którym kursant, który wygrał w konkursie godzinne spotkanie ze mną przełamuje swoje blokady.

7 Dobrych otwieraczy pobierzesz tutaj – https://7otwieraczy.gr8.com/

Jeśli natomiast masz opór przed zagadaniem polecam Ci obejrzeć TEN FILM(KLIK)