Pomysły na randkę – im ciekawsze tym gorzej.

Pomysły na randkę – ach te niuanse.

Jeśli przeszukiwałeś internet po żeby znaleźć ciekawe pomysły na randkę to ja zaoferuję Ci coś więcej. Unaocznię pewne zagrożenie przed, którym chciałbym Cię ustrzec.

Zawsze, kiedy spotykam się z tym, że ktoś pragnie wyrazić swoją oryginalność poprzez zorganizowanie niecodziennych atrakcji na randce to zapala mi się lampka.

Widzę to tak jakby osoba mająca wymioty i gorączkę prosiła o tabletki na ból brzucha.

“mam problemy z brzuchem, więc potrzebuję tabletki na ból brzucha”

W rzeczywistości pacjent przechodzi jelitówkę i potrzebuje innych leków. Czasami szukamy czegoś co nie jest nam potrzebne, bo nie znamy się na rzeczy.

Kiedy umawiasz się z kobietą nie ważne są dodatkowe atrakcje. Możesz pokusić się o ciekawe spędzenie czasu z nią, ale najlepiej wtedy, gdy jest to któraś z rzędu randka. Lub wtedy, gdy znacie się już trochę, a dziewczyna jest w ciebie wkręcona.

Kiedy ciekawe pomysły na randkę narobią Ci szkód

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale kolesie, którzy mają powodzenie u kobiet raczej nie stają na głowie, żeby organizować niespotykane randki. Oni po prostu się pojawiają, a ich osoba jest główną atrakcją spotkania.

Kiedy ty wymyślasz ciekawe pomysły na randkę ,a to będzie wasze pierwsze spotkanie to z miejsca dajesz do kobiecej podświadomości komunikat:

“Ja sam nie stanowię za dużej wartości, więc uzupełnię braki fundując dodatkowe atrakcje”.

Naprawdę nie musisz tego robić. Nie możesz się starać za bardzo, bo uzyskasz odwrotny efekt. Jakie są zagrożenia?:

 1. Kobietę ogarnie przeczucie, że nie masz powodzenia – na ogół tylko niepewni swojej atrakcyjności faceci na pierwsze spotkanie planują fajerwerki. Kiedy kobieta jest wstępnie zainteresowana twoją osobą to pragnie poznać Ciebie. Więc wystarczy zorganizować cokolwiek i dać jej siebie. Jeśli ona się zgodzi na spacer, czy kawę to masz pewność, że zaczynasz znajomość od właściwej strony.
 2. Przyciągniesz materialne kobiety – Istnieje duża grupa kobiet, które polują na korzyści materialne. Szukają one frajerów, którzy są skorzy serwować im luksusy, czy zabierać je do pięknych miejsc. Jeśli zaproponujesz im coś zwykłego to się nawet z Tobą nie umówią. Jeśli będziesz pod wrażeniem urody przedstawicielki tej grupy i będąc podjaranym postarasz się zorganizować randkę przesyconą atrakcjami to nigdy nie dowiesz się jaką rolę grała Twoja osoba. Na samym starcie komplikujesz sobie życie,
  Znam dziesiątki związków funkcjonujących w tym schemacie. Zaczęło się od pierwszej randki, a reguły gry funkcjonują do dziś. On jest dostarczycielem luksusu, a ona płaci mu ciałem. A czasami jedynie towarzystwem.

  W tym układzie facet spełnia funkcję providera (dostarczyciela dóbr, opiekuna), a w większości przypadków jego kobieta romansuje z samcami alpha, którzy obracają ją w samochodzie na parkingu.

Więc jakie są ciekawe pomysły na randkę?

Jeśli to wasze pierwsze spotkanie najlepszym pomysłem będzie:

 • Przysłowiowa kawa – w zależności od możliwości umawiasz się w kawiarni, na bulwarze, ogródkach piwnych etc. Zamawiasz sok/ kawę/herbatę/piwo/drinka. Chociaż na ogół alkohol bardziej pasuje do randek o charakterze seksualnym. Nie jest to reguła, ale miej to na uwadze. Zależy jeszcze jaką ilość tego alkoholu zamierzacie spożyć.
 • Spacer – jak widzisz pomysły na randkę nie muszą być wyszukane. Na spacerze zweryfikujecie wzajemnie swoją atrakcyjność i dowiecie się czegoś o sobie. Dobrze jeśli w pewnym momencie przycupniecie np. na ławce. Zupełnie inny kontakt z kobietą jest, gdy możecie patrzeć sobie w oczy i nie rozpraszać się marszem. Spacer w parku, lub na deptaku będzie w porządku.
 • Randka u ciebie – znajomości z kobietami posiadają różny charakter. Ale musisz wiedzieć o tym, że spora ilość randek odbywa się u faceta w mieszkaniu. Ma to swoje plusy. Żeby kobieta poszła do obcego faceta to na ogół musi on ją bardziej interesować. Przeważnie do byle przypadkowego typa ona nie wejdzie. Więc jeśli się zgodzi to dobry znak. Znaczy to, że sprawy idą dobrze. I abstrahuję tu od seksu. To, czy do czegoś dojdzie, czy nie to inna sprawa. Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Chyba, że dziewczyna liczyła wyłącznie na przygodę, a Ty tego nie wyczułeś – wtedy jeśli nie dasz jej tego po co przyszła to dama może się bulwersować.
 • Kolacja/obiad – To jest jedna z opcji. Ale i tak uważam, że kawa jest lepsza. Istnieje grupa kobiet, które chodzą na randki po to, żeby się najeść. Może brzmi to śmiesznie, ale to prawda. Niejedna mi się do tego przyznała. czasami znajome także opowiadały mi, że ich koleżanki uczęszczają na randki, po to by za darmo zjeść w restauracji. A jeśli już idziesz do restauracji to pewnie nie do najgorszej, żeby nie narobić sobie wstydu. Więc troszkę przypomina to tę sytuację z dodawaniem atrakcji, żeby ona zgodziła się przyjść. Oczywiście nie zawsze musi się za tym kryć coś złego. Ale sam byłem kilka razy ofiarą takich “kawiarenek”. Do mieszkania przyjść nie chciała. Spacer to za mało. A do restauracji zawsze chętna. Jeszcze Cię pokieruje do której. Tutaj szybko możesz poznać z kim masz do czynienia.

Ciekawe pomysły na randkę w drodze wyjątku

A co w sytuacji w której lubisz ciekawie spędzać czas i przez pomysły na randkę wyrażasz swoje usposobienie? Czy nigdy nie powinieneś proponować kobietom ciekawie spędzonego czasu?

Oczywiście, że możesz. Są sytuacje w których ciekawe pomysły na randkę nie skutkują negatywnymi konsekwencjami. Wymienię kilka z nich:

 • Nie jest to pierwsza randka – wychodzę tutaj z założenia, że pierwsze spotkanie z wybranką pozwoliło Ci stwierdzić, że dziewczynie chodzi przede wszystkim o Ciebie. Byłeś w centrum zainteresowania i świetnie spędziliście czas. Okazało się, że obydwoje kochacie fotografować przyrodę. Wspólna wycieczka do rezerwatu w celach fotograficznych jako drugie spotkanie może być dobrym pomysłem. Na upartego taka mogłaby być nawet pierwsza randka, ale tę pierwszą lepiej poświęcić na wstępne poznanie siebie- nim dojdą dodatkowe rozpraszacze.
 • Wiesz co robisz – napotkałeś totalną rakietę, która wygląda na materialną, ale nie masz nic przeciwko takiemu układowi. Chcesz to potraktować jako świadomą wymianę dóbr. Proponujesz jej wyjazd do hotelu nad morze i nie liczysz na głęboką relację. Niektórym taki układ odpowiada.
 • To wychodzi samo z siebie – umówiłeś się z nią na kawę, ale wasza spontaniczność zaowocowała tym, że skończyliście na małej wycieczce nad jezioro. Nie ma co się ograniczać jeśli rwą was takie prądy. Byle trzymać się pewnych reguł. Najpierw musisz czuć, że jej chodzi o Ciebie, a wyjazd będzie przyprawą.

Najlepsi i tak olewają ciekawe pomysły na randkę

W drodze podsumowania napiszę Ci kilka słów z serca. Kiedy tylko wyobrażę sobie najlepszych z kobietami facetów jakich znam nie przypominam sobie, żeby, któryś przed spotkaniem z dziewczyną wertował pomysły na randkę.

Jeśli mężczyzna potrafi wzbudzić w kobiecie atrakcyjność, a w dodatku na nią działać to ma wszystko co jest potrzebne do wspaniałej randki. Żaden gokart, czy Escape room nie jest w stanie dostarczyć kobiecie tyle doznań co facet. Ale musi to być osobnik, który umie postępować z kobietami i sprawiać, że one przy nim czują się fantastycznie.

Dlatego główny punkt skupienia zawsze powinien być na Twoich umiejętnościach poruszenia kobiety. Nie próbuj zdobywać jej luksusami, czy dodatkowymi atrakcjami. W ten sposób nie osiągniesz swojego celu, Zdobędziesz co najwyżej kobietę od której poczujesz chłód, czy obojętność.

Niedawno temu robiłem wywiad ze wspaniałym uwodzicielem i pozwolę zacytować sobie fragment jego wypowiedzi:

…z pewnością nie jestem najbardziej nieciekawą osobą na świecie. Kobiety bardzo lubią moje opowieści, doświadczenie, inspirację, to co daje w rozmowie. Lubią się też ode mnie uczyć. Lubią kogoś kto też prowadzi, czyli, że robimy to, to i tamto. Ja nie mam tak, że muszę coś wymyślać, że pojadę z kobietą na gokarty, czy coś jej pokażę. Mi wystarczy, że ona przyjdzie do mnie do apartamentu. Spędzimy razem wieczór i to już będzie dla niej bardzo niepowtarzalne przeżycie. Nie musimy mieć żadnych bodźców zewnętrznych do tego.“ [Cały wywiad zobaczysz TUTAJ(KLIK)]

Twój punkt uwagi powinien być gdzie indziej

My mężczyźni musimy dążyć do tego, żeby być takimi osobami, aby kobiety przeżywały w naszym towarzystwie paletę nieczęsto spotykanych emocji. To najlepszy kierunek dla nas i dla kobiet.

Zbieżne tematy:

 • 3 przyczyny odrzuceń przez kobiety(przed randką, w czasie randki i po randce) – Znajdziesz TUTAJ
 • Dlaczego kobiety sypiają z dupkami – znajdziesz TUTAJ(KLIK)