Pierwsza randka – 5 Porad od eksperta

Pierwsza randka

 

Pierwsza randka to bez wątpienia najważniejsza z randek. Jeśli popełnisz duży błąd, albo kilka drobniejszych błędów to pozbawisz się szans na drugie spotkanie z dziewczyną.

Co należy mieć na uwadze, gdy wybierasz się na swoją pierwszą randkę? W Internecie roi się od porad na ten temat, ale na ogół dotyczą one mniej istotnych aspektów spotkania z kobietą. Coś na zasadzie: “Dowiedziałem się parę rzeczy, ale to nic nie zmienia”.

Dlatego ja dziś dam Ci pięć porad, które są istotne w kwestii dostania się na drugą randkę.

Pierwsza randka, a Twoje skupienie

Wyjdę z założenia że kobieta, która znalazła się naprzeciw Ciebie bardzo Ci się podoba. Nie chcę zajmować się każdą możliwością, bo ten wpis byłby za długi. Więc masz przed sobą pociągającą Cię i wzbudzającą Twoją fascynację kobietę.

Zwiększysz swoje szanse jeśli Twoja koleżanka nie będzie Cię przyłapywać na rozglądaniu się na boki, sprawdzaniu telefonu, lub na błądzeniu w myślach. Dlaczego? Będzie to dla niej dowodem na to, że jej osoba Ciebie nie fascynuje. Więc jeśli z uwagi na jej urodę będziesz chciał ściągnąć ją do domu, albo na kolejną randkę to ona wychwyci niespójność.

Nie będzie skora odczytać tej znajomości jako wyjątkową, bo widzi że się z nią nudzisz, a mimo to chcesz ją np. zaliczyć. Czyli jesteś desperatem, albo szukasz łatwej zdobyczy i nie chce Ci się nawet wysilić, żeby dostać swoje.

Inną sytuacją jest ta w której słuchasz każdego słowa kobiety z olbrzymią uwagą, nie przerywasz jej i interesujesz się nią. To ma być szczere. Jej ciało jest dla Ciebie świątynią, jej oczy dają Ci dostęp do niezbadanych lądów, a jej doświadczenia są ciekawe. Jeśli ona wyczuje to, że koncentrujesz się na niej będzie pełna wdzięczności. Twoja pierwsza randka może skończyć się lepiej, niż byś się spodziewał.

Utwierdź ją o swoim stanowisku

Zanim znaleźliście się na randce gdzieś musieliście się poznać. Więc na 90% dziewczyna wie, że podobała się Tobie. Lecz teraz przyszedł czas weryfikacji. Poznacie się lepiej i okaże się czy nadal Twoja fascynacja nią się utrzyma.

Zgodnie z pierwszym punktem pokazujesz kobiecie, że jej obecność jest ważna. Ale to nie wystarczy. W końcu może się okazać, że jesteś tak bardzo kulturalny, że dajesz jej poczuć się wyjątkowo w Twoim towarzystwie, ale już nie kręci Cię tak jak na początku. Ona tego nie wie. Może dla Ciebie to jest oczywiste, ale nie dla niej.

Dlatego powinieneś upewnić ją w tym, że ona nadal na Ciebie oddziałuje. Jeżeli odlecieliście daleko w różne tematy kobieta będzie w tym większej niepewności na jakim gruncie obecnie się znajduje. Wróć do niej i wyznaj jej coś mocnego. Albo przywołaj moment w którym się poznaliście i opisz jak bardzo na Ciebie działała, albo powiedz jej coś aktualnego. Czyli np. to jak teraz Cię kręci. Nawiąż do jej wzroku, zapachu, ubioru, ciała, seksapilu etc.

Pierwsza randka to moment w którym akcent powinien być położony na was, a nie na rzeczy trzecie. Niech dziewczyna wie, że ją pragniesz.

Pierwsza randka a dotyk

Jedni myślą, że ręce na randce należy trzymać przy sobie, a inni są święcie przekonani, że powinni od samego początku dotykać dziewczynę. Można się w tym pogubić. Jak to z tym jest?

Podszedłbym do tego dość spontanicznie. To bardzo ogólna rada, ale najtrudniej się z nią pomylić. Dlatego, że czasami klimat będzie taki, że aż będzie się prosiło o dotyk od razu. Np. dziewczyna już w drodze do lokalu oprze się o ciebie. Wtedy wypadałoby ją objąć.

Innym razem będzie zachowawcza. Jako, że to pierwsza randka będzie miała dystans. W tym wypadku warto poczekać z dotykiem. Warto dać dziewczynie troszkę przestrzeni żeby poczuła się swobodnie zanim nastąpi inwazja Twoich macanek. Więcej powiedziałem o tym w filmie.

Doceń ją

Kobieta chciałaby wynieść z pierwszej randki jakiś obraz Ciebie. I tutaj warto byłoby się dobrze zaprezentować. Z drugiej strony jeśli będziesz próbował wywrzeć na kobiecie wrażenie swoimi opowieściami to możesz przekroczyć granicę dobrego smaku.

Żeby temu zapobiec jest na to super rozwiązanie. Wystarczy, że od czasu do czasu uznasz wyższość kobiety. Zawsze kiedy jej powiesz: “Ja nie potrafię tak jak Ty”, “Ja nie mam takiej głowy do tego jaką Ty masz”, “Podziwiam Cię, ja bym tak nie umiał” to zyskujesz punkty.

Jedynie w przypadku zarozumiałych kobiet z wystrzelonym ego nie robi się takich rzeczy. Ale w przypadku kontaktu z normalną dziewczyną jak najbardziej warto. Szczególnie wtedy, kiedy uważa Ciebie za faceta, który ma ciekawsze życie od niej, lub z jakiegoś powodu widzi Ciebie jako lepszego. Ale nawet, gdy tak nie jest to będzie to dobrze widziane z uwagi na to, że nie próbujesz błyszczeć, a przyznajesz się do swoich słabości. A to oznacza siłę.

Bądź gotów z niej zrezygnować

Jeśli Twoja pierwsza randka jest dla Ciebie bardzo ważna, bo zależy Ci na dziewczynie to nie stawia Cię w dobrym położeniu. Zmień tę postawę na: “Chciałbym żebyśmy się zgrali, ale zaakceptuje też inny scenariusz”.

Idziesz na spotkanie pełen nadziei, ale znasz życie i wiesz, że może być różnie. Dziewczyna może okazać się rąbnięta, albo po prostu nie będziecie do siebie pasować. Jeśli będziesz miał taką postawę ala “antydesperat” to nie będziesz przechodził w relacji na czerwonym świetle.(zasadę czerwonego światła opisałem w ebooku “Jak zdobyć dziewczynę…”(KLIK)

Kobieta powinna czuć, że chcesz ją, ale nie za wszelką cenę. Masz swoje standardy i ogrom szacunku do swojej osoby i nie zaakceptujesz dziwnych zachowań. Kobieta też ma czymś sobie zasłużyć na Ciebie z pierwszego punktu. Jeśli ona wyczuje u Ciebie taką postawę to będzie miała większą motywację, żeby Ciebie uwodzić i zawalczyć o Twoje łaski. Musisz przede wszystkim dbać o higienę w tej relacji. Nie możesz pozwolić na to, aby wdarły się złośliwości, próby udawadniania kto jest kim itp. Zależy Ci na tym, żeby było miło i kiedy dziewczyna zaczyna się źle zachowywać należy się w tym miejscu zatrzymać i coś z tym zrobić nim dasz jej znów poczucie ważności. Albo uda się to wyjaśnić, oczyścić atmosferę, albo koniec randki. Nie gódź się na syf.

Sam fakt, że nie pozwalasz sobie na złe traktowanie i nie przymykasz ucha na złośliwości może zwiększyć szacunek jakim kobieta będzie Cię darzyć i zwiększyć poczucie Twojej atrakcyjności. Nazywaj po imieniu jej zachowania: “Dlaczego jesteś złośliwa?” Pierwsza randka ma jej pokazać już że jesteś facetem, który umie dużo dać, ale też czegoś wymaga i zna swoją wartość.

Podobne tematy

Kiedyś rozmawialiśmy o pierwszej randce w Pytaniu na Śniadanie : https://pytanienasniadanie.tvp.pl/28829520/pierwsza-randka-najczestsze-bledy

Linki, które mogą Ci się przydać:

Pomysły na randkę: https://rafalzuber.pl/blog/pomysly-na-randke-im-ciekawsze-tym-gorze-j/

Trzy porady jak wywołać w kobiecie chemię – https://rafalzuber.pl/blog/trzy-porady-jak-wywolac-w-kobiecie-chemie/