Pick up artist w akcji – 6 zasad zwiększających skuteczność.

Pick up artist (artysta podrywu) to termin, którym już dawno się nie posługiwałem, a nawet mam do niego niechęć. Ale pasuje mi on do tego wpisu, gdyż natura poniższej treści jest warsztatowa. Według ostatnich badań, które przeprowadziłem to właśnie stricte uwodzeniem i podrywem jest najwięcej zainteresowania wśród moich widzów/czytelników.

Psychologia kobiety i techniki uwodzenia, oraz budowanie atrakcyjności to najbardziej poszukiwany towar. No i jak zainteresować kobietę po zagadaniu. Czyli wszystkie drogi prowadzą do zagadnień typowych dla PUA (Pick up artist).

Nie pozostało mi nic innego niż dać Ci to czego potrzebujesz. Dziś przygotowałem sześć zasad, które służą zwiększeniu skuteczności Twojego podrywu.

1) Kobieta jest celem, a nie kontakt do niej.

Największy błąd w całej społeczności Pick up artists to stawianie sobie za cel osiągnięcie kontaktu do kobiety. Tą krzywą teorią od zawsze skażona była cała społeczność PUA. Ale co się dziwić skoro nawet trenerzy uwodzenia potrafili wpajać ludziom złą postawę.

Polegała ona na tym, że wmawiało się kursantowi, iż powinien on iść do kobiety, chwilkę poczarować i udać, że ma najważniejsze na świecie spotkanie. Potem brać numer i uciekać, żeby się dziewczynie nie znudzić.

Dużo się u Ciebie zmieni jeśli przestawisz swój umysł na coś lepszego. Kiedy masz zamiar zdobyć kobietę Twoim celem powinna być kobieta, a nie kontakt do niej. Niby oczywiste, ale w praktyce widać, że prawie nikt tego nie rozumie.

Facet, który idzie po kontakt po kilku/kilkunastu minutach rozmowy z dziewczyną zaczyna troszczyć się o ponowne spotkanie dopytując ją o jej numer telefonu.

Prawdziwemu Pick up artist zależy na czym innym. Chodzi o przebywanie z tą kobieta. Więc jeśli on do niej podszedł to właśnie osiągnął swój cel.

Kobieta patrzy na tego pierwszego i myśli: “On ma mnie tu przed sobą, może zrobić ze mną cokolwiek, a nie robi nic tylko walczy o spotkanie. Co zrobi ze mną na spotkaniu skoro teraz nic ze mną nie robi tylko prosi o kolejne spotkanie”.

W drugim przypadku mężczyzna ma w głowie jedynie korzystanie z uroków damy do której podszedł. Uwodzi ją od razu i rozmawia z nią tak jak rozmawiałby na randce.

Kiedy wypada realna przeszkoda jaką może być brak czasu na dalszą rozmowę(np. kobieta jest gdzieś umówiona) naturalnym odruchem będzie umówienie się z nią na inny termin.

Dobrze wykonana “robota” powinna skutkować tym, że kolejne spotkanie jest oczywistością. Jest ono wynikiem tego co działo się wcześniej. Czyli relacja szła płynnie, było zabawnie, interesująco i seksownie. To dobry zwiastun tego co może być na zaplanowanej randce.

Niedoinformowany uwodziciel, który koncentruje się na wydarciu kobiecie kontaktu do niej będzie miał ciężkie życie. Skazany jest na ciągłą walkę o spotkanie. Należy przenieść punkt koncentracji na kobietę. To o nią Ci chodzi więc ciesz się jej towarzystwem i pokaż jej jak może się przy Tobie poczuć. Zapomnij o tym co będzie kiedyś. Skup się na tym jak jest fajnie. Mów jej to co sprawia Ci przyjemność. Rób z nią to co da upust Twojej męskości tak długo jak możesz. Efekt tej postawy Cię zaskoczy.

2) Masz chłopaka to nara.

Tutaj mamy kolejny niuans, który zdradza niewłaściwe podejście do rzeczy u początkujących Pick up artist.

Skoro już skupiają się na celu (umówić się), a nie na procesie(na czasie spędzanym z kobietą) no to przy pierwszych oznakach braku możliwości kolejnego spotkania uciekają.

Kobieta z reguły chce się jakoś zabezpieczyć kiedy atakuje ją obcy koleś. Więc musisz się nastawić na takie teksty jak: “dziękuję, miło, ale ja kogoś mam”. Czasem jest to prawdą, a innym razem nie. Ty nigdy tego nie wiesz dlatego nie ma co walczyć werbalnie z tą informacją, czy może z iluzją chłopaka.

Znowuż wygrani są Ci, którzy podeszli do tej kobiety z czystego pragnienia bycia w jej towarzystwie. Dlatego, że oni nie kalkulują czy opłaca się im drążyć, bo może dostaną od niej kontakt, a może jednak ma tego gościa.

Oni po prostu już mają to po co przyszli. Są szczęśliwi, że mogą sprawić jej radość słowem i swoim towarzystwem. Jeśli ona mówi, że kogoś ma oni nie uciekają. Godzą się z tą niesprawdzoną informacją i robią swoje. Lepiej wypadniesz jeśli powiesz: “W porządku, pozwolisz zatem że odprowadzę Cię na Twój pociąg, pogadamy, a potem sobie pójdę”. W tym czasie oczywiście naturalnie czerpiesz przyjemność z jej wdzięków i także wpływasz na nią dalej. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile kobiet nagle zmieni zdanie co do wymiany kontaktów.

3) Postaw więcej na wygląd.

Muszę o tym napisać, bo wciąż widzę tutaj deficyt. Kiedy jestem w centrum Warszawy spotykam wciąż wielu chłopaków, którzy uganiają się za kobietami. Myślę, że ok 85% z nich jest za słabo ubrana.

Niemalże nie zdarza mi się spotkać facetów na których jak się rzuci okiem to ma się wrażenie, że to ktoś z klasą i solidnie stąpający po ziemi. Lub ktoś kto mógłby wyglądać tak, żeby kusić kobiety.

Większość chłopaków ubiera się jakkolwiek. Czy na rozmowę o pracę idziesz też ubrany jakkolwiek? Jeśli chcesz poznać atrakcyjną kobietę to tak jak szedłbyś na rozmowę o pracę. Musisz być jak najbardziej reprezentatywny.

  • ubrania powinny zachowywać świeżość (brak spranego kolory, czy powyginanych kołnierzyków)
  • warto jest wybierać odważne kolory i stosować kontrasty zamiast ubierać się cały na ciemnoszaro.
  • ubrania powinny być dopasowane rozmiarowo.
  • warto mieć jakieś dodatki typu zegarek, naszyjnik, bransoletka, okulary etc.

Zostawię w tym miejscu namiar na pomocne w tym materiały. Nie jestem stylistą, ale patrząc na ogół myślę, że mogę coś podpowiedzieć:

Nie rób wiochy stylówką – https://rafalzuber.pl/blog/nie-rob-wiochy-stylowka-praktyczne-porady/

4 rady jak być atrakcyjnym – https://rafalzuber.pl/blog/jak-byc-atrakcyjnym-dla-kobiet-4-rady/

4) Pick up artist bez planu?

Kiedy wybierasz się na spacer z zamiarem znalezienia towarzyszki wyprawy to musisz umieć taką towarzyszkę zabrać do swojego świata. Sytuacja jaką na ogół zastaję to facet, który zagadał pannę i tak z nią sobie rozmawia na środku chodnika i do niczego to nie zmierza.

Zawsze warto jest mieć logistyczne rozeznanie. Jeśli działasz w miejscu X to gdzie są najbliższe restauracje? Gdzie najbliżej napijesz się dobrej kawy? Jeśli tego nie wiesz to Twoja podświadomość nie kieruje Cię, aby doprowadzić do wypicia kawy z kobietą.

Lepiej kiedy w twojej wyobraźni jest jasny obraz. Łatwiej Ci będzie przekonać kobietę do zjedzenia z Tobą obiadu jeśli namalujesz w jej głowie obraz dania, które podają w pobliskiej knajpie. A takie powiedzenie: “moglibyśmy coś zjeść” z niczym się nie kojarzy, Dziewczyna nie wie czy nie masz na myśli restauracji oddalonej o 2km. Nie wie nic o tym co masz w głowie. Więc trudniej będzie jej przyjąć propozycję. A nie wie dlatego bo ten czarujący pick up artist sam tego nie wie.

Dlatego przygotuj się logistycznie. Miej plan i składaj konkretne propozycje. Rozmowa na chodniku przez 20 minut nie jest zbyt seksowna.

5) Pamiętaj o rozgrzewce.

Jeśli dawno nie zagadywałeś dziewczyny to przygotuj się na to, że “pierwszy strzał” może być felerny. Nawet najlepsi Pick up artists potrafią totalnie schrzanić pierwsze podejście. To całkowicie naturalna sprawa i nic po tym nie wyrokuj.

Kiedy jakaś ponętna kocica wybiję Cię z rytmu dnia i zdecydujesz się ją zagadać to może się zdarzyć, że nie będziesz sobą. Twój umysł nie znajdzie na czas właściwych treści, nie będziesz miał pomysłu na rozmowę, lub będziesz zbyt zwyczajny.

Niestety najlepsze teksty, zagrania zarezerwowane są dla tych, PUAsów(Pick up artists) którzy jadą na flow. Jeśli miewasz zbyt długie przerwy w podrywie to nawet duże doświadczenie może Cię nie obronić. Nic nie da Ci takiej zwiewności i elastyczności jak praktyka i nie odrywanie się od podrywu na zbyt długo.

Jednak kiedy uzyskasz złą reakcję to nie waż się nią przejmować. W Tajemnicach Gracza II nauczałem o tym, że stan emocjonalny jest katalizatorem zasobów. To trochę za długi temat, żeby go tu omawiać, ale chodzi o to, że ta kobieta nie odrzuca Ciebie tylko to co zaprezentowałeś.

A jesteś w stanie zaprezentować tylko tyle na ile zyskasz dostępu do bycia optymalnym sobą. A o tym decyduje Twój stan emocjonalny. Jeśli się stresujesz, albo przytłacza Cię zbyt mocno inna tożsamość rozwijana ostatnio(np. bycie biznesmenem, sprawy rodzinne, pasje, budowa domu etc.) to możesz nie zdążyć się przestawić.

Ale jeśli masz zamiar odbić sobie tę kobietę i na złość światu zagadać kolejną to już wchodzisz w proces optymalizacji pracy swojego mózgu pod nowy cel. Zmierzasz w kierunku flow.

Zmierzam do tego, żebyś nastawił się na to, że podejścia mogą nie wychodzić jeśli nie odnajdziesz właściwego samopoczucia. Nie wiń się wtedy za brak umiejętności. Rozgrzej się i myśl wtedy o tym jak przyjemnie będzie zagadać. Nie koncentruj się na wyniku, a na przyjemności z samego działania.

6) Pick up artist nie doprasza się o spotkanie.

Ten punkt to kolejna złośliwość z mojej strony w kierunku filozofii zbieractwa numerów telefonów.

Chcę zaznaczyć ogromny plus jaki wynika ze stosowania mojej filozofii, czyli koncentrowaniu się na procesie. Jeśli kobieta wyczuje od Ciebie, że naprawdę chcesz ją poznać bo widzi jak dobrze się z nią czujesz to umówienie się powinno być formalnością. Wychodzę z założenia, że tutaj robota wykonana jest odpowiednio;)

Jeśli zdarza mi się słuchać tego jak mężczyźni proszą o kolejne spotkanie to sam sposób w jaki to robią zniechęca kobiety.

Udało się! Nasz Pick up artist skupił się na procesie. Widać, że on dobrze czuje się z kobietą. Rozmawia z nią w taki sposób, że nawet jego to bawi. Żartuje, droczy się, flirtuje, opowiada historyjki, ciekawostki etc. Kobieta jest na tak, ale no kurde musi już iść bo się spóźni do pracy.

I w tym momencie PUA zabiera się za próbę pozyskania jej numeru telefonu. Jego ton głosu się zmienia na proszący (trochę tak jak dziecko zmienia ton jak ma prosić mamę o większe kieszonkowe), i jego mina wyraża to samo. Taki dziwny uśmiech mówiący “no weź, zgódź się!”. To psuje wszystko!

Wiele razy byłem świadkiem czegoś takiego. Na ogół powodowało to, że kobieta nagle i bardzo płynnie zmieniała swoją postawę. Dostosowywała się do obaw adoratora i subtelnie wycofywała się z tej relacji. Nagle ona nie ma czasu. Miło się gadało, ale musi już iść: “Tak tak, na pewno się kiedyś spotkamy i wtedy pójdziemy na kawę.”

To niesamowite, że taką zmianę wywołał sam ton i sposób w jaki facet poprosił o spotkanie/kontakt.

Jeśli relacja idzie płynnie to spotkanie jest oczywistością. A jeśli tak to w taki sam sposób weź kontakt. Po prostu powiedz np.: “Jak Cię znajdę na Facebooku?”. Twoja mina ma być taka sama jak wtedy, gdy pytasz ją gdzie jedzie na wakacje.

W Tajemnicach Gracza II dokładnie pokazałem na scenkach z kobietą jak wygląda dobre, a jak złe poproszenie o spotkanie. Nie wszystko da się opisać.

Jeśli lubisz wskazówki tego typu jak dziś opisałem na blogu(i bardziej szczegółowe)to w zasadzie polecam Ci ten kurs, bo akurat on jest cały naszpikowany takimi radami. W dodatku dużo pokazuję na wideo na scenkach z kobietą.

Jeszcze tutaj jest okazja do nabycia go w promocyjnej cenie. Trzeba kliknąć w przycisk pod filmem – https://rafalzuber.pl/3-powody-kosza/

Przy okazji jeśli nie oglądałeś tej prezentacji to powinieneś. Zdradzam w niej bardzo przydatne informacje, a także przybliżam co znajdziesz w Tajemnicach Gracza II.