Jak zdobyć kobietę która cię nie chce

Zdobywanie trudnych kobiet

Jak Zdobyć kobietę, która Cię nie chce ? Czasami “uderzając” do kobiety spotykamy się z brakiem oczekiwanej reakcji. Wnioskujemy po tym, że ta dziewczyna nas nie chce. Kwestią jest zrozumieć, że jej ignorancja nie musi oznaczać niechęci do Ciebie.

Z góry uprzedzam. Nie będę w tym wpisie poruszał zagadnienia odzyskiwania eks(jeśli przypadkowo tak odniosłeś tytuł). Jeśli nie chce Cię kobieta z którą już byłeś to mogę zaproponować Ci ten film (KLIK).

Dziś zajmę się zdobywanie kobiet, które nie zwracają na Ciebie uwagi, bo są piękne i oblegane. Ale przedstawiona teoria będzie miała także zastosowanie w przypadku “normalnych” dziewczyn, których uwiedzenie przysparza problemy.

Niektóre kobiety da się zdobyć bardzo łatwo. I takie sytuacje lubię. Nie jestem masochistą, żeby lubować się w wyjątkowo trudnych przypadkach. Po czasie doszedłem do tego, że trudna kobieta różni się od łatwiejszej głównie tym, że jest po prostu trudniejsza. Słowo “łatwa” kojarzy się nam źle. Wyobrażamy sobie kobietę, która oddaje się każdemu na zawołanie. A ja widzę to inaczej. Dla mnie to, że poszło mi łatwo nie oznacza, że kobieta, która mi uległa oddaje się każdemu.

Istnieją sytuacje w których po prostu warto jest zrobić wyjątek i iść na całość. Wiele kobiet uwięzionych jest w zasadach, które nawet nie należą do nich. Nie robią tego co chcą tylko to co wypada. Kiedy w końcu znajdziesz się w sypialni z dziewczyną, która kosztowała Cię tyle zachodu zdasz sobie sprawę z tego, że gdybyś miał z nią tę sytuację na pierwszej randce byłoby równie pięknie(albo równie słabo).

To samo tyczy się związku. Czemu od początku nie może iść płynnie?

No dobrze. Teraz gdy już wyraziłem swoje zdanie na temat “trudnych kobiet” to pokuszę się o podzielenie się wiedzą o tym jak osiągać swoje wymarzone, trudne dziewoje.

Jak ją uwieść?

W moich naukach lubiłem powtarzać, że bycie dobrym logistykiem jest ważniejsze, niż bycie dobrym uwodzicielem. Facet, który zadziała na piękną kobietę, ale będzie stał z nią na chodniku ma mniejsze szanse, od tego, który ma ciut skromniejsze umiejętności, ale wyjedzie z nią na wspólny weekend.

Do czego zmierzam?

Ważnym jest, aby zrozumieć, że znalezienie się w towarzystwie pięknej kobiety(randka, wspólny czas) jest punktem przełomowym. Reszta powinna być odrobinę łatwiejsza. Trudne kobiety to w znakomitej większości piękne kobiety. A z tymi najwięcej zachodu jest z doprowadzeniem do spotkania sam na sam. I, gdyby przeanalizować co jest najtrudniejszego w całej tej zabawie w zdobywanie jej to byłoby to doprowadzenie do pierwszego spotkania. Dlaczego?

Ponieważ wyjątkowo urodziwe dziewczyny dostają masę propozycji od mężczyzn i zazwyczaj mają dużo opcji. Szczególnie w dobie popularności social mediów. Dlatego jeśli podoba Ci dziewczyna, którą chcą wszyscy to prawdopodobnie znajdujesz się w sytuacji w której ona nie reaguje na Twoje zaloty. To jest całkowicie normalne.

Jeśli nie wyglądasz jak model z okładki, nie jesteś sławny, ani bogaty to normalnym jest, że taka dziewczyna może Cię ignorować. Dlatego jednym z błędów jest wróżenie Twojego powodzenia z jej reakcji. Jak zdobyć kobietę, która Cię nie chce? Musisz wiedzieć co robisz. Pierwszym zwycięstwem jest doprowadzenie do spotkania. Jak to zrobić?

Jak doprowadzić do spotkania?

Opowiem Ci pewną historię. Jednego dnia na FB natrafiłem na profil wyjątkowo atrakcyjnej blondyny. Coś mnie zaintrygowało w jej ostrym stylu i kliknąłem: “pokaż profil”.

Z doświadczenia wiem, że nie będąc super modelem nie jest łatwo doprowadzić do spotkania z obcą super laską z neta. Więc będąc tego świadomym zdecydowałem się napisać do niej nie oczekując za wiele. Napisałem więc kilka zdań prosto z serca. Nie pytaj mnie co dokładnie, bo to było trzy lata temu i nie pamiętam. Uzyskałem odpowiedź o treści: “ 🙂 “.

Z punktu widzenia wkładu inwestycji nie wyglądało to najlepiej, ale z taką kobietą jest trochę jak z biznesem – początkowo wciąż wkładasz w niego otrzymując niewiele w zamian. Później Ty sam mało robisz, a uzyskujesz profity. Za jakiś tydzień, czy dwa znów coś zagadałem. Spacerowałem wtedy Krakowskim przedmieściem i odczuwałem wenę życiową. Wysłałem jej fotkę udekorowanej ulicy i napisałem dwa zdania od siebie. Nie na jej temat, lecz tego co robię i jak się czuję. Zapytałem także o to jak ona się czuje.

Odpisała jednym zdaniem.

Przez pierwszy miesiąc, albo dwa nasza relacja wyglądała tak, że ja coś wkładałem, a ona odpisywała zdawkowo.

Ale ja wiedziałem co robię. Przede wszystkim zależało mi na tym, żeby jej pokazać, iż nie jestem jakimś przypadkowym napalonym kolesiem z neta, który zagaduje codziennie do innej. Taki, który wciąż wyszukuje panienek i do nich zagaduje nie będzie koncentrował się na dostatecznie na jednej. On nie wie jak zdobyć kobietę, którą chce każdy i jego działania są trochę jak gra w lotka: “Zagadam, a może się uda”. Dziewczyny znają się na takich gościach.

Po jakimś czasie moja wybranka zauważyła, że ja naprawdę jestem zdecydowany właśnie na nią. Nie narzucałem się pisząc wiele każdorazowo. Pozwoliło to pozostawić po sobie lekki niedosyt i wzbudzić w niej ciekawość.

Nie prosiłem o spotkanie. Po Prostu dawałem trochę swojej uwagi i dobrej energii nie oczekując nic w zamian.

Jak zdobyć jej zaufanie

Pewnego razu napisałam do mojej blondi: “Musisz przyznać, że jestem wytrwały?” Szybko potwierdziła i pogratulowała mi uporu.

Z tej pozycji kogoś, kto udowodnił, że kobieta ta nie jest jedynie chwilową zajawką mogłem skusić się na małe wyznanie.

Powiedziałem jej wtedy prawdę:

“Jak zobaczyłem Twoje zdjęcia wyświetlił mi się w głowie pewien film. Nie wiem dlaczego, ale tak było. Wyobraziłem sobie jak siedzisz na łóżku w swoim pokoju do połowy okryta kocem i nudzisz się. Ja wtedy do Ciebie piszę i pytam co robisz. Ty prosisz mnie bym wpadł, żebyśmy razem pozamulali. I mamy taką fajną relację. Tak dobrze się czułem z tym wyobrażeniem, że stwierdziłem iż dam szansę, by to mogło się spełnić.”

Gdybym powiedział to na dzień dobry jak pierwszy raz do niej zagadałem to byłoby to odebrane jako tani bajer. Ale teraz miało to moc. W końcu doszło do spotkania. Umówiliśmy się do kina, a ja kupiłem bilety. Godzinę przed seansem napisała do mnie: “Czy na pewno chcemy iść do tego kina?” W odpowiedzi odesłałem jej adres mojego zamieszkania.

Pokazałem tym, że nie jest istotne to, że kupiłem bilety, a że chodzi tutaj o nią, a ja jestem zdecydowany. Jak wyszedłem po nią przed wieżowiec to nie wierzyłem własnym oczom.

Była tak piękna. Pachniała czymś z kosmosu, Wyglądała jak milion dolarów. Włosy miała jakby wyszła świeżo od dobrego fryzjera. Paznokcie długie, drapieżne i idealnie zadbane. Była po prostu moją 10/10. Dla takich chwil warto żyć. Oto najtrudniejsza część była za mną. Wielu facetów zastanawia się jak zdobyć kobietę podczas, gdy najważniejsze jest doprowadzić do spotkania z nią. To jest prawdziwym wyzwaniem.

Taka kobieta nie przyszłaby na spotkanie jedynie po tym jak napisałbym jej na FB, że mi się podoba i czy da się zaprosić na kawę. Chociaż nie ukrywam, że wolałbym, aby tak było:)

Jak uwodzić piękną kobietę

Jeśli uda Ci się zwabić super laskę na randkę uporem to znaczy, że już wykonałeś większość swojej pracy – jeśli możemy to tak nazwać. Dziewczyna idąc na takie spotkanie w pewnym sensie już jest na Ciebie zdecydowana i wystarczy tego nie popsuć.

Następnym krokiem jest to, aby się wyróżnić. W zależności od tego jakim repertuarem umiejętności i zasobów dysponujesz masz różne możliwości.

  • Jeśli masz dużo pieniędzy wyróżnisz się skromnością.
  • Gdy wyglądasz na kogoś kto zdobył niejedno serce to dobrym rozwiązaniem może okazać się pokazanie swojego życia w sposób, który nie potwierdza jej przypuszczeń.
  • Jeśli jesteś bardzo pewny siebie w rozumieniu erotycznym to wyróżnisz się tym, że nie będziesz się do niej dobierał jak napaleniec.
  • Jeśli wyglądasz na nieśmiałego i delikatnego możesz ją zaskoczyć wykonując jakiś akt odwagi. Np. zaśpiewać karaoke, wziąć ją do tańca w zaskakujących okolicznościach, rozśmieszyć kelnera etc.
  • Jeśli sprawiasz wrażenie spokojnego faceta z poukładanym i przewidywalnym życiem zaproponuj jej na spotkaniu wyjazd nad morze.

Kontrast osobowościowy to coś co lubią kobiety.

Jeśli nie wiesz jak zdobyć kobietę wysokiej ligi to najbardziej sprawdzonymi radami byłoby tu:

  • Nie chwal się, nie szpanuj.
  • Nie dobieraj się za szybko.
  • Bądź skromny i żartuj z siebie.

Pomocne w uwodzeniu

Metoda, którą dziś opisałem ma za zadanie uświadomić co niektórym fakt, że doprowadzenie do spotkania to większość trudu odnośnie tego jak zdobyć kobietę co do której masz podejrzenie, że Cię nie chce. Szczególnie te piękne z byle kim się nie spotykają, więc jeśli wyjdą z nory żeby spędzić czas z facetem to raczej nie będzie on przypadkowy.

Upór jest bardzo ważny. Ale nie możesz pomylić go z natarczywością. Nie chodzi o to, żeby było Cię za dużo z twoimi propozycjami i zagadywaniem. Bądź w tym subtelny, ale konsekwentny i przede wszystkim daj sobie czas.

Ważne jest to, że ta kobieta nie powinna być jedyną z którą flirtujesz, trzymasz kontakt etc. Jeśli tak będzie to drastycznie zwiększysz szansę na spalenie tej znajomości. Ty musisz być “no needy” – czyli zaspokojony. Tylko wtedy Twoje i działania treści wolne będą od desperacji. Utrzymywanie kontaktu z innymi kobietami pozwoli Ci także zrzucić presję z tej tajemniczej znajomości, która w sumie jest wielkim znakiem zapytania. Nie wolno CI polegać na tej znajomości, a co gorsza oczekiwać z niej zwrotu!!!

Jeśli dojdzie do sytuacji w której powiesz: “Kurde ja tyle czasu jej poświęciłem, a ona ostatecznie mnie olała” to znaczy, że podszedłeś do misji z nie taką mentalnością.

Czy ta metoda uwodzenia działa zawsze?

Nie zawsze będzie jak w moim scenariuszu z blondyną. To nie jest niezawodna recepta na to jak zdobyć kobietę, która Cię nie chce. Potraktuj wiedzę z tego wpisu jako kierunek w którym warto pójść i bądź przygotowany na inny od zamierzonego zwrot akcji.

Dlatego tak ważne jest, żeby ta kobieta nie stanowiła monopolu na Twoje damsko-męskie wibracje. Jeśli ona jest mało aktywna to kontaktuj się raz na tydzień/dwa. Pokaż że o niej pamiętasz, bądź miły i znikaj. Jeśli podobasz się dziewczynie to uwodzenie jest łatwiejsze, ale z dziewczynami jest tak, że jeśli w ich otoczeniu znajduje się zdecydowany na nie facet to po pewnym czasie mogą zwrócić na niego uwagę jedynie dlatego, że on interesuje się nimi.

Nawet w świecie zwierząt jest tak, ze samica odda się każdemu samcowi, który nie poprzestaje w próbach pokrycia jej. To jest ciekawe zjawisko w przyrodzie i może mówić coś także o naszej ludzkiej naturze.

Jeszcze tylko jedna uwaga. Jeśli profil z którego piszesz nie ma dostatecznego poziomu to ta metoda może okazać się stratą czasu. Nie musisz wyglądać jak z okładki Mens Health, ale pamiętaj, ze twój profil w social mediach to Twoja wizytówka. Historia z blondynką, dotyczy internetowej znajomości, ale jeśli widujesz regularnie obiekt swoich westchnień to zasada jest podobna. Mam identyczne doświadczenia z tą metodą także w realu.

Jak zdobyć kobietę w realu?

Jeśli spotykasz regularnie dziewczynę, która Ci się podoba to metoda działania wiele się nie różni(wychodzę z założenia, że masz odczucie jakby dziewczyna nie była Tobą zainteresowana).Uwielbiam, gdy jakaś seksowna kobieta pojawia się w moim otoczeniu. Może to być Pani w sklepie, albo ktoś kogo spotykam na siłowni, lub w drodze powrotnej z pracy. No dobra. Ostatni przykład dotyczy czasów, w których miałem etat.

Nie zawsze jest tak, że kobieta reaguje na mnie od razu. Ale ja zawsze jestem energiczny i w dobrym humorze. Jeśli dziewczyna na mnie działa to kiedy tylko poczuję impuls do tego by rzucić jej aluzję bez wahania to robię.

Zdarza się, że ona nie reaguje na moje teksty. Nie szkodzi. Robię to jedynie dla przyjemności i poczucia, że w tej chwili byłem ze sobą spójny. Więc nie jestem uzależniony od wyniku. Ale kiedy widujemy się częściej w końcu będzie taki dzień, w którym ona będzie bardziej otwarta, a ja pojadę wyjątkowo dobrym tekstem.

I od tego czasu ta znajomość może wejść na nowy poziom.

Tak jak dziś z jedną ekspedientką. Jakoś nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek przejawiała mną zainteresowanie. Ale tego dnia wszedłem do sklepu, a ona stała na skrzynce.

Powiedziałem z energią:

-No ładnie! A Jak Pani spadnie to co?

-To mnie Pan złapie.

– Ja złapię na pewno, ale jak mnie nie było to co?

Zaśmiała się i zaczęła wodzić za mną wzrokiem. Gdy byłem przy kasie schyliła się odkrywając tatuaż zrobiony na plecach. Mi wtedy wysypały się jajka i dwa z nich się stłukły.

Sprzedawczyni rozbawiona sytuacją mówi:

-Mnie Pan chciał łapać, a jajka panu pospadały

-Oczywiście, Pani jest jedna, a jajek dziesięć. Trzeba było się nie schylać i nie kusić!

Kobieta ta była tak pobudzona, że pożegnała mnie spojrzeniem w którym była iskra. Teraz wiem, że za każdym razem, gdy będę w tym sklepie ta relacja już nigdy nie będzie neutralna.

Wystarczyło robić swoje i nie oczekiwać nic w zamian. A to tylko jedna a wielu sytuacji…

Trudne kobiety

Jeśli masz ochotę poczytać jeszcze coś to zachęcam Cię do zapoznania się z moim starym wpisem na podobny temat – Jak Oczarować dziewczynę, którą chcą wszyscy.

W przypadku gdy chcesz solidnej konkretnej wiedzy o tym jak zdobyć kobietę i przejść wszelkiego rodzaju testy stojące na drodze do niej(a te będą solidne, bo mają odsiać nie dość silnych facetów) to odsyłam Cię już do płatnych materiałów. Dokładnie rozpisałem metodę działania z takimi kobietami w Tajemnicach Gracza II.

Mam nadzieję, że miło Ci się czytało, a jeśli masz sugestie dotyczące kolejnych wpisów to napisz w komentarzu!.