Jak się zmienić – technika, która zmieniła mi życie

Jak się zmienić? Tak, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia, albo z jakiejś jego części to musisz się zmienić. Inaczej wciąż będzie tak samo.

Kilkanaście lat temu byłem życiowo w czarnej dupie. Wciąż wynajmowałem tanie pokoje, a mimo to musiałem się trudzić by je opłacić. Miałem w sobie całą masę wymówek związanych z kobietami. Było we mnie także dużo nieuporządkowanych emocji, które uprzykrzały mi życie.

Miałem duże marzenia. Kiedy podzieliłem się nimi z psychologiem ten uznał, że jestem infantylny, a pewnie pomyślał sobie jeszcze gorzej.

Kilkanaście lat później jestem w miejscu w którym zawsze chciałem być. Zarabiałem pieniądze o których kiedyś nawet wyobrażenie wprawiało mnie w dyskomfort. Zdobyłem kobiety które niegdyś miały dla mnie ikonę nieosiągalności i byłem traktowany przez nie jak król. Znam smak wszystkich tych sytuacji.

Jak się zmienić? Za pomocą kartki i długopisu!

Wspominam czasy, kiedy całymi dniami wałkowałem seminaria rozwojowe. Siedząc w biedzie jedynym co mnie łączyło z wymarzonym życiem były fantazje. Tych nie szczędziłem.

Kolejna książka i kolejne ćwiczenia do wykonania. Kolejny audiobook i kolejne nauki, prawa, zasady. Do obrzygania. Starałem się stosować zalecenia guru, żeby nie było, że nie spróbowałem. W książkach i kursach pisano o tym jak się zmienić, a ja miałem wrażenie, że wciąż stoję w miejscu. Bardzo lubiłem nauki Briana Tracy. Te pozwalały mi roztaczać wodze fantazji o lepszym życiu.

Minęło kilkanaście lat, a ja odgrzebałem stare nauki i znów się w nie zagłębiłem. Uśmiechnąłem się, gdy zorientowałem się, że wiele z tych rzeczy o których kiedyś się uczyłem dziś robię na automacie.

Po prostu w końcu wykształciłem w sobie przydatne nawyki, a te zaprowadziły mnie do osiągnięcia wielu ze swoich życiowych celów.

Najlepsza technika, która zmieniła mi życie

W starych naukach Briana można było zauważyć, że wiele spośród jego technik było pisemnych. Trener sukcesu bardzo mocno podkreślał jak ważne jest to by zapisywać swoje cele i myśli. Nie przepadałem za tymi ćwiczeniami, ale jednak zauważyłem, że od ok. piętnastu lat używam pewnej techniki pisemnej.

Prawdopodobnie trochę zmodyfikowałem, któreś z metod Briana i użyłem ich mocy by stosować to po swojemu. Zdałem sobie sprawę z tego, że wszystko co osiągnąłem zawdzięczam właśnie tej metodzie. Bez niej nie miałbym dostatecznego wglądu w moją osobowość, moje potrzeby i emocje. Nie wiedziałbym o co mi chodzi i jak zmaksymalizować efektywność moich dni. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak się zmienić to koniecznie obejrzyj film w którym zdradzam tę bardzo prostą, a jakże potężną technikę.

Gracz Doskonały

Samorozwój to fascynująca podróż, która nie ma końca. Dlatego chcąc poczuć spełnienie zawodowe i mieć świadomość, że dałem moim klientom to co we mnie najlepsze stworzyłem kurs Gracz Doskonały. Jest on esencją moich życiowych odkryć, które zgromadziłem przez swoje życie. Wiedzę o samorozwoju gromadzę już równe dwadzieścia lat od czasu gdy jako nastolatek przeczytałem książkę psychocybernetyka.

Przegryzłem także psychologię sukcesu otrzymując certyfikat od Briana Tracy, ogarnąłem w międzyczasie pick up – podryw i relacje i nauczyłem się prowadzić firmę. Gracz Doskonały jest pigułką moich życiowych doświadczeń mającą na celu postawić kogoś nogi. Chłopca zmienić z mężczyznę. Mężczyznę, który się trochę w życiu mota zmienić w twardo stąpającego po ziemi samca, który jest kąskiem dla kobiet. A samca alpha nauczyć technik uwodzenia. To kompletny kurs o tym jak się zmienić, by stworzyć sobie wymarzone życie i owocne relacje z kobietami!

Jeśli zdążysz go nabyć do końca tego tygodnia to załapiesz się na spotkanie, które odbędzie się na sali 27.03.21

Pozdrawiam Cię i życzę owocnych decyzji!