Emocje w podrywie

Emocje, które odczuwasz podczas przebywania z kobietą w ogromnym stopniu wpływają na Twój odbiór. Osoby radosne i beztroskie są inaczej odbierane, niż te które pogrążone są w negatywnych emocjach. Ci, którzy są czymś podekscytowani także widziani są lepiej, niż Ci, którzy nadają na niższej wibracji energetycznej.

Wiemy o tym, że pewne emocje mogą wywołać w kobiecie podniecenie, lub spowodować u niej większą otwartość na rozwój wydarzeń w kierunku erotycznym. Powiedzmy sobie wprost. Jeśli Ty swoją osobą nie potrafisz obudzić w kobiecie pożądania to będzie Ci ciężko znaleźć kogoś do związku, nie wspomnę o romansie. Każda istota ludzka pragnie poczuć te motyle w brzuchu i naszą męską powinnością jest zadbać o to, żebyśmy potrafili być seksowni. W przeciwnym wypadku dziewczyna zobaczy w nas jedynie kolegę do pogadania i będzie dalej szukała kogoś kto wzbudzi w niej chemię.

Emocje w podrywie

W poprzednim odcinku omawiałem to jak obudzić w sobie odpowiednie emocje, aby zarażać nimi kobietę podczas relacji z nią. Dlatego nie będę do tego wracał. Dziś przygotowałem dla Ciebie film w którym omawiam przeciwstawną teorię. Mianowicie, czy zawsze trzeba przy kobiecie być w tych świdrujących emocjach damsko-męskich,? Czy czasami może to sprawić, ze dziewczyna pomyśli, że jesteś jak każdy, bo widząc ją już myślisz tylko jednym?

Znając naturę moich widzów wiem, że uściślenie tematu będzie tutaj potrzebne. Piękne kobiety mają tylu adoratorów, że widok kolejnego podnieconego mężczyzny może być dla nich nudny. Czy jest to prawda? Trudno się z tym nie zgodzić. A czy zatem trzeba być przy nich aseksualnym? Czy nie narazimy się w ten sposób na to, że kobieta nie skojarzy z nami żadnych erotycznych emocji? Chyba nie chcielibyśmy tego, żeby być odczytanym jako aseksualny facet bez sprzyjającej aury.

A może robić to co podpowiadają nam emocje? Czyli jeśli czujemy strumień energii to nie blokować go, a jeśli dziewczyna nas czymś zniechęca to nie być na siłę seksualnym? To już brzmi sensownie. I jak najbardziej pochwalam taki kierunek działania. Natomiast kryje się tutaj jedno zagrożenie. Bardzo seksowne kobiety mają to do siebie, że w ich obecności myślimy tylko o jednym. Ich oddziaływanie jest tak duże, że gdybyś miał słuchać swoich emocji to musiałbyś cały czas wyglądać jak Rockford z Brygady rr, który właśnie wyczuł zapach sera.

Suma sumarum

Z najpiękniejszymi kobietami nie jest tak, że każdy może je mieć. Twój umysł potrzebuje pewnego treningu. Musisz kontrolować procesy, które w Tobie zachodzą po to, aby one nie kontrolowały Ciebie. Emocje muszą być pod Twoją kontrolą. Kiedy można i trzeba pozwalasz sobie na pełne czucie tego strumienia energii seksualnej. Kiedy należy skupić się na czym innym to powinieneś umieć oderwać się od kobiety hipnotyzującego piękna.

Więcej powiedziałem o tym w filmie:

Jeśli nie oglądałeś poprzedniego odcinka to radziłbym Ci od niego zacząć. Znajdziesz go tutaj: SZTUKA UWODZENIA EMOCJAMI

Możesz także odświeżyć sobie odcinek o roli flirtu w relacji z kobietą, który jest zbieżny z omawianymi tematami. emocje to jedno, a dać im wyraz jakoś trzeba: BEZ FLIRTU POWOLI UMIERASZ

Do zobaczenia niebawem!