Dlaczego kobiety sypiają z dupkami

Dlaczego kobiety sypiają z dupkami? Czasem chłopaki są zdziwieni jak porządne dziewczyny mogą łąjdaczyć się z dziwnymi gościami. Wydawałoby się, że kobiety powinny mieć odrobinę poszanowania do siebie. A tu popatrz tylko! Ona prowadza się z tym kobieciarzem i chamem. Jak to jest możliwe, że wybrała jego, a nie jakiegoś przyzwoitego i kulturalnego faceta?

Przygotowałem film w którym wyjaśniam ten fenomen niezrozumiały dla niektórych. Dlaczego kobiety sypiają z dupkami?

Kiedyś, gdy byłem młodym chłopakiem sam byłem olbrzymio zdziwiony tym jak przepiękne kobiety bujały się z kolesiami, którzy byli zwyczajnymi chamami. Po czasie zrozumiałem jak funkcjonuje świat relacji damsko męskich.

Chciałbym napisać skromniej, ale nikomu nie zrobi dobrze oddalanie się od prawdy. Jeśli zrozumiesz kobiety i rozwiniesz w sobie pożądane cechy charakteru to zwyczajnie będziesz przez nie wybierany. Sam jestem najlepszym przykładem na to, że się da. Już nie zastanawiam się dlaczego kobiety sypiają z dupkami. Teraz wiem jakim być by pragnęły sypiać ze mną i nie muszę być dupkiem. Wszystko złożyło się w jedną całość. Teraz kolej na Ciebie! Sięgnij po swoje!