Czego oczekuje kobieta, która znajdzie się u Ciebie w mieszkaniu?

Udało Ci się doprowadzić do sytuacji w której znalazłeś się z dziewczyną „u Ciebie” i co teraz? Jeśli będziesz miał parcie na seks to nie będziesz gentlemanem…No, ale chwileczka. Gdy przegadasz z nią cały wieczór/noc ona wróci do koleżanek i opowie im jakim jesteś laikiem w sprawach damsko-męskich.

Czego oczekuje kobieta? Jak zachować się profesjonalnie, aby spełnić jej oczekiwania?

Nigdy nie możesz być pewien co do tego czego oczekuje kobieta, bo nie ma sposobu, abyś poznał jej myśli. Dobrze byłoby, aby ona sama je znała:)

Z moich doświadczeń i wiedzy wynika, że kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn w większej mierze pozostawiają dzieło przypadkowi.

Dziewczyna podejmuje decyzje wraz z rozwijającą się sytuacją. Podejrzewa, że efektem spotkania może być seks, ale rzadziej przyjdzie do Ciebie umówiona na seks.

Ona liczy na Twoje umiejętne prowadzenie. Chce czuć się dobrze i świetnie się bawić. Nie chciałaby żałować spędzonego u Ciebie czasu. Statystycznie zauważyłem, że bardziej szczęśliwe były kobiety z którymi na prywatnych wizytach dochodziło do seksu.

Biorę pod uwagę głównie sytuacje w których zapoznałeś dziewczynę w celu zbliżenia się do niej, odbyliście randkę i efektem spotkania wylądowaliście u Ciebie w mieszkaniu.

W moim przypadku bardzo rzadko nie wykorzystywałem okazji do zbliżenia się z dziewczyną, ale obserwując innych facetów i wysłuchując gorzkich żalów dziewczyn mogę sądzić, że część facetów nie czyni odważnych ruchów w sytuacji sam na sam z kobietą.

Jeśli też tak masz to znaczy, że możesz być uwikłany w swoich myślach. Twoje poglądy na temat kobiet wymagają korekty.

Jedno z zagrożeń zabijających eskalację seksualności to uwikłanie się w rozwlekłe dyskusje do niczego nie prowadzące. Czasami chęć pokazania siebie mądrym, oczytanym, świadomym, wpływowym etc. W takiej sytuacji w pierwszych minutach rozmowy z nią czujesz podniecenie, oboje jesteście zaciekawieni i w waszych oczach jest błysk, ale po kilku godzinach gadania jedyne co czujecie to zmęczenie i nikłe szanse na seks.

To Twoja wina. nie oczekuj od kobiety, że ona pierwsza zacznie przełamywać lody. Ty pierwszy poruszaj tematy randek, seksu, swoich preferencji odnośnie spotkań z kobietami i działaj! Takie tematy sprzyjają rozwojowi sytuacji jeśli okrasisz je przejściem do czynu.

Powinieneś działać słowem i czynem. Słowo przygotowuje, czyn realizuje.

Kobiety czują się niekomfortowo przy facecie, który rozmawia z nią, niby wszystko super a po jego minie widać, że chciałby czegoś innego. On po prostu nie wie jak do tego doprowadzić.

Aby nie zabrnąć w taką niemoc najlepiej jak od samego początku znajomości, a później spotkania bądź tym seksualnym sobą, a nie tym formalnym;) Kobiety lepiej się czują, gdy pobudzasz je do śmiechu, wzruszenia, gdy je przytulisz, pogłaszczesz, niż miałbyś im nawijać mądrości życiowe. Pamiętaj o tym!

Za mniej więcej dwa tygodnie pojawią się na rynku moje najnowsze materiały, które pierwszy raz tak szczegółowo omawiają całą ”grę domową” Będzie to seria filmów przedstawiających poszczególne sceny, abyś dokładnie zobaczył co robię i jak to robię, że przełamuję kobiety do namiętności. Zdjęcie wpisu jest zdjęciem z planu filmowego tych materiałów. Więcej szczegółów wkrótce.

Podobny artykuł do Czego oczekuje kobieta, która znajdzie się u Ciebie w mieszkaniu znajdziesz tutaj:

  • jak uwieść kobietę
  • jak zdobyć dziewczynę

Do zobaczenia w następnym wpisie. Odwiedzaj stronę w oczekiwaniu na nowości.

Rafał