Wrażenia ze spotkania z Tulipanem – Jerzy Kalibabka

Wrażenia ze spotkania z Tulipanem – Jerzy Kalibabka

Wiele osób prosiło mnie o to, abym podzielił się wrażeniami z Sobotniego spotkania z Jerzym Julianem Kalibabką(Tulipanem). Właśnie wyszła ode mnie kobieta i jestem w odpowiednim nastroju, żeby napisać go znów, gdy pierwsza wersja się usunęła.

Od czego zacząć…hmmm…

Tak jak zawsze zakładałem, poziom uwodziciela mierzy się po „jakości” jego postawy.

Pamiętam czasy w których, gdy tylko opuściłem mieszkanie, utrzymywałem w myślach obraz siebie jako najlepszego kochanka na świecie. Wyobrażałem sobie, że seks we mnie płynie. Robiłem to na okrągło. Wówczas nie pracowałem, nic robiłem nic czasochłonnego, więc pozwalałem sobie na takie eksperymenty.

Efekt był niesamowity, bo kobiety często same się zatrzymywały, żeby mnie poznać.

Okazuje się, że Kalibabka robił coś podobnego z tą różnicą, że wyobrażał sobie siebie jako Króla świata. Każdego ranka wmawiał sobie, że jest bogaty, najlepszy, najsilniejszy i najprzystojniejszy. Cokolwiek mówiłoby jego życie to się nie liczyło. Wierzył tylko w to co chciał. Ta postawa w zasadzie to 80% wartości tego wpisu. Od tego się wszystko zaczyna i na tym kończy.

Takie wyobrażenia wpływają na mowę ciała, którą Tulipan prezentował. Jeśli oglądałeś filmiki prezentujące mowę ciała w klubie z Tajemnic Gracza to właśnie coś takiego. Pan i władca.

Zwracał dużą uwagę na ubiór i prezencję. Zakazał wyglądać przeciętnie. Tłumaczył, że docelowo każda kobieta Cię zdradzi, jak będziesz szarakiem. Tylko facet z klasą, wyróżniający się manierą jest w stanie utrzymać wibracje w kobiecie. A jakżeby inaczej:)

W zasadzie 90% rzeczy, które mówił nauczam, więc tylko się potwierdziły wnioski do których doszedłem sam.

Uwodziciel tłumaczy jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie się przed kobietą. Mówi także o tym, aby nie narzekać, nie opowiadać nic co niepotrzebne. Nie chwalić się potomstwem, nie mówić o problemach. To samo, co mówiłem w filmiku.

Powiedział też, że facet powinien być najpierw uwodzicielem, a potem znaleźć kobietę na stałe. W przeciwnym wypadku nie będzie miał materiału porównawczego, żeby być pewnym tego co wybrał. I często wybiera źle.

Wielka miłość do kobiet to następna cecha

Jerzy, aż mrużył oczy, gdy wyznawał jak bardzo kocha wszystkie kobiety. U niego jest to wręcz maniakalne. Jeszcze więcej, niż u mnie. Twierdzi, że każda kobieta jest jego. Nie ważne, czy zajęta, młoda, stara, wolno, czy nie wolno. Każda go potrzebuje i musi jej siebie dać. To skuteczna postawa, aczkolwiek wcielasz ją na własne ryzyko…

Totalna kalibracja pod kobietę.

Był tym kogo chciała spotkać kobieta, którą uwodził. Nie interesował go jego charakter. Zmieniał się w zależności od potrzeby dostosowując siebie do wymagań damy. Jeśli kobieta potrzebowała usłyszeć o dwóch domach w górach i szlachetnych uczuciach względem niej to też usłyszała. Nie będę oceniał słuszności metody. Zachowam dziennikarską bezstronność.

Zaznaczał, że trzeba być dobrym w łóżku jako bardzo ważną rzecz:) Unaoczniał, jak my mężczyźni jesteśmy potrzebni kobietom, aby uczynić ich życie piękniejszym. Dokładnie tak jak pisałem w „Fundamentach”.

To co Tulipanowi przynosiło sukcesy to przede wszystkim jego poglądy.

Ogromna, silna aura, którą czuć od niego na skutek wiary w swoje księstwo. Cóż, po prostu musisz sobie wmówić, że jesteś naj, a potem czekać na rezultaty, nigdy nie myśląc o sobie inaczej. Jeśli połączysz to przekonanie z poczuciem misji „ratowania” spragnionych romansu serc kobiecych, nic nie może Cię zatrzymać.

Kolejna rzecz, którą opisywałem już w swoich materiałach to fakt, że kobiety lubią cierpieć. Kalibabka zaznaczał to kładąc wyraźny akcent na tą naukę. A także nieokazywanie zazdrości o której pisałem w ostatnim rozdziale(nagrody i kary)w Jak Zdobyć Dziewczynę…” tak właśnie trzeba się zachowywać jak to opisywałem.

Niestety po spotkaniu musiałem wyjechać z Warszawy, choć miałem zaproszenie na prywatne posiedzenie z Panem Jerzym, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Generalnie świetnie usłyszeć od tak kolosalnego praktyka potwierdzenie wielu ze swoich własnych obserwacji.

Zobacz też inne wpisy:

Skorzystaj z powyższych linków. Dobra wiedza zawsze Ci się przyda. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Rafał