Wielka Promocja

Do końca promocji pozostało:
by beTiMES
 

Ta promocja jest inna od wszystkich, gdyż:

  • nie była i nie będzie powtarzana
  • obecnych w niej kursów nie da się inaczej kupić (mój sklep został zamknięty)
  • promocja dotyczy moich najbardziej cenionych przez klientów kursów
  • zniżki z jakimi można kupić te kursy są ogromne! Wcześniej jeśli zdarzała się promocja w sklepie było to ok 20%. Natomiast na przedstawione w tej promocji pakiety zniżki wynoszą od 45% do 60% !!!!!!!!!!!!

Jak Skorzystać z promocji?

Najpierw przeczytaj co zawierają poszczególne pakiety, a później kliknij w link który przeniesie Ciebie do zamówienia. UWAGA! Użyj kodu rabatowego, który obniży wartość twojego koszyka. Każdy pakiet ma swój osobny kupon rabatowy, który należy wpisać na górze zamówienia i aktywować. Dopiero wtedy cena zestawu się obniży. Kody rabatowe znajdziesz na dole opisu każdego z pakietów.

Na samym dole stronę opisana jest zawartość poszczególnych kursów, które zawierają pakiety.

Pakiet 1 (50% rabatu)

Aby przejść do zamówienia Pakietu 1 –   >>>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<<< [ Kod rabatowy to : zestawftt ]

 

Pakiet 2 (45% rabatu)

Aby przejść do zamówienia pakietu 2  –  >>>>> KLIKNIJ TUTAJ<<<<<[ Kod rabatowy to : zestawttt ]

Pakiet 3 (60% rabatu)

Aby przejść do zamówienia pakietu 3 – >>>>>KLIKNIJ TUTAJ <<<<< [ Kod rabatowy to : zestaw2 ]

 

Opis kursów

 

Fundament Sukcesu z Kobietami

Materiał który sprawi, że poczujesz się pewny siebie i zmotywowany do poznawania kobiet/kobiety. Będziesz miał okazję porzucić stare nie przynoszące efektów przekonania na temat kobiet i siebie i zastąpić je nowymi skutecznymi wzorcami. Ponadto nauczysz się technik budowania atrakcyjności w oczach kobiet, tekstów na podryw, flirtu i innych przydatnych umiejętności. Np. takich jak przełamywanie wewnętrznych blokad i programowanie siebie na skuteczne wzorce, aby nowe zachowania były dla Ciebie naturalne i pasowały do Ciebie.

1,3 h wideo

133str ebook

3,2 h audiobooka

Bonus – ebook “Ruszamy na Podryw”, który jest skarbnicą technicznych podpowiedzi odnośnie podrywu.

Bonus II – ebook motywacyjny “Stop z Pantoflarstwem”.

Bonus III – Kurs Wideo “Potężna zmiana” służący do przełamywania swoich blokad.

 

Tajemnice Gracza

To legendarny kurs, który uczy jak stać się obsesją kobiet. Nauczysz się z niego w jaki sposób komunikować się z kobietami, jak budzić w nich silne emocje. Po tym kursie zrozumiesz kobiety lepiej niż kiedykolwiek i uświadomisz sobie ich naturę. Ponadto masz tutaj całą serię filmów z sekretami mowy ciała, techniki wzroku, niuanse randkowe i wiele więcej. Wszystko pokazane na modelce. A zawarty w Tajemnicach Gracza ebook to prawdziwa skarbnica wiedzy, która da Ci władzę.

2,5 h wideo

3,5h audiobook

150 str. ebook

Bonus – nagranie wideo z wykładów

 

Tajemnice Gracza II

To kontynuacja kultowego kursu Tajemnice Gracza. Omawiam tu dokładnie cały proces od zagadania dziewczyny do romansu/związku.  To kompletny warsztat, który przygotuje Cię psychicznie i technicznie do zdobywania kobiet. Każdy etap masz dokładnie wyjaśniony, podane przykłady i pokazane na wideo na kobiecie jak to wykonać. Ponadto jak to w serii Tajemnice Gracza nie zabranie mocnych tematów typu strategia zdobywanie najatrakcyjniejszych kobiet (bez manipulacji), jak nauczyć się być sobą i mieć efekty, psychologia prowadzenia rozmowy, jak być dobrym kochankiem  i wiele innych.

2,6h wideo
5,7h audiobook
191 str. ebook
Bonus – naganie wideo ze szkolenia na sali

 

Tajemnice Uwodzenia w Sieci

To kompletny kurs z którego nauczysz się jak przygotować swój profil randkowy, aby ten działał. Ponadto dowiesz się jak pisać z kobietami, aby dochodziło do spotkań. Kurs jest nafaszerowany wiedzą, która oświeci Cię w każdym aspekcie zdobywania kobiet przez internet. Pomyślałem o wszystkim – strategia, wskrzeszanie znajomości, angażowanie kobiet do inicjatywy w pisaniu, przykłady moich rozmów z kobietami,  randka po umówieniu z internetu, a nawet jak technicznie zrobić zdjęcia na portal. To kompletny przewodnik po świecie internetowych podbojów.

8h wideo

100str ebook

1,8h audiobook

Bonus – nagrania z ukrytej kamery jak poznaje kobiety

 

Gracz Doskonały

Jeśli chcesz, aby ktoś za Ciebie zaplanował Twój rozwój w relacjach to jest wybór dla Ciebie. Gracz Doskonały to program, który prowadzi Cię za rękę przez 90 dni. Codziennie dostajesz nowe lekcje. Ich kolejność jest ściśle przemyślana, aby uzupełnić każdy brakujący element Twojego męskiego życia i nauczyć Cię jak poznać kobietę. Według wielu ten kurs to inżynierski majstersztyk. Gracz Doskonały nauczy Cię nie tylko jak skutecznie poznawać kobiety, ale jak być dla nich bardziej wartościowym facetem na każdym polu. Kurs winduje Twoją wartość jako mężczyzny.

90 lekcji

Dostęp na stałe do grupy na której ja osobiście rozwiązuje Twoje problemy

Szkolenie na Sali (odbędzie się jesienią 2024 – będzie to ostatnia edycja takiego szkolenia)

Dostęp do nagrań z sali od 2020 r.

 

Jak Sprawić By Nie Umiała Odmówić

Kurs wideo o tym jak nie zawieść kobiety i dać jej to po co przyszła – u Ciebie w mieszkaniu. Dowiesz się jak zaaranżować spotkanie w Twoim lokum i jak się zachowywać, żeby doszło do intymności. Masz tu drzewko możliwości w zależności od tego jak toczy się scenariusz. Pokażę Ci także jak zaaranżować specjalny masaż i jak go wykonać, aby rozpalić kobietę.

2,5 h wideo

Bonus – nagranie ze szkolenia Kompendium Przygody

Bonus 2 – Pakiet ebooków

Bonus 3 – Wideo jak stworzyć profil randkowy

Bonus 4 – Jak technicznie zrobić zdjęcia na portal randkowy

Bonus 5 – Wideo – Energia i stan seksualny

 

Jak zdobyć dziewczynę, która Ci się podoba

To fascynujący ebook wprowadzający Cię w rzeczywistość relacji damsko-męskich. Znajdziesz w nim takie tematy jak uwodzenie koleżanek, odkochiwanie, odzyskiwanie byłych, sekrety przyciągającego charakteru mężczyzny, zarządzanie inwestycją w relacji (aby nie znudzić się i nie być łatwym), zdrowe podejście do relacji seksualno-partnerskich, finalizowanie znajomości z niekonkretnymi dziewczynami i wiele więcej.

167 str. ebooka

3,7h audiobooka