Wakacyjna przygoda – co musisz wiedzieć, żeby ją przeżyć.

Wakacyjna przygoda to coś co marzy się każdemu i niezależnie od płci. Lato sprzyja zwiększeniu i libido i otacza nas aurą seksualności. Żebyś wiedział ile kobiet wędruje latem nad morze mając cichą nadzieję na seks na plaży wśród gwiazd i przy szumiącym morzu. Niektóre się do tego jawnie przyznają, a inne zostawiają to dla siebie.

Niektóre z nich chcą widzieć tę sytuację jako natchnioną i romantyczną. I chociaż w praktyce same zdejmą sobie majtki to teraz wypierają ze swojej świadomości taki scenariusz.

A Ty? Nie marzyłeś nigdy o letniej przygodzie?

Wśród ludzi, których znam nie przychodzi mi do głowy nikt kto nie chciałby poczuć w taki sposób pełni życia.

Jeśli chciałbyś, żeby w to lato spotkało Cię coś co będziesz wspominał całe życie to dziś dam Ci ABC wakacyjnej przygody.

Wakacyjna przygoda – gdzie jechać?

Po pierwsze musisz uderzyć tam gdzie będzie dużo dziewczyn pragnących rozrywki. Dlatego Bory Tucholskie, czy Mrągowo nie będą dobrym pomysłem. Dziewczyną lubią inne miejsca. Oczywiście wszystkie one mają bzika na punkcie Sopotu, więc tam zawsze znajdziesz kobiety, które będą nastawione na szaleństwa.

Po pierwsze morze! Zwolenniczek nadmorskiego klimatu jest najwięcej. A jeśli nad jezioro to wcześniej sprawdź w Internecie, gdzie są duże kurorty i gdzie przyjeżdża dużo młodych ludzi. Musisz mieć wybór.

Wakacyjna przygoda – logistyka

Dobra logistyka to sprawa kluczowa. Jeśli jedziesz z kolegą nie daj się namówić na wspólny pokój. Powinieneś dysponować miejscem do którego możesz zaprosić dziewczynę i żeby nie czuła się tam skrępowana.

Gdy wybierasz się sam to unikaj pokoi w mieszkaniach w których znajdują się inni podróżnicy. Musisz mieć swobodę. W przypadku seksu na plaży to nie jest takie ważne, ale uwierz mi, że w praktyce ten “seks na plaży” często będzie miał miejsce u Ciebie w pokoju. Na plaży nie zawsze są do tego warunki i inni ludzie się kręcą. Wakacyjna przygoda w zamiarze często różni się od tej która nadejdzie.

Kolejna rzecz to hotel blisko klubów nocnych, lub głównego deptaku. Nie jest to konieczne, ale bardzo pomocne. Zupełnie inaczej maluje się propozycja wejścia do Ciebie na lampkę tego wyjątkowego trunku który posiadasz jeśli mieszkasz “o tu obok”. niż 2km stąd.

Często to może być taka różnica jak mieć przygodę, a nie mieć przygody.

Generalnie musisz mieć dopiętą logistykę. Ogniwa łańcucha muszą się ze sobą łączyć. Możesz przyjechać samochodem i wtedy mieszkać dalej, ale mieć jakieś super miejsce do którego zawieziesz dziewczynę. To tylko jeden z pomysłów.

Chłopaki rzadko myślą o logistyce. Uwodzą dziewczyny, a potem głowią się co z nimi zrobić.

Wakacyjna przygoda – Selekcja

Jeśli chcesz przeżyć wakacyjną przygodę to na ogół masz mało czasu. Inaczej ma się sprawa podrywania dziewczyny z Twojego osiedla, a inaczej jeśli masz jeden, czy dwa wieczory w kurorcie.

Bardzo łatwym błędem do popełnienia jest postawienie na złą kartę. Jeśli masz obraz dziewczyny, która z przyjemnością dzieli się z Tobą swoimi wdziękami, jest szalona i bezproblemowa to wiedz jedno: Jeśli ona taka nie jest już teraz to nie zrobisz z niej takiej.

Nie wyciśniesz soku z cytryny jeśli tego soku w tej cytrynie nie ma.

Dlatego Twoje wakacyjne działania muszą cechować się dużą wyrazistością. Kobieta powinna od razu wiedzieć o co Ci chodzi. Ma się to wyrażać przez Twój wzrok, idąc przez mowę ciała, a kończąc na tym co jej mówisz. Dzięki temu odsiejesz te, które później sprawiłyby problemy.

Jeśli ona krzywi się, bo powiedziałeś do niej: “wiem gdzie lubisz być całowana” to nie trać na nią czasu. Gra ma być ekspansywna bo masz mało czasu. To bardzo cenna rada. Szybkie testowanie dziewczyn.

Pozostań w skupieniu

Jeśli widzisz dużo ładnych dziewczyn możesz ulec wrażeniu, że dużo się jeszcze wydarzy. Przepuszczasz jedną okazję, potem drugą i trzecią. Przecież dopiero przyjechałeś, wszystko jeszcze przed Tobą. Ta postawa wkrótce zdegraduje Ci plany. Nagle wszystkie dziewczyny gdzieś się rozpłyną, robi się coraz trudniej i coraz ciężej znaleźć dobrą okazję.

Należy doceniać każdą możliwość na nawiązanie znajomości, bo tych nigdy nie jest za wiele. Jeśli będziesz szastał dużym wyborem kobiet prawie zawsze źle na tym wyjdziesz.

Pani która sprzedaje baloniki spojrzała na Ciebie dłużej to idź do niej teraz.

Dostałeś okazję od losu na którą złożyło się jej samopoczucie, Twój świeży wygląd i pozytywna pora dnia. Z dwie godziny może być już za późno.

Kolejna rada to jak już zagadasz do dziewczyny pamiętaj, aby nie być zbyt pewnym siebie i nie żegnać się za szybko. Często widzę u facetów takie myślenie jak: “Była zajarana, wziąłem numer, leci na mnie bla bla”. A potem nic z tego nie wynika. Tym razem to efekt szastania dobrą reakcją.

Jeśli panna wydaje się być wciągnięta w relację ciągnij to a nie uciekaj. Przenieś się z nią w inne miejsce. Zaproponuj obiad/lody/drinka etc.

I tu wracamy do logistyki, czyli musisz łączyć ogniwa łańcucha. Jeśli z deptaku wziąłeś się na kawę to tam uwodzisz ją i w głowie musisz mieć już pomysł co dalej. Skoro już się lubicie to może teraz spacer? O, czy to nie to miejsce w którym mieszkasz? Ach, przecież miałeś jej pokazać coś na laptopie! Swoją drogą masz w lodówce zimne Desperadosy. Po co mają się marnować?

Wakacyjna przygoda – Kiedy ona się decyduje?

Teraz punkt kluczowy, czyli co musi się wydarzyć, żebyś dostał swoje. Aż trudno mi się pisze to zdanie, bo najchętniej napisałbym: “co musi się wydarzyć, żeby dostała to o czym marzy?”.

To pokazuje, że jak zna się dobrze naturę kobiet to wie się, że letnia przygoda to nie Twój interes, a wasz wspólny. Kobieta może się nawet zapierać, mówić, że za krótko się znacie. Na ogół ona na nie mówi, że nie chce, lub, że nie ma ochoty tylko zawsze wypowie jakieś społeczne ograniczenia. A te ograniczenia nie należą do niej. Ona chce Ciebie, tylko musi walczyć z całym tym syfem w głowie, który społeczeństwo wtłacza jej od dziecka.

Dlatego kobieta musi czuć, że ma do czynienia z facetem, który jej nie ocenia i który traktuje to zdarzenie jako coś wyjątkowego. Twoja postawa to: “Robimy to bo siebie pragniemy! Jesteśmy sobie podarowani, żeby poczuć smak życia i mamy tę wyjątkową sposobność. Pragnę dawać Ci przyjemność! Myślę o Tobie ciepło i tak zostanie.”

Dziewczyna będzie czuła Twoją postawę. Jeśli ty sam będziesz czuł, że robicie występek to po zawodach. Musisz mieć silne przekonanie, że to coś dobrego. Big Love dla niej, dla świata i dla sytuacji w jakiej się znaleźliście.

Wakacyjna przygoda pod okiem instruktora

Oczywistym jest to, że w Twojej głowie może zrodzić się wiele pytań związanych z omawianym tematem. Jeśli pragniesz dowiedzieć się detali związanych z podrywem kobiet i mieć niesamowitą okazję, żeby odbyć odbyć letnie szkolenie z uwodzenia w Sopocie to nie mogłeś lepiej trafić.

Już niebawem bo 16 Lipca odbędzie się w Sopocie 3dniowe szkolenie na którym kursanci będą pod moim okiem ćwiczyć podryw na wygłodniałych zabawy turystkach.

Standardowa cena za kurs grupowy to 2977zł.

Teraz masz okazje odbyć ten kurs za 2577zł. To nie koniec atrakcji!

Dodatkowo dla lepszego przygotowania teoretycznego otrzymasz za darmo legendarny kurs Tajemnice Gracza wartości 430zł.

(jeśli posiadasz ten materiał to dostaniesz rabat na inne produkty o wartości 430zł)

UWAGA!

W tym roku odbędzie się tylko jedna edycja szkolenia poza Warszawą. Wyjątkowo z tej okazji robię szaloną promocję.

Na szkoleniu przejdziemy wszystkie etapy uwodzenia. Dostaniesz wiele patentów do wykorzystania w polu. Uświadomię Ci cały proces uwodzenia i będziesz go ćwiczył pod moim okiem.

Są tylko 3 miejsca na szkolenie także zapisy będą według kolejności zgłoszeń. Kto pierwszy ten lepszy. Zgłoszenia dokonasz mailowo: rafal@uwodzenieipodryw.pl