Uwodziciel -jak się nim staniesz?

Uwodziciel to facet, który nagminnie podrywa nowe kobiety. Jest nim ktoś kogo kojarzymy jako wyjątkowego miłośnika kobiet. Jak myslisz, czy uwodzicielem się człowiek rodzi, czy się nim staje za sprawą doświadczeń życiowych?

W swojej książce “Odkryte karty” opisałem drogę swojego życia która uczyniła mnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów uwodzenia w kraju. I pomyśleć, że kiedyś byłem nastolatkiem, który wstydził się nawet tańczyć na dyskotece.

Myślę, że na Polskim rynku nie ma drugiej takiej książki, która w sposób całkowicie szczery opisuje styl życia eksperta od podrywu. Nie sposób się tylko chwalić kolejnymi zdobyczami. Trzeba się przyznać do tego, że nawet uwodziciel miewa problemy ze sobą, czy z kobietami. Są to bardzo nieoczywiste i niewidoczne na pierwszy rzut oka problemy. Dlatego zdecydowałem się opisać szczegółowo styl życia playboya z jego wadami i zaletami. Oddałem siebie całkowicie w książce, która mam nadzieję wzbogaci życie wielu mężczyzn. A przede wszystkim rozwinie ich świadomość.

Dziś znany uwodziciel odkrywa karty i warto z tego skorzystać. Zobacz w filmie o czym jest książka:

Tutaj znajdziesz Link do książki – ODKRYTE KARTY – Pikantna spowiedź trenera uwodzenia.

Uwodziciel, czy nie?

Nigdy nie sądziłem, że przyjdzie kiedyś taka chwila, że będę chciał ze szczegółami opowiedzieć co się stało, że moje życie przepełniło się kobietami. Byłem już na takim etapie, że chciałem mówić coraz mniej. Im starszy się stawałem tym mniej skory byłem do dzielenia się pikantną stroną swojego stylu życia. Uwodziciel we mnie umierał, a może tylko mi się tak zdawało. Nagle wezbrała się we mnie złość i nastąpił wybuch! Wylałem z siebie całą złość, oraz całą serdeczność do kobiet w czystej postaci. I tak powstała ta książka. Jest to opowieść bez cenzury.

Film w którym wspominałem swoje początki – Opowieści o początkach.