Toksyczne kobiety – 5 Typów

Toksyczne kobiety w Twoim życiu

Toksyczne kobiety to w moim mniemaniu takie, które posiadają cechy/cechę charakteru, lub zachowanie, które ma szkodliwy wpływ na innych. W tym wypadku na ich partnera, czy mężczyzn pragnących się do nich zbliżyć.

Dziś wymienię kilka z zachowań/cech na które polecam Ci się wyczulić. Z mojego doświadczenia wynika, że nie warto zadawać się z kobietami, które poniżej wymieniam.

1) Poszukiwaczki oklasków

Są to kobiety, które karmią się Twoim zainteresowaniem, ale nie dają nic w zamian. Osobniczka z tej grupy widząc Twoje zainteresowanie potrafi wysłać Ci seksowną fotkę tylko po to, żeby upajać się Twoją reakcją. Kiedy próbujesz się z nią spotkać zawsze jest z tym problem. Ewentualnie przestaje odpisywać.

W niektórych wariantach takie kobiety będą uśpione aż zaproponujesz im jakieś luksusy. W każdym razie obcując z nimi narażasz się na układ pasożytniczy. Toksyczne kobiety to nie tylko takie, które wywierają negatywny wpływ na Twój nastrój swoim towarzystwem. Ja zaliczam do nich także osobniczki z którymi kontakt ma negatywny wpływ na dalszą metę za sprawą niezdrowego układu.

2) Poszukiwaczki skarbów.

Na kontakt z takimi kobietami najbardziej będą narażeni faceci, którzy mogą sprawiać wrażenie zamożnych. Ale nie tylko. Toksyczne kobiety z tej grupy charakteryzują się tym, że zanim Ci się oddadzą oczekują, że wydasz na nie trochę gotówki. A i tak często nie dostaniesz od nich nic. Właśnie przez ten pasożytniczy charakter relacji są to toksyczne kobiety.

W niektórych przypadkach jeśli nie w większości przypadków po tym jak w nie zainwestujesz nie dostaniesz tego na co liczyłeś. Poszukiwaczki skarbów bardzo chętnie przyjmą zaproszenie do restauracji. Pojadą z Tobą na wycieczkę i będą miłe. Dopóki płacisz będą Twoimi towarzyszkami. Kiedy proponujesz spacer w parku przeważnie nie odpisują, lub wykręcają się czymś.

Kiedy zakręcasz kurek i decydujesz się nie inwestować w nie więcej, te znikają z Twojego życia.

3) Niespokojne dusze

Kobiety z tej grupy tak bardzo kochają imprezy i męskie towarzystwo, że wrosło to na stałe do ich życia. W ich emocjonalności są przebłyski pragnienia związku. Kiedy decydujesz się związać z taką dziewczyną okazuje się, że skazujesz się na męczącą walkę z jej stylem życia.

Ilość kolegów z którymi ona utrzymuje kontakt jest zadziwiająca. Wszędzie ma znajomości i od wszystkiego ma jakiegoś kolegę. Kiedy sugerujesz jej, że życie w związku to przede wszystkim koncentracja na budowaniu wspólnej przyszłości spotykasz się z tłumaczeniem w stylu: “to tylko Marcin/Bartek/Grzesiek/Artur” itp. Kobiety z tej grupy zachowują się tak jakby nie były w związku. Chcą wychodzić na piwo ze swoimi kolegami i biegać po imprezach. A jak wiemy nawet jeśli ich intencja jest czysta to koledzy na ogół będą na coś liczyli. Do tego alkohol i aż prosi się o problemy.

Jeśli Ty nie jesteś typem równie rozrywkowym i nie masz parcia na wieczne imprezy to wiej od takiej kobiety, bo wypalisz się nerwowo. Takie kobiety są idealne na kochanki. Będąc z nimi w związku będą dawały CI dużo powodów do niepokoju.

4) Instagramerki

Toksyczne kobiety z tej grupy są nimi nie dlatego iż posiadają instagram z seksownymi fotkami. Problem pojawia się wtedy, kiedy decydujesz się na związek z nimi, a te wciąż pragną podniecać innych facetów. Sprawa jest prosta. Po co one wrzucają swoja seksowne zdjęcia w bieliźnie na instagram? Jeśli nie stoi za tym komercyjna działalność to służy to podbudowywaniu swojej wartości. Ewentualnie jest to jakiś sposób na znalezienia partnera, lub kochanków.

Jeśli instagramerka znajduje już swojego mężczyznę i decyduje się na związek z nim, ale nadal wstawia ociekające seksem zdjęcia to oznacza to jedno. Problemy.

Jest to dowód na to, że ona nie zamyka się jeszcze(albo wcale) na tego faceta. Jeśli traktowałaby go poważnie to chciałaby być seksowna dla niego i olałaby pozycjonowanie się na polu erotycznym w świecie obcych nic nie znaczących dla niej ludzi. Jeśli ona nadal odczuwa taką potrzebę to ma w tym jakiś cel.

5) Toksyczne kobiety psychicznie

Można by wymienić tu trochę cech charakteru, które są toksyczne, ale ja dziś skupię się na jednej z nich. Do tej grupy należeć będą kobiety, które umniejszają Tobie i Twoim osiągnięciom.

Wliczam tu dziewczyny, które wciąż z Ciebie śmieszkują, a zamiast czuć się przy nich wyjątkowo czujesz się jak śmieszny ludzik. W ich światopoglądzie to co robisz jest mało poważne, albo odbierają Ci poczucie dumy przez wyrażanie jakiś pełnych prozy poglądów.

Ich toksyczność polega na ośmieszaniu Cię, twojej fizyczności, tego jak się zachowujesz, albo na wrzucaniu Twoich zasług do szuflady rzeczy zwyczajnych. Ty potrzebujesz w swoim życiu pozytywnej i wspierającej Ciebie kobiety, która będzie widziała w Tobie prawdziwego mężczyznę. A także będzie zauważała Twój postęp i chciała go celebrować. Toksyczne kobiety z wymienionej przeze mnie grupy są odwrotnością. Życie przy nich blaknie.

Nagrałem film w którym omawiam wymienione wyżej punkty:

Link do wspomnianego w filmie wpisu: https://rafalzuber.pl/blog/pomysly-na-randke-im-ciekawsze-tym-gorze-j/

Zobacz także – dlaczego kobiety sypiają z dupkami: https://rafalzuber.pl/blog/dlaczego-kobiety-sypiaja-z-dupkami/