Teksty na podryw to jest nic – dam Ci coś lepszego.

Teksty na podryw dziewczyny

Teksty na podryw to gorący towar na rynku. A mimo to posiadacze pełnego arsenału zwrotów i otwieraczy radzą sobie z kobietami dużo gorzej, niż większość moich czytelników. Dlaczego tak się dzieje? Niektórzy po prostu nie widzą, że od tekstów na podryw bardziej liczy się co innego.

Jeśli chcesz odbyć z dziewczyną jedną randkę to studiuj wszystkie teksty na podryw z Internetu. Gdy natomiast chcesz ją uwieść do związku, czy luźnej relacji to czytaj dalej.

Dialog z dziewczyną jest jak rozmowa o pracę

Zadam Ci pytanie. Gdybyś szedł na rozmowę o pracę to co by się liczyło w kwestii uzyskania zatrudnienia? Twoje oryginalne przywitanie z szefem, czy może Twoje kompetencje na dane stanowisko? Zwrócenie uwagi na swoją błyskotliwość za sprawą użycia figlarnego tekstu może zaplusować. Ale na swoje wyjdziesz tylko wtedy, gdy dobrze wykonasz pozostałą część swojej prezentacji.

Tak samo jest z poznawaniem kobiet. Teksty na podryw służą głównie do rozpoczęcia dialogu. A co dalej zrobić z dziewczyną?

[jeśli chcesz usłyszeć moje otwieracze w realnym podrywie na żywo zarejestrowane przez dyktafon to mogę Ci wysłać filmik. Znajdziesz w nim wycinki audio z mojego podrywu, oraz wspomogę Cię w tym jak uniknąć kosza przy zagadaniu do dziewczyny i po randce. Filmik znajdziesz TU(KLIK)
Niżej w tekście dam Ci też dostęp do moich autorskich otwieraczy]

Teksty na podryw to otwieracze

Zanim dziewczyna będzie Twoja to jej uwiedzenie umownie możemy opisać jako:

 • otwieracz
 • budowanie atrakcyjności
 • budowanie połączenia emocjonalnego
 • uwodzenie

Czyli najpierw musisz zagadać dziewczynę. Nieistotne czy to jest w Internecie, czy na żywo.

Jeśli Twoje teksty na podryw są w miarę dobre to za ich pomocą może Ci się udać zwróć uwagę dziewczyny.

Tym sposobem uzyskasz zaciekawioną samicę:)

To dopiero początek zabawy. A Tobie o co chodzi? Chcesz tylko z nią chwilę popisać, czy może chcesz ją uwieść? Domyślam się że wolałbyś wąchać jej ciało na łóżku zamiast zaspokoić się tym, że fajnie zareagowała na Twoje otwarcie.

Drugą i to szalenie istotną sprawą jest budowanie atrakcyjności. Gdybym miał wybrać tylko jedną umiejętność najbardziej przydatną w podrywie to jest nim właśnie umiejętność wzbudzenia atrakcyjności w oczach kobiety. Ale nawet to nie wystarczy, żeby była Twoja(wrócimy do tego).

Teksty na podryw, a budowanie atrakcyjności

Zarzucasz jakimś dobrym otwieraczem i uzyskujesz zaciekawiona kobietę. Od tego czasu wszystko co robisz i mówisz będzie powodowało wzrost Twojej atrakcyjności w oczach tej damy, albo jej spadek. Jeśli otwieracz był dobry to zaczerpnąłeś na kredyt odrobinę atrakcyjności. Teraz poprzez swoje zachowanie musisz pokazać, że posiadasz atrakcyjne cechy męskie. Czyli między innymi:

 • umiesz prowadzić
 • wiesz czego chcesz od niej i od życia
 • jesteś decyzyjny
 • masz poczucie humoru
 • jesteś emocjonalnie otwarty
 • umiesz dominować
 • jesteś tajemniczy
 • posiadasz standardy
 • masz ciekawy styl życia

Teksty na podryw tu się kończą. Ich rola jest mała. Jeśli idealnie wcelujesz się z otwieraczem to możesz w jakiś sposób sprowokować kobietę do randki. Głównie mam na myśli Internet. Coś na zasadzie szybkiej propozycji randki w ciekawy sposób.

Ale nie dolecisz na tym paliwie do seksu, czy związku. Co najwyżej do randki. Kobieta zanim Ci się odda musi Cię przetestować, żeby ocenić czy dysponujesz silnym genem. Więc Ty chcesz dojść do sytuacji w której ona uważa Cię za atrakcyjnego. To jest właśnie moment w którym ona jest kupiona, a Ty musisz tylko tego nie schrzanić.

Teksty na podryw, a połączenie emocjonalne

Mając status atrakcyjnego jesteś w sytuacji w której dziewczyna chce Cię poznać, bo jest Tobą zainteresowana. Czasami ten status można uzyskać wiele nie robiąc. Dzieje się to za sprawą atrakcji pasywnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co to jest atrakcyjność pasywna to zapraszam do tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=8x_vRaCaIcA&t=693s&ab_channel=Rafa%C5%82%C5%BBuber

Na tym etapie najprościej możesz schrzanić podryw pozostając dalej w trybie budowania atrakcyjności. Czyli np. dowcipkując, lub opowiadając historie mające windować Twoją zajebistość. To jest dobre na początek, ale potem może Cię pogrążyć.

Kiedy dziewczyna wysyła znaki zainteresowania (bawi się włosami, patrzy Ci w oczy i słucha uważnie, dopytuje o to czy masz dziewczynę etc.) to jest czas na połączenie emocjonalne. Na tym etapie masz pokazać się jako dostępny.

Więcej słuchaj. Mniej mów. Pokaż że ją rozumiesz. Mów wolniej i częściej rób pauzy, Bądź dla niej miły. Na etapie budowania atrakcyjności dobrze działa droczenie się z kobietą, ale w fazie budowania połączenia emocjonalnego(raportu) lepiej być miłym i opiekuńczym. Tutaj Twoim celem jest pokazać dziewczynie, że macie wiele wspólnego. Taka ma być narracja. “Rozumiem Cię”, “wiem co czujesz”, “znam to”, to są zwroty pasujące do tego etapu. Jak widzisz teksty na podryw nie mają już nic do gadania.

Kiedy zacząć uwodzić kobietę

Gdy masz już połączenie emocjonalne możesz poznać to poprzez to, żę kobieta jest w stosunku do Ciebie bardzo uległa. Ona się tuli(nie zawsze), jej ruchy są spowolnione, czasami wzdycha i sprawia wrażenie takiej żebyś się chciał nią zaopiekować. Jest oddana. Nie testuje Cię. Jej bariery opadły.

Jest w towarzystwie samca, który nie tylko jest dla niej atrakcyjny, ale któremu ufa i czuje z nim bliskość. To jest czas na to, żeby rozpocząć seksualną grę.

Teksty na podryw na tym etapie są totalną utopią. Zapomnij o wszystkich jakie znasz. Tu nie powinno być humoru. Seksualności towarzyszy powaga. A te wszystkie cudowne teksty na podryw jeśli nie powodują odruchu wymiotnego to mogą co najwyżej rozbawić dziewczynę. To akurat jest pożądane na sam początek interakcji. Ale jak już wiesz samo to nie wystarczy.

No i oczywiście ten etap zdecydowanie wykonujemy na żywo – mając kobietę obok siebie.

Dobrze jest wpatrywać się kobiecie seksualnie w oczy. Jest to etap w którym bardzo długie spojrzenia są najbardziej akceptowane ze wszystkich innych etapów. Ważny jest także dotyk. Już przy raporcie(poł.emocjonalne) powinieneś przedłużać dotyk. W ostatniej fazie możesz już na stałe trzymać rękę na jej udzie, gładzić ją po włosach, wąchać, masować etc. Jeśli będziesz ją rozśmieszał, lub wracał do historii pełnych dziwnych emocji to popsujesz klimat i wyrwiesz dziewczynę ze stanu seksualnego.

Teksty na podryw dziewczyny vs uwiedzenie jej

Jak sam zauważyłeś same teksty na podryw mogą co najwyżej spowodować, że dziewczyna stanie się zaciekawiona. Jednak sam osobiście nie używałbym takich tekstów jakie zastałem w internecie. Po prostu bym się wstydził.

Niektóre z tych otwieraczy są zabawne i całkiem niezłe, żeby rozśmieszyć dziewczynę. Pokazują też, że autor nie należy do mało inteligentnych. Czyli można pokazać dwie atrakcyjne cechy za pomocą jednego otwarcia.

To jest akurat plus. Ale minusy używania zapożyczonych tekstów na podryw też istnieją.

 • jest ich skończona ilość – musisz wciąż doładowywać się wkuwając nowe i to sprawia że uzależniasz swoją grę od tego. Stajesz się mniej kreatywny i nie ufasz swojemu talentowi. W sytuacji w której widzisz kobietę uruchamia Ci się mechanizm przypominania sobie tekstów. A powinien uruchomić Ci się mechanizm pobierania danych z Twoich emocji, żeby z całą pompą powiedzieć coś spójnego z tym co czujesz. To ma zawsze największą moc dzięki autentyczności i spójności.
 • te teksty są na tyle przejaskrawione, że mogą rodzić podejrzenie iż nie są twoje – są raczej karykaturą. Np przeglądając teksty na podryw znalazłem tekst, który kiedyś jeden trener uwodzenia używał do jednej z kobiet. Byś widział moją minę. Gość spadł w moich oczach. A co jak kobiety przeglądają te zwroty? Można zapożyczać teksty na podryw, jeśli komuś brakuje kreatywności, ale te z Internetu są bardziej tekstami na rozśmieszenie.

Ja wyodrębniłem 7 dobrych tekstów na podryw, które są skuteczne, wyważone i mocne, a nie śmieszne. Znajdziesz je tutaj –7 Dobrych Otwieraczy

Etapy uwodzenia, a ich kolejność

Napiszę teraz co się dzieje, kiedy pomieszasz kolejność etapów uwodzenia.

 • kiedy zaczynasz od raportu – jeśli nie masz wystarczającej atrakcyjności pasywnej to zaowocuje to tym, że dziewczyna będzie rozmawiała z Tobą jak z kolegą. Nie będzie chciała się umówić. To będzie taka rozmowa z grzeczności. Bardzo częsty błąd podczas daygame(uwodzenie w dzień).
 • kiedy zaczynasz od uwodzenia seksualnego – to bez podkładu w postaci dwóch pierwszych etapów prawdopodobnie nie uzyskasz dziewczyny tak plastycznej seksualnie. Nie będzie zaufania, więc może Cię mocno testować, albo być powściągliwa. Jeśli natomiast jesteś dla niej atrakcyjny to może się nawet z Tobą przespać bez raportu. Ale takie zdarzenie często kończy się zerwaniem kontaktu z powodu tzw “wyrzutu sumienia kupującego”. dziewczyna się rano obudzi i pomyśli: “Boże ja go nawet nie znam. Co ja zrobiłam?

Teksty na podryw dziewczyny to ryba. A co jest wędką?

Co ja bym zrobił na Twoim miejscu jeśli zależałoby mi nie tylko na tym, żeby dziewczynę rozśmieszyć, ale chciałbym, aby była moja?

1) Nauczyłbym się budowania atrakcyjności.

Materiały darmowe:

podrywaj jak facet(KLIK)
4 rady jak być atrakcyjnym(KLIK)
jak zwiększyć pewność siebie(KLIK)

Najbardziej polecane kursy z kompleksową wiedzą:

Fundament Sukcesu z Kobietami(KLIK)
Gracz Doskonały(KLIK)

Poznałbym się na tym jak myślą kobiety i co jest realnie przydatne, żeby je uwieść.

Materiały darmowe:

3 porady jak wywołać w kobiecie chemię
jak wpleść seksualność w randkę
jak przyciągać kobiety aurą

Najbardziej polecane kursy z kompleksową wiedzą:

Tajemnice Gracza(KLIK)
Tajemnie Gracza 2(KLIK)
Tajemnice Uwodzenia w Sieci

Dzięki za przeczytanie tego nie krótkiego wpisu. Pamiętaj, że zakładając konto na mojej stronie i wyrażając zgodę na newsletter będziesz otrzymywał ode mnie na bieżąco porady mające na celu sprawienie, by kobiety dały Ci to czego chcesz!

Życzę Ci sukcesów !!!
Do zobaczenia!