Szkolenia Indywidualne

Podnieś swoje umiejętności pracując sam na sam z trenerem

Jeśli Twoje życie damsko-męskie nie daje Ci dostatecznej satysfakcji zmieńmy to razem. Szkolenie indywidualne przeznaczone jest dla osób, które zdecydowane są na wymierne zmiany. Może wciąż trapi Cię opór przed zagadaniem do dziewczyny? Albo zagadanie nie sprawia Ci problemu, ale kobiety nie chcą się z Tobą umówić? Czasami jest to problem z ciągłym wpadaniem we friendzone.

Niektórzy decydują się na szkolenie indywidualne, aby raz a porządnie przepracować swoje słabe punkty. Bardzo często trudno jest samemu wyciągnąć odpowiednie wnioski. Na ogół kursant inaczej od trenera interpretuje reakcje kobiety, oraz całą z nią relację. Spotykam się z tym na okrągło. Prowadzi nas to do wniosku, że przydatna jest doświadczona osoba, która pozwala nam spojrzeć inaczej na to co robimy. Wtedy rzeczywiście możemy coś zmienić i przestaniemy narzekać na swój ciężki los.

 

Co wchodzi w skład szkolenia?

Przygotowanie teoretyczne

Praktyka w poznawaniu kobiet na podsłuchu

Praca sam
na sam

Ja jestem z Tobą przy każdej akcji i cały czas motywuję Cię do działania oraz na każdym etapie daję Ci całą masę cennych wskazówek.

Jak wygląda szkolenie indywidualne?

Po ustaleniu z trenerem terminu i zarezerwowaniu miejsca dostajesz ankietę, której wypełnienie przybliży mi Twoją osobę. Dobrze, żebym wiedział wcześniej z czym będę pracować. Chcę wiedzieć jak się ubierasz i co masz obecnie w głowie na temat kobiet. Powinienem także mieć obraz Twoich wcześniejszych doświadczeń.

Szkolenie zaczynamy od teorii, następnie przychodzi czas na praktykę podczas, której pod moim okiem zapoznajesz kobiety. Nawet jak dziś wydaje Ci się to straszne to uwierz mi, że mam metody dzięki którym zestresowani wcześniej chłopacy czują się ośmieleni do działań. Mam dużo cierpliwości i nie rzucam nikogo na głęboką wodę.

 

Szkolenie odbywa się na podsłuchu dzięki czemu nie polegam na Twojej wersji wydarzeń, tylko sam słyszę jak odzywasz się do kobiet. To jest nieoceniona wartość szkolenia indywidualnego. Dopasowuję system nauczania, oraz tempo progresu indywidualnie do Twojej osoby. Spędzamy ze sobą 6h każdego z dni szkoleniowych.

 

Moim zadaniem jest wychwycić to co Cię obecnie najbardziej ogranicza w kontekście Twoich celów z kobietami i skupić całą energię na tym, żeby to z Tobą przepracować. Zawsze jest u Ciebie 20% newralgicznego obszaru na którym jeśli się skupimy uzyskamy 80% efektu. Wykryjmy Twoje największe słabości i ograniczenia i połóżmy im kres.

 

Zobacz jak to dokładnie wygląda

Jeśli chcesz mieć obraz jak wygląda praca sam na sam na szkoleniu indywidualnym zobaczysz to na poniższym wideo:

Opinie kursantów

Jeśli pragniesz odbyć szkolenie i chcesz, żeby trenerowi zależało na Twoim sukcesie to dobrze trafiłeś. Dużo szkoleń w branży relacji damsko-męskich w Polsce odbywa się tak, że kursant sam biega za kobietami, a trener siedzi sobie na ławce. Ja jestem z Tobą przy każdej akcji. Przemieszczam się Tobą i cały czas motywuję Cię do działania, oraz na każdym etapie daję Ci całą masę cennych wskazówek. Jeśli poszukiwałeś takiego podejścia to jest coś dla Ciebie. To nie jest oczywiste, że jak zapłacisz za szkolenie to otrzymasz 100% uwagi trenera. U mnie jest to standardem !

Jeśli nie dokonasz decydującego kroku w Twoim życiu nic się nie zmieni. Dołącz do elity mężczyzn, którzy zdecydowali, by aktywnie wpływać na jakość swojego życia i dziś cieszą się wspaniałymi relacjami z kobietami.

Inwestycja

4327 PLN

koszt za 2 DNI

6497 PLN

koszt za 3 DNI