szkolenia grupowe

Praktykuj poznawanie kobiet pod okiem eksperta

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w trzydniowym szkoleniu stacjonarnym. Jeśli jesteś zupełnie początkujący, lub dysponujesz wiedzą z zakresu uwodzenia kobiet, ale nadal nie masz zadowalających efektów w podrywie to kurs rozwiąże Twoje problemy.

Czy zdarza Ci się złościć na siebie, bo kolejny raz do niej nie zagadałeś? Czy niepokoi Cię brak postępów w Twoich relacjach z kobietami? A może potrzebujesz solidnego kopa po długim związku, bo całkowicie wypadłeś z gry i zapomniałeś jak to się robi z kobietami?

Możesz być pewny, że rozruszam Cię jak należy i przekroczysz swoje dotychczasowe granice. Uczucie wyjścia ze strefy komfortu da Ci olbrzymią dawkę świeżej energii do życia.
Poczuj radość płynącą z umiejętności swobodnego zapoznawania kobiet, które Ci się podobają w miejscach w których inni faceci boją się zagadać.

Na czym polega szkolenie?

Spotykamy się grupie maksymalnie czteroosobowej (+ja) i spędzamy ze sobą trzy szalone dni. Każdy dzień zaczynamy od przygotowania teoretycznego. Na tym etapie rozwiewam Twoje wątpliwości, motywuję Cię do działania, oraz dostarczam niezbędnych narzędzi.

Następnie wyruszamy w teren po to, abyś doświadczył przyjemności płynącej z zapoznawania kobiet. Moja rola jest taka, aby być przy Tobie, motywować Cię, przesuwać granice Twojego poczucia komfortu i podpowiadać Ci co robić, byś dostawał od kobiet kontakt i żebyś miał randki.

Każdego z trzech dni szkoleniowych spędzamy ze sobą sześć godzin dziennie. W tym przerwa na obiad. Grupa jest bardzo kameralna co sprzyja nauce i poczucie rywalizacji, oraz wsparcia teamu znacznie pomaga w osiągnięciu założonych celów.

Co wchodzi w skład szkolenia?

Przygotowanie teoretyczne

Praktyka w poznawaniu kobiet

Kameralna Grupa (maks 4 osoby)

Co zyskasz?

Przyspieszenie w rozwoju

Nic tak szybko nie przesunie Cię na przód jak szkolenie praktyczne na którym trener skupia się na Tobie i kieruje swoje uwagi wprost do Ciebie. Praktyka pod okiem eksperta pozwoli Ci odkryć co Cię ograniczało i dostaniesz na to rozwiązanie.

Motywację

Po szkoleniu możesz spodziewać się wysokiej energii i motywacji do dalszych działań samemu.Wynika to z wykonywania czynności, których wcześniej nie robiłeś, a które przesuną granice Twojego poczucia komfortu. To daje świetny efekt psychologiczny.

Pewność siebie

Jeśli poznasz siebie w nowej odsłonie, wykonującego zadania przed którymi miałeś opór wpłynie to na poczucie Twojej pewności siebie. Pozytywne reakcje kobiet i komplementy z ich strony również umacniają ocenę własną. To wszystko buduje Ciebie nowego.

Czego się dowiesz?

Jak zmotywować się do zagadania

To bardzo istotny punkt, gdyż prawdopodobnie problemem numer jeden u Ciebie są zbyt rzadkie próby poznania kobiety. Podstawą jest ogarnąć strach przed kobietami i trzeba wiedzieć jak prowadzić ze sobą dialog wewnętrzny, aby motywować się do zagadywania.

Jak zaczepić
dziewczynę

Istnieją mężczyźni, którzy przez lata powtarzają te same błędy przy zaczepianiu kobiet. Szkoda jest życia na ciągły brak wyników. Na szkoleniu dowiesz się jak robi się to poprawnie dzięki czemu osiągniesz wyniki znacznie szybciej.

O czym z nią
rozmawiać

Poznasz teorię koła komunikacji po to, żebyś wiedział co powinna zawierać rozmowa z kobietą, żeby nie zawalić swojego podrywu i nie polec na głupotach. Będziemy ćwiczyć elementy koła w praktyce.

Jak zaprosić ją na szybką randkę

Sam sposób składania propozycji randki kobiecie jest bardzo ważny. Jeśli dowiesz się jak należy to robić poprawnie to dziewczyny częściej będą przystawały na twoją propozycję. Wyobraź sobie że wychodzisz z domu na spacer i niedługo po tym siedzisz na randce z dziewczyną. Ta umiejętność jest na wagę złota.

Jak się dobrze zaprezentować

Popracujemy nad Twoim podejściem do własnej osoby, oraz udzielę Ci wskazówek dotyczących tego jak zaprezentować się przed kobietą, aby zrobić na niej dobre wrażenie i zmotywować ją do spotkania z Tobą.

Jak nie wpaść w szufladkę przyjaciela

Na pewno nie chciałbyś poznać fajnej dziewczyny, żeby następnie okazało się, iż ona ceni Ciebie jako przyjaciela. Komplementy, które usłyszysz od niej nie mają absolutnie znaczenia jeśli będzie widziała w Tobie jedynie kumpla do pogadania. Powiem Ci jak uniknąć takich sytuacji.

Jak wytworzyć seksualne napięcie

Jeśli chcesz żeby kobiety spotykały się z Tobą musisz dostarczyć im jakiejś motywacji. Najsilniejszą motywacją do spotkania Ciebie ponownie jest motywacja seksualna. Jak nauczysz się jak działać na kobiety to będziesz wygrany. Reszta to formalność. Na szkoleniu dowiesz się co robić, byś był dla kobiet pociągający seksualnie.

Jak skutecznie poprosić o kontakt

Widziałem dziesiątki dobrych relacji które skończyły się tak, że chłopak nie dostał na koniec numeru od kobiety. Liczy się sposób w jaki się prosi o kontakt. Koniecznym jest, żebyś robił to poprawnie, bo szkoda na tym etapie spalać temat. Dostaniesz instrukcję jak uzyskać od kobiety jej numer, by dała Ci go bez żadnych oporów.

Jak zachowywać się na randce

Twoja postawa do kobiety jest tutaj bardzo istotna. Sposób w jaki się zachowujesz na randce będzie ustalał zasady gry. Albo Ty będziesz pełzał za kobietą i starał się o nią, albo ona będzie starała się o Ciebie. Tak, jest możliwym, żeby to dziewczyna próbowała Ci się przypodobać i dowiesz się z czego to wynika.

Zdobądź się na decydujący krok w Twoim życiu. Dziś mamy już wystarczającą ilość informacji o tym jaki model faceta jest przez kobiety najbardziej pożądany. Stań się najlepszą wersją siebie. Dołącz do elity i wspinaj się z nami na wyżyny swoich możliwości.

Najbliższe Szkolenia Grupowe

Sopot

12-14.07.2024

3977 PLN

Bangkok

22-24.11.2024

4477 PLN

Opinie kursantów

Jeśli pragniesz odbyć szkolenie i chcesz, żeby trenerowi zależało na Twoim sukcesie to dobrze trafiłeś. Dużo szkoleń w branży relacji damsko-męskich w Polsce odbywa się tak, że kursant sam biega za kobietami, a trener siedzi sobie na ławce. Ja jestem z Tobą przy każdej akcji. Przemieszczam się Tobą i cały czas motywuję Cię do działania, oraz na każdym etapie daję Ci całą masę cennych wskazówek. Jeśli poszukiwałeś takiego podejścia to jest coś dla Ciebie. To nie jest oczywiste, że jak zapłacisz za szkolenie to otrzymasz 100% uwagi trenera. U mnie jest to standardem !

Jeśli nie dokonasz decydującego kroku w Twoim życiu nic się nie zmieni. Dołącz do elity mężczyzn, którzy zdecydowali, by aktywnie wpływać na jakość swojego życia i dziś cieszą się wspaniałymi relacjami z kobietami.