Podryw w internecie – trzy błędy za które płacisz porażką

Jeśli skarżysz się na niską skuteczność Twoich internetowych podbojów to zdradzę Ci coś co polepszy Twoją skuteczność. Twój podryw w internecie skorzysta, gdy zastosujesz poniższe porady. Akurat jestem na świeżo, gdyż przez ostatni miesiąc byłem zaangażowany w szkolenie z Tajemnic Uwodzenia w Sieci. Dzięki temu wciąż mam obraz błędów jakie najczęściej popełniali moi podopieczni. Pewne schematy się powtarzały, a więc sądzę, że mogą dotyczyć także Ciebie.

1) Zbyt duże porcje tekstu

W świecie internetu także ma miejsce zjawisko inwestycji w relację. A forma wyrazu tej inwestycji nie zawsze jest oczywista. Może Ci się wydawać, że nie inwestujesz zbyt mocno, bo nie cukrujesz dziewczynie. Nie chcesz od niej jeszcze spotkania i wydaje Ci się, że uchodzisz za takiego co trzyma fason. Tymczasem możesz polec na pisaniu zbyt dużo na raz.

Jak chcesz upewnić się, że nie popełniasz tego błędu to jest prosta metoda, żeby to sprawdzić. Rzuć okiem na Twój dialog z dziewczyną, i zobacz jakimi porcjami tekstu miotacie. Jeśli zobaczysz, że Twoje wiadomości to wysokie słupki, a jej treści to zaledwie pojedyncze krótkie zdania to powinna Ci się zapalić lampka.

Istnieje bowiem zagrożenie, że Twoja gadanina interesuje tylko Ciebie. Nawet gdy Twoja treść obiektywnie może być interesująca to pisząc zbyt dużo na raz możesz zniechęcić dziewczynę. Wydasz się natarczywy i zbyt łatwy. Staraj się iść bardziej w kierunku bycia powściągliwym i konstruuj pytania otwarte. Wszystko po to by sprowokować ją, żeby chciała pisać więcej. A Twoje wiadomości niech będą krótsze. Zanim napiszesz więcej poczekaj, aż ona dołoży coś od siebie.

Zwróć uwagę jak się czujesz, gdy dziewczyna przestaje się kontrolować i opowiada Ci jakąś zbyt długą historię. Albo wchodzi w szczegóły, które Cię nie interesują. W takich sytuacjach szukasz okazji jak zmienić temat, albo komentujesz jej wywód jednym zdaniem: “No to niezłe masz akcje”. Nie bądź tym, który pisze za dużo, bo jej ciekawość Ciebie spadnie i stracisz możliwość spotkania jej na żywo. Podryw w internecie bywa łatwy jeśli stosujesz się do pewnych reguł.

Uporządkujmy to. Możesz wystosować dłuższą wiadomość, jeśli to ma pokazać Twoje umiejętności komunikacji. Jeśli napisałbyś jedynie: “Dobrze Ci w czarnych włosach” to nie liczył bym na to, że dziewczyna napisze Ci w odpowiedzi elaborat. Dlatego lepiej napisać coś w stylu:

“Twoje trzecie zdjęcie spowodowało, że wracałem do niego kilka razy. Doszedłem do wniosku, że nikomu tak jak Tobie dobrze jest w czarnych włosach”.

Pisząc dłuższą wypowiedź pokazujesz z góry pewien standard. I to jest dobre. To czego starałbym się unikać to dawanie zbyt dużej porcji informacji. Szczególnie na jeden raz. Postaram się stworzyć jakiś przykład:

” Twoje zdjęcie na rowerze przypomina mi o tym, że powinienem wrócić do uprawiania sportu. Widzę, że Ty lubisz aktywność fizyczną. Ja też kiedyś ruszałem się częściej, ale po tym jak złamałem nogę trochę osiadłem. Ważne, że niebawem znów powrót do treningów!”

Po otrzymaniu takiej wypowiedzi dziewczynie może się odechcieć dalej pisać. Bądź, ze odrobinkę tajemniczy. Wystarczyłoby jedynie pierwsze zdanie z tej wypowiedzi. A potem czekasz na jej ruch. W końcu ona może zapytać jaki sport uprawiałeś, albo dlaczego teraz nie trenujesz. i wtedy udzielisz jej odpowiedzi wplatając być może już odrobinę flirtu, czy humoru. Np:

“Teraz nie trenuję, bo jak miałbym idealne ciało to dążyłbym do tego, żeby jak najszybciej Ci je zademonstrować. A dzięki temu, że opuściłem parę treningów to pierwsze skrzypce gra mój charakter 😉 “

A może dziewczyna wcale nie zapytałaby Cię o powód przerwania treningów, a ty niepotrzebnie zawalałbyś ją informacjami na swój temat. Trzymaj porządek w rozmowie. Nie za dużo na raz. Zdecydowanie lepiej jest wzbudzać w kobicie ciekawość i pozwolić jej pytać o więcej.

2) Przekonywanie do spotkania

Tak naprawdę dochodzenie do spotkania z dziewczynami z neta jest banalnie proste jeśli umiesz zauważać poziom ich zainteresowania. A także, gdy wiesz kiedy gubisz ich zainteresowanie. Zarządzając odpowiednio inwestycją w relacje uzyskasz kobietę, która na propozycję spotkania przystanie z łatwością. Będzie to wynikało samo z siebie.

Natomiast jeśli dziewczyna odmawia Twojej propozycji, albo wynajduje wymówki przeważnie oznacza to, że mylnie uznałeś ją za zainteresowaną. Jak trafnie ocenić, czy można już zaproponować spotkanie?

Czasami to aż rzuca się w oczy, że dziewczę jest w procesie rozgryzania Cię. Jest wciągnięta w Twoją osobę i zadaje Ci sporo pytań. Potem zaczyna Cię badać pytaniami, czy kogoś masz i czy kogoś szukasz. Chętna jest także do kwalifikowania się pod Twoje standardy. Czyli jeśli piszesz, że Twoja kobieta musiałaby umieć gotować to ona na to:

“Ja umiem trochę gotować, ale jak miałabym dla kogo to bym się uczyła przepisów.”

Jeśli wszystko mówi, że ona jest ciebie ciekawa to nie będzie problemu się spotkać.

Gdy masz problem z odmowami to znaczy, że słabo czytasz z relacji jej poziom zainteresowania Twoją osobą. I tu jest ten błąd.

Ona odmawia, a Ty od tego czasu wracasz do swojej propozycji spotkania nie zmieniając nic w relacji. Jeśli próbujesz ją przekonać do spotkania to znaczy, że nie jest Tobą zainteresowana. A Ty pukasz do jej drzwi i mówisz: “…zgódź się! No weź”. To jest desperackie. Zrozum to, że spotkanie ma być formalnością. Ma być naturalnym wynikiem fajnej relacji. Jeśli dziewczyna nie chce się spotkać wskazuje to na zbyt małe zainteresowanie. Rozwiązaniem jest wzbudzenie zainteresowania tobą. Jeśli będziesz próbował ją przekonać znajdując rozwiązania dla jej wymówek to tak jakbyś walczył z nieistniejącym wrogiem.

Nie próbuj ją przekonywać argumentami, tylko skup się na relacji i na tym, żeby w waszej rozmowie wydarzyło się coś miłego. Spróbuj ją czymś zainteresować. Po tym może da Ci numer i zadzwonisz do niej zwiększając tym bardzo szansę na randkę. Porywając jej emocje porywasz jej ciało na randkę.

Czasami musisz po prostu bardziej wczuć się w proces jakim jest konwersacja, a nie koncertować się na wyniku(spotkaniu). Kobieta czuje, czy rozmawiasz z nią z przyjemnością, czy odwalasz fuszerkę tylko po to, żeby doszło do spotkania. Pisząc z nią nie rób kilku rzeczy na raz, tylko skoncentruj się na emocjach jakie budzą w Tobie jej zdjęcia, lub to co ona pisze – jeśli jest na czym się oprzeć. Jeśli dobrze się wczujesz będziesz pisał ciekawiej bo pod natchnieniem. Dziewczyna to wyczuje i w ten sposób dotrzesz bezpośrednio do jej emocji, a one przekonają ją do spotkania.

Pobudź jej emocje, zamiast używać argumentów dlaczego powinna się spotkać.

3) Nie pal za sobą mostów.

Pamiętaj o tym, że jeśli dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać to nie musisz zrywać z nią znajomości. Warto przenosić znajomość z nią na Whatsapp, lub Instagram. Jeśli dziewczyna mówi nie to nie oznacza, że za miesiąc nie będzie na tak. Podryw w internecie czasem lubi odczekać zanim da owoc.

Poznasz 10 kobiet z czego spotkasz się z dwiema. Jeśli zostawisz kontakty do tych z którymi nie udało Ci się spotkać od razu, część z nich się z Tobą spotka po czasie. W skali roku może się okazać, że z tych 10 poznanych aż 5 pojawi się na randce. Nie pal za sobą mostów. Żebyś wiedział z iloma kobietami ja spotkałem się nawet po kilku latach.

Wystarczy, że będziesz trzymał emocje i ego na wodzy. Nie obrażaj się na nie jeśli robią uniki. Czasem wynika to z ich skomplikowanej relacji z byłym. Innym razem jest to jakiś błahy powód. Nie bierz wszystkiego do siebie i po prostu zahibernuj tę znajomość. Odezwij się choćby za pół roku jakby nigdy nic. Może zastaniesz inną dziewczynę w niej samej. Kobieta zmienną jest. Czasami te zahibernowane przyjdą do Ciebie same. Nie warto palić mostów.

Taki bardzo uproszczony plan działania powinien wyglądać następująco:

Dziewczyna wygląda na zaineresowaną i wydaje Ci się, że ona chce się spotkać, ale odmawia Ci spotkania sądząc, że ma nadmiar obowiązków. Utrzymujesz z nią sporadyczny kontakt przez następne kilka dni. Czyli piszesz co dziennie chwilę, albo co dwa dni. Idealnie jeśli uda Ci się porozmawiać z nią przynajmniej raz przez telefon. Po około tygodniu ponawiasz propozycję spotkania(czas oczekiwania zależy od tego jaka była wymówka przed spotkaniem za pierwszym razem). To pomoże Ci ocenić, czy przyczyna odmowy była wymyślona, czy prawdziwa. Jeśli kobieta w tym czasie stara się Ciebie zgłębiać i zachowuje się tak jak powiedziałem w pkt2 to dobrze wróży. Prawdopodobnie rzeczywiście jest zajęta, ale chce się spotkać. Ale jeśli czujesz, że to ty pchasz tę znajomość, a kolejne propozycje spotkania zderzają z wymówkami odsuń się. Taką znajomość warto zahibernować.

Podryw w internecie rządzi się swoimi prawami.

Możesz także palić dużo znajomości wtedy, gdy zaczynasz z kobietami wchodzić na tematy swoich i jej fantazji:

“Gdybym teraz był obok Ciebie to…”

“To co?” – odpowiada ona…

Przecież wiedza o uwodzeniu mówi, że należy rozbudzać kobiety! I to jest prawda, ale w zależności od kontekstu.

Z jednej strony, jeśli nie będziesz jej uwodził, oraz nie będziesz stwarzał chemii to czeka Cię porażka. Z drugiej strony wielu facetów przegrywa przez to, że płynie z kobietami zanadto. Trzeba wiedzieć jak kobietę wodzić sensualnie w rozmowie, ale nie zrobić kardynalnego błędu, który przynosi porażkę. Granica jest bardzo cienka, ale jednocześnie łatwa do zauważenia gdy zna się zasadę.

Na temat zasady pisania o swoich fantazjach z kobietą poznaną przez Internet pisałem TUTAJ (KLIK) – jeśli zostawisz tu maila zostanie do Ciebie wysłany osobny artykuł, który wyczerpuje ten temat. Czasami piszesz z kobietą sporo, a potem ona nie chce się spotkać i nie wiesz dlaczego. W powyższym artykule (który przesyłam po zostawieniu kontaktu) wyjaśniam jak nie popsuć relacji, a wręcz wzmorzyć zaufanie i motywację do spotkania z Tobą.

Jest jeszcze dużo cennych informacji, które na Ciebie czekają. Pamiętaj, że podstawą podstaw są Twoje zdjęcia, którymi wojujesz w sieci. Rady z dzisiejszego artykułu są ważne, ale jeśli masz słabo przygotowany profil to dziewczyna może Ci nawet nie odpisać. Kiedyś robiłem live o tym jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym. Jest za darmo i możesz obejrzeć go KLIKAJĄC TUTAJ.

Natomiast kompleksowy kurs o podrywie w sieci znajdziesz klikając TUTAJ.

Daj znać w komentarzu jeśli masz dylematy związane z tym o czym przeczytałeś powyżej. Rozejrzyj się po moim blogu, bo napotkasz tu wiele przydatnych porad odnośnie relacji z kobietami, podrywu i trochę rozwojowych tematów.

Pozdrawiam!

Rafał