Pieniądze w uwodzeniu

Właśnie sprzątałem w pokoju, kiedy naszły mnie myśli o kilku ostatnich sytuacjach z mojego życia i zdecydowałem, że popełnię wpis na temat pieniądzy w uwodzeniu.

Najpierwsze materiały o uwodzenia z jakimi się spotkałem w moim życiu sugerowały, iż peniądze nie mają znaczena w uwodzenu kobiet. Wszystko co pamiętam to, że mam być samcem alpha i idąc do klubu nocnego, mogę pić wodę z kranu i wyrywać najlepsze laski w dyskotece.

Przyznam, że taka wizja była to motywująca, aczkolwiek obraz rzeczywistości przedstawiony był skrajnie subiektywnie. Coś na zasadzie „kasa nie jest ważna w uwodzeniu, olej zarabianie. Tylko frajerzy są zmuszeni tuczyć portfel, złudnie wierząc w to, że zaprowadzi ich to do kobecego serca”

Takie nastawienie niosło ze sobą pogardę dla dzianych gości.

W moim życiu milionerem jeszcze nie miałem okazji być, ale w okresie zajmowania się uwodzeniem byłem bez grosza przy duszy i znam zycie z zarobkami nienagannymi.

Mam porównanie i mogę powiedzieć, że da się uwodzić kobiety nie mając zupełnie kasy, ale jeśli chciałbym być odpowiedzialnym trenerem uwodzenia, który patrzy na życie rozwijającego się czytelnika szeroko, to muszę zachęcić Cię do zadbania także o sferę finansową.

Dlaczego?

Z zarabiania pieniędzy i realizacji zawodowej faceta płyną korzyści. Najbardziej prymitywni faceci (przeważnie biedni, albo głupi[albo jedno i drugie] ) powtarzają jak mantrę „kobiety dzisiaj patrzą tylko na kasę”(obejrzyj paradokument „Chłopaki do wzięcia”, a przekonasz się o czym mówię)

To taki sam absurdalny bełkot jak wtedy, gdy dziewczyny powtarzałyby „faceci patrzą tylko na wygląd”

My faceci patrzymy na wygląd i nie próbujmy walczyć ze swoją naturą. Kiedy na salony wchodzi pieknie ubrana, zgrabna kobieta to pozostałe damy chcą ją zniszczyć dlatego, że jest ładna. Nie ważny jest jej charakter. Kobiety od zawsze konkurowały ze sobą pięknym wyglądem, kreacją i stylem. Ta która była subtelna, piękna i seksowna wybierała sobie facetów. Jej inteligencja i status miały drugorzędne znaczenie.

Popatrz na Marilyn Monroe, czy Natalię Siwiec. Te kobiety mogły wybierać sobie spośród facetów z najlepszych partii (majętnych i sławnych) Czy któs określał te kobiety mianem najbardziej mądrych, czy utalentowanych kobiet? NIE. To były kobiety szczególnie seksowne i ładne.

Tak, my faceci szalejemy jak widzimy super wyglądające laski i są one marzeniem oficjalnym, bądź skrytym każdego faceta.

A na co reagują kobiety?

Posłużę się podobnym przykładem. Na salonach nie jest wzięty facet najładniejszy. Największą atrakcją cieszy się mężczyzna o największych wpływach.

Mądrzy są ci ludzie, którzy znają rolę swojej płci i zamiast z tym walczyć, celebrują przypadłości związane ze swoją płcią. Niech kobiety starają się dbać o swój wygląd, aby ten zachęcił facetów do zapoznania ich, a mężczyźni niech budują swoje wpływy, aby zachęcić partnerki do wspierania ich na drodze życia.

Kobieta jest płcią słabą. Płeć słaba potrzebuje pomocy od płci silnej. Najprościej jest odnieść to do wnoszenia ciężkich bagaży kobietom i odpędzaniu od nich pijanych gości w klubie. Nie poprzestawaj na tym.

My faceci mamy rozwiniętą lewą półkule odpowiedzialną za racjonalizacje. Przychodzi nam łatwo analizowanie funcjonalności tego świata i prosperowanie w nim. Facet rzucony do puszczy zbuduje schronienie, zabije zwierza bez litości i zapewni sobie byt (uogólniam) Kobieta w tej samej sytuacji zapłacze się i w gąszczu chaotycznych emocji, straci dużo czasu zamiast działać. (uogólniając)

Kobieta potrzebuje kogoś silniejszego od niej, bo tak dyktuje natura. Nawet, gdy widzisz prosperującą dziewczynę to prawdopodobnie zareaguje ona chemią, dopiero na silniejszego od niej faceta(bardziej zasobnego, lepiej sobie radzącego, rozumiejącego lepiej życie).

Na krótką metę jest zarywanie kobiet z pustym portfelem. Jesli kobieta zwiąrze się z kimś takim to po jakimś czasie je motwacja do związku z nim będzie spadać. Gdy pojawi się równie przystojny i interesujący facet, u boku którego może się ona czuć bezpieczniej i bardziej komfortowo ze wzgldu na jego wpływy to istnieje zagrożenie, że zmieni faceta.

Szczególnie jeśli odczuwa trudy życia ze swoim obecnym.

Od razu przypomina mi się historia mojej koleżanki. Obsewowałem jej życie z boku, Sliczna dziewczyna i w dodatku uważana za mądrą, cnotliwą. Ideał na związek. Weszła w związek ze starszym facetem, który zaoferował jej jedynie ciekawszą paletę emocji ze względu nad oświadczenie. Zamieszkali razem, ale nie zarabiał.

Ona była w większej części żywicielką. W domu bez przery panował stres i zła atmosfera spowodowana trudami życia bez pieniędzy. Wciąż jednak powtarzała, że go kocha.

Dziś jest z dzianym gościem, którego rodzice są jednymi z najzasobniejszych w mieście. Tamtem pierwszy wykorzystał limit swoich szans na naprawienie budżetu. Dziewczyna się zraziła i znalazła sobie kogoś, przy kim będzie mogła poczuć się bezpieczniej.

W czasie uwodzenia bez grosza uwiodłem bardzo dużo kobiet, ale te kobiety rzadko myślały o wspólnym życiu ze mną. Przeze mnie przemiawiała przygoda i po to przychodziły. Oczywiście mi chodziło zwłaszcza o to, więc nie czułem się rozczarowany, ale patrząc na temat szerzej to często ostatecznie kobieta wybierze bezpieczeństwo i wygodę zamiast przygodowych emocji- jeśli miałaby wybrać jedno z dwóch.

Zawsze miałem grupkę dziewczyn, które od pstryknięcia palcem gotowe byłyby wejść ze mną w związek, ale byliśmy młodzi i żywili nas rodzice. Później sprawa się komplikuje. Okazuje się, że życie potrafi rozwalić „miłość”,a kobiety stają się pragmatyczne i chłodniejsze, aby fukcjonować. Ale to w kwestii związku.

Sprawdź także teksty do dziewczyn, gdy chcesz pozostać sobą, oraz początki społeczności w pl.

Wracając do tematu…Pieniądze w uwodzeniu

Korzyści płynące z Twojego realizowania się w sferze zawodowej są zdumiewające. Nie przeprowadzałem badań, ale mam przeczucie, że zasobni mężczyźni nie czują się, źle z tym, że kobiety reagują na ich status. Tylko biedni faceci czują się źle z tym, że płeć przeciwna reaguje na portfel.

Gdy ubiorę gatunkową marynarkę, drogie buty i markową koszulę i widzę jak kobiety pożerają mnie wzrokiem czuję się szczęśliwy. Nie myślę sobie „a jak wyglądałem źle to się nie patrzyaś!”

To jest toksyczne myślenie. To tak jakbyś podszedł do zgrabnej, seksownej laski, a ona by Cie odrzuciła wspominając czasy, gdy była gruba i nikt wtedy jej nie chciał.

Właśnie o tym pisałem wyżej. Niech laski zaakceptują to, że wygląd jest priorytetem i przestaną się frustrować wymyślając bzdury na obronę swojego braku atrakcji(Setki facetów żaliło mi się, że chcieliby na randce super laskę, a spotykają ich jedynie beznamiętne randki z intelektualistkami). Faceci niech także zaakceptują rolę swojej płci i przestaną się frustrować, że mają twardo stąpać po ziemi.

Z koncentrowania się na samorozwoju i realizowania zawodowej sfery płyną korzyści w postaci dumy i wielkiej satysfakcji w życiu. Rozmawiałem z wieloma mądrymi, uczonymi facetami tego świata i jednogłośnie twierdzili, że najwżniejszą rzeczą w życiu faceta jest jego wizja świata i realizacja jej.Jesli nie zaniedbasz tej sfery życia i będzie ona Ciebie stanowiła to będziesz samcem, który ma dla kobiety dobrą ofertę.

Sam ze sobą będziesz czuł się lepiej, a to już wiele.

Co z uwodzicielami bez grosza?

Jeśli będziesz zdecydowany w swoim postępowaniu i pewny siebie w kierunku kobiet to one będą w stanie Ci ulegać. Wiedza o tym jak dotrzeć do duszy kobiety może sprawić, że ona Ci ulegnie, albo będzie ulegała regularnie.

Często kobiety są świadome tego na czym opiera się wasza realcja i jeśli dziewczyna może pozwolić sobie na sypianie z Tobą to robi to. Jeśli jednak pojawia się w jej życiu facet, który da jej coś więcej i będzie gotów zaoferować jej stabilizację do pakietu wrażeń erotycznych to efekcie taka kobieta może zaprzestać kontaktu z Tobą, aby nie rozwalić tego co ma.

Ty jej nie dasz nic poza dobrą atmosferą i seksem, a tamten jest w stanie wziąć ją na stałe z jej wadami i zaletami. Będzie korzystała z jego zasobów i funkcjonowała z jego pomocą. Będzie mogła urodzić dzieci i być bezpieczna.

Jesli chodzi o stały związek to pieniądze są tutaj bardzo ważne i nie miejmy do kobiet o to pretensji.

Nawet w uwodzeniu kobiet do luźnej relacji pieniądze są bardzo pomocne.

Stać Cię na dobre ciuchy, które windują Twoją atrakcję. Stać Cię na hotel w razie szybkiej potrzeby konsumpcji, stać Cię na sok, kawę, lody, obiad, kolację etc., aby móc odbyć randkę. Możesz zabrać kobietę samochodem w super romantyczne miejsce i mieć z nią tam niezapomnianą przygodę. Mógłbym wymieniać tak długo. Kasa jest bardzo przydatna w uwodzeniu kobiet.

Warunek jest taki, że masz także pojęcie o uwodzeniu. Sama kasa za cholerę nie załatwi Ci sprawy z uwodzeniem. Dzisiejszy wpis traktuje sferę materialną, ale przyjmuję, że uwodzić jako tako potrafisz.

Bo jeśli nie to znów wrócę do podstaw i polecę Ci lekturę „Fundament Sukcesu Z Kobietami”, bo ile materiałów o uwodzeniu bym nie stworzył to nie powtarzam w nich tych samych informacji a podstawy to podstawy.

A co z bezwzględnymi kobietami, które lecą tylko na kasę?

No cóż. Z moich obserwacji wynika, że dobre są te kobiety, które cenią bezpieczeństwo i nie mają nic przeciwko luksusowi. Starają się zrozumieć faceta, gdy ten ma przejściowe problemy finansowe, albo dopiero buduje swoją sfere finansową i wspólnie czekają na efekty jego pracy. Potafi odłożyć zachcianki na jakiś czas na bok.

Najgorsze są tę, które są z Tobą wyłącznie dla korzyści finansowych. Bardzo łatwo takie wyczuć.

Ostatnio poznałem taką jedną modelkę. Świetnie mi się z nią rozmawiało, ale niestety…dowiedziałem się w rozmowie z nią, że dziewczyna nie gotuje w ogóle, tylko jada wyłącznie na zewnątrz, ma nałóg kupowania codziennie ciuchów etc.

Wspomniała o tym, ze była z facetem, który był od niej dużo starszy i, że był bardzo bogaty. Mówiła o tym tak jakby przy okazji, że nie jest to ważne. Później, gdy opowiadała o swoich poprzednich 2 związkach wyszło, że do jednego z tych facetów nic nie czuła i że może coś powiedzieć o związku bez uczyć. Wysżło, ze chodziło o tego starszego gościa.

Więc dlaczego jest się z kimś takim w związku skoro nic się do niego nie czuje? Powód był prosty. Dzięki niemu mogła realizować swój styl życia. Był sponsorem. Choć zapewne obydwoje strali się nadać inne imie tej znajomości to w gębi duszy dobrze wiedzieli na czym opiera się ich relacja.

Jeśli Tobie taki układ nie przeszkadza to idź w to jak w ogień i ciesz się pięknymi dziewczynami. To już jest kwestia indywidualna. Mnie osobiście to nie interesuje. Jeśli chodzi o związek chciałbym miłości. A jeśli chodzi o luźne związki to z chęcią zapraszam kobiety do mojego świata dzieląc się z nimi tym co mam, ale nie kupuję ich.

Potrafiłbym zabrać kobietę do drogiego hotelu, jeśli wyszłoby to ode mnie, a nie od niej. Potrafiłbym zabrać ją na wycieczkę, jeśli nie dawałaby mi do zrozumienia, że jest to drzwiami do znajomości z nią.

Jaka więc powinna być kobieta jeśli chodzi o jej nastawienie do finansów?

Osobiście uważam, że zdrowa relacja to taka w której kobieta zwraca uwagę na cechy charakteru faceta, jego wygląd, jego zdolność troszczenia się o nią, nastawienie do niej etc., a faceta portfel powinien być conajmniej taki, aby umożliwić im wspólne prosperowanie i rozwijanie się.

Będziesz spotykał kobiety o róznym statusie. Jeśli dziewczyna Ci wypali, że fajnie jakbyście razem wyjechali na wycieczkę, a Ty masz pieniądzę to zareagujesz : „świetny pomysł”, a jeśli nie masz kasy to odpowiesz:„zobaczymy” i zwyczajnie część ciekawych ofert, które podsuwa Ci życie musisz odkładać na bok. W takim układzie będziesz autorytetem i księciem dla biedniejszej dziewczyny, często gorzej odnajdującej się w życiu.

Suma sumarum – uważam, że facet powinien mieć pieniądze, aby w pełni korzystać z życia i żeby jego relacje z dziewczynami dawały więcej radości przez większą swobodę ruchów. Luźne znajomości na tym skorzystają,a do związku jest to prawie konieczne.

Oczywiscie możesz też uwodzić bez kasy. W ebooku „Fundament Sukcesu z Kobietami” pisałem jak ja to robiłem.W rozdziale traktującym „kasę” pietnowałem twierdzenie: ” Tylko facet, który nie jest w stanie oczarować kobiety jest zmuszony inwestować w nia swoje pieniądze” niech dzisiejszy wpis będzie akrualizacja dla działu obalającego przekonania o konieczności posiadania gotówki w ebooku.

Rozwijając myśl powiem, że facet musi inwestować jeśli jest to jedynym jego narzędziem, bo nie potrafi zbudować atrakcji w oczach kobiety i nie wie jak ją zainteresować.

Gdy masz umiejętnoci uwodzenia zawsze znajdziesz sobie jakąś zdobycz. Tak jak mówiłem moje zasadnicze pooglądy odnoścnie uwodzenia, które wpędziły kobiety do mojego życia zawarłem TUTAJ.

W sumie to jeśli tego nie czytałeś dostaniesz zniżkę za to, że uczestniczysz w moich naukach.

Po wciśnięciu „Kup Teraz” w ofercie „Fundament sukcesu z k…”w polu „Wprowadź kod kuponu” wpisz „fundamentraz” i dostaniesz dużo niższą cenę. Ot taki prezent;)

Artykuł Pieniądze w uwodzeniu jest powiązany z:

  • jak zdobyć kobietę w gąszczu teorii uwodzenia
  • jak uwodzić, by dziewczyny same Cie podrywały

Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny. Wszystkiego dobrego.

Rafał