Niezadowolony z efektów?(uwodzenie kobiet) Coś dla Ciebie

Uwodzenie kobiet wciąż boli? Mój drogi. Niezależnie od tego, czy czytasz moje wpisy wyłącznie z ciekawości, czy jesteś na etapie, że pragniesz nowych wyników z kobietami, dziś napiszę Ci o czymś o czym się nie mówi, a jest to istotne dla Twojego sukcesu.

Prawda jest taka, że nie każdy osiągnie swoje założenia. Czasami spotykam swoich kursantów, a Ci chwalą mi się super życiem, sukcesami i tym, że mieli prawie tyle kobiet co ja. A ja pamiętam ich jako nieopierzonych kurczaków. Inni dawno temu się pożenili i wychowują dzieci.

Ale znam także osoby, które siedzą w rozwoju długo i słabo im idzie. Uwodzenie kobiet to dla nich sens życia i wciąż są zainteresowani nauką. Mimo to nie osiągają tego co Ci pierwsi.

Bez wątpienia najlepsze rezultaty uzyskali Ci z moich uczniów, którzy na ogólnym poziomie postanowili wymagać od siebie więcej. Chcieli swoim życiem pokazać, że można zrobić coś czego inni się boją. To podejście zakorzeniło się u nich we wszystkie dziedziny życia i z tym rozmachem zgarnęli dziewczyny i inne sukcesy.

Kobiety mają słabość do mężczyzn kompletnych(takich, którzy są czarujący i ogarnięci życiowo). Nie musisz wyglądać jak model, ale moim zdaniem POWINIENEŚ UMIEĆ OSIĄGAĆ TO CO SOBIE ZAŁOŻYSZ. To powinien być Twój nawyk. Niezależnie od tego czym się zajmujesz. Jak kobieta rozpozna, że jesteś takim facetem, to jest już wiele.

I dziś dam Ci podpowiedzi co możesz zrobić, aby uwodzić skuteczniej. Pogadamy o takich rzeczach, które wykraczają poza techniki uwodzenia, ale mogą zadecydować o tym, czy spełnisz swoje towarzyskie marzenia, czy nie.

1) Koncentracja

Da się wyczuć, że faceci osiągający wysoką skuteczność w uwodzeniu lepiej potrafią się koncentrować. Miałem kolegów dobrych z kobietami, którzy nie posiedli umiejętności świadomego wykorzystywania koncentracji do osiągania swoich celów, ale tu jedna ciekawostka. Zauważyłem, że Ci faceci, którzy potrafili korzystać z siły koncentracji nawet jak mieli mniejszy talent do kobiet to w pewnym momencie wyprzedzili tę grupę rozproszonych bawidamków. Ci skoncentrowani odnosili także sukcesy na innych polach. Po prostu świadome wykorzystywanie zalet swojego mózgu pomogło im osiągnąć to co sobie zamierzyli. Dobra koncentracja pozwoliła im widzieć poszczególne sprawy klarownie przez co strumieniowo kierowali energię tam gdzie trzeba. Analiza spraw też wychodziła im lepiej. Zauważyłem, że Ci, którzy chronicznie nie osiągają tego co chcą są rozproszeni i nie mają zdolności widzenia spraw takimi jakie są.

2) Samodzielność w myśleniu

Mężczyźni, którzy nie odnoszą sukcesów z kobietami na ogół bardzo łatwo dają sobą kierować. Są w rękach rekinów, którzy przedstawiają im swoją wizję świata. Takie osoby nie zrobią ruchu zgodnego ze swoim sercem. Zamiast tego oni potrzebują uzyskać czyjąś aprobatę. Dopiero wtedy jak ktoś za nich umotywuje ich potencjalną decyzję Ci jej dokonają. Kobiety przy takich facetach nie czują się bezpiecznie. Facet będący magnesem dla kobiet jest dla nich świątynią swoich wartości. Jego poglądy są skrystalizowane i spójne z jego wnętrzem.

3) Ambicje

Im piękniejsza kobieta tym większej ambicji wymaga jej uwiedzenie. Może uda Ci się przespać z piękną modelką będąc na garnuszku mamy, ale jeśli jest to wartościowa dziewczyna to są małe szanse, że utrzymasz ją przy sobie jeśli nie wymagasz od siebie zbyt wiele. Uwodzenie kobiet bywa zaskakujące. Czasami sam fakt oczekiwania od życia czegoś więcej niż przeciętność sprawia, że kobieta widzi Ciebie jako atrakcyjnego. Nic nie działa na piękne damy tak odstraszająco jak facet, który jest przeciętniakiem i nie chce z tym nic zrobić. A to kim jesteś zależy tylko od Twojej decyzji. Twoje urodzenie nie ma tu nic do rzeczy. Pan “chciałbym” nie jest tym samym co Pan “zrobię to na pewno”. Oczywiście możesz nie chcieć wojować świata, ale jeśli tak jest to pewnie też nie chcesz najpiękniejszych kobiet. Jest to zrozumiałe. Natomiast odrobina ambicji pomoże Ci osiągnąć te panie w które celujesz, bo nawet one nierzadko gardzą gnuśnością.

4) Sylwetka

Rzecz na pozór oczywista. Rozumiem, że nie każdy rodzi się z duszą sportowca, ale żebyś wiedział ile daje sam wygląd Twojego ciała to poświęciłbyś te 2-4 godziny tygodniowo, żeby nad nim popracować. Im więcej masz asów w rękawie tym więcej kobiet będzie Cię pragnęło i będą one piękniejsze. Naprawdę nie potrzebujesz pięciu treningów w tygodniu i spędzania po kilka godzin dziennie na siłowni. Wystarczy Ci świadomy plan i systematyczność. Różnica 2-3 kg masy mięśniowej u mnie powoduje zmianę mojej atrakcyjności w oczach kobiet. Kiedy jestem w formie oglądają się za mną na ulicy bardzo zgrabne i seksowne dziewczyny. Kiedy mam formę przeciętną to, żeby uzyskać to samo muszę się bardzo dobrze ubrać. Korzyści ze zgrabnego i męskiego ciała są nieocenione. Nawet w łóżku dziewczyny są znacznie bardziej zmotywowane i chcą obdarzać Cię pieszczotami. Ty czujesz się samcem. No i jeśli celujesz w dziewczyny, które uczęszczają na siłownie i same wyglądają bardzo seksownie to samo wyprasowanie koszuli może nie wystarczyć. One też chcą cieszyć się fajnym ciałem partnera. Wystarczy, że popracujesz trochę nad proporcją, zrzucisz tłuszcz i podkreślisz klatkę, oraz ramiona – to już zrobi dużo. Mój brat w pół roku zrzucił 35 kilo dzięki temu, że stosował dopasowaną dietę, biegał i uzupełniał to o umiarkowane treningi na siłowni. Od razu znalazł dziewczynę, która niebawem się do niego wprowadza.

5) Wprowadź to w życie

Osoby osiągające sukcesy czy to w uwodzeniu kobiet, czy na innych polach bez większego namysłu wprowadzają rady w życie, Najgorsi są Ci, którzy myślą, że z pięciu porad zaadoptują dwie(bo te się im podobają), a reszta nie jest dla nich. Owszem, dobrze jest jeśli posiadasz swoje preferencje, ale w tym miejscu istnieje zagrożenie. Często te rzeczy, których nie chcesz zmienić są tymi, których zmiana dzieli Cię od sukcesu. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym by wreszcie mieć takie życie jakiego pragniesz to zmieniaj co trzeba i co się da.

Nie mów: “Tego nie zmienie, bo ja jestem…blabla”. Uważaj co stawiasz po “jestem”, bo to kim jesteś zmienia się całe życie i lepiej zmieniać to świadomie. Dopóki będziesz powtarzał: “Jestem małomówny”, “Jestem introwertykiem”, “Jestem nieśmiały” do tego czasu tego nie zmienisz. Mówiąc JESTEM stawiasz pieczątkę na te cechy. Całe życie powtarzałem: “Jestem słaby z matematyki”. Kiedy stałem się bardziej świadomy przestałem gadać takie bzdury. Usiadłem z synem do kangura i rozwiązałem wszystkie testy ze 100% skutecznością. Kiedy spotykam klienta, który mówi, że zna wszystkie moje filmy i nadal nie ma efektów, a widzę, że ma problem z uzębieniem, ubrany jest jak pożal się Boże to wiem, że do innych porad także podszedł z ignorancją. Dlatego wprowadzanie w życie porad to jeden z punktów, który decyduje o tym, że uwodzenie kobiet zaczyna sprawiać przyjemność. Ignoranci będą się szarpać całe życie. A im dłużej nie osiągają wyników tym coraz mniejszą wiarą siebie obdarzają i spirala porażki się nakręca.

Naprawdę możesz robić niewyobrażalne rzeczy

Kiedy jako gówniarz postawiłem sobie za cel uwodzenie pięknych kobiet i przeżycie chwil jakie innym mogą się tylko śnić to nie widziałem do tego drogi. Był cel, ale nie wiedziałem co pozwoli mi go osiągnąć. Dlatego momentami pojawiało się zwątpienie. Mimo to nie wyobrażałem sobie zrezygnować. Cegiełka do cegiełki budowałem nowego siebie, aż stałem się osobą kompletną. Poznałem znaczenie poszczególnych aspektów życia, które mają wpływ na uwodzenie kobiet.

Zmotywowany tak duża ilością doświadczeń i wewnętrznego buntu stworzyłem 90 dniowy program Gracz Doskonały(KLIK), który jako pierwszy materiał szkoleniowy w Kraju(a może na świecie)porusza zagadnienia mające wpływ na Twój sukces w relacjach, a o których się nie mówi.

Kurs ten stworzyłem po to, aby dać facetom coś więcej, niż tylko kilka sztuczek uwodzenia. Podzieliłem się w nim moimi największymi odkryciami życiowymi, które pomogły mi osiągnąć sukces w dziedzinie relacji z kobietami. Znajdziesz tam informacje na temat wszystkiego o czym dziś pisałem i wiele więcej. Wykorzystywanie koncentracji, niezależność, kształtowanie swojego własnego życia etc. I oczywiście krok po kroku wprowadzenie w uwodzenie kobiet. Po wprowadzeniu w życie rad zawartych w Graczu Doskonałym(KLIK) podrywanie kobiet staje się łatwiejsze, bo Ty sam wzrośniesz na wartości. Podniesienie poziomu atrakcyjności spowoduje to, że kobiety przylecą jak ćmy do ognia. Natomiast stanie się to wtedy, kiedy wprowadzisz w życie rady zawarte w tym kursie.

—>>>GRACZ DOSKONAŁY<<<—

Pozdrawiam

Rafał