Na co wydawać pieniądze, by uwodzenie było skuteczniejsze

Na co wydawać pieniądze, by uwodzenie było skuteczniejsze

Każdy z nas dysponuje mniejszą, lub większa gotówką. Niezależnie, jakie kwoty przypadają do Twojej dyspozycji, możesz wydać je na rzeczy nie mające wpływu na Twoją atrakcję w oczach kobiet, albo spożytkować je w taki sposób, by podnosiły Twoje szanse uwiedzenia dziewczyny.

Na co więc warto wydać pieniądze?

1 Ubranie

Nie oszczędzaj pieniędzy na ciuchy. Niezależnie od tego co myślisz, kobiety zwracają dużą uwagę na to jak jesteś ubrany. Twoje odzienie dużo o Tobie mówi.

Powinieneś zapytać swoje koleżanki o to, jakie ubranie u facetów sprawia, że uważają ich za atrakcyjnych. Z moich doświadczeń wynika, że powinieneś:

a) nosić się tak, by podkreślać swoje atuty jeśli chodzi o sylwetkę.

Możesz mieć kolegę, który spala się na siłowni, ma na prawdę dobrze wyrzeźbione ciało, ale ubierze jego zdaniem modną, szeroką bluzę z kapturem w której niestety nie widać jego pięknie zarysowanych mięśni.
A kobiety kochają dobrze zbudowanych mężczyzn i chętniej z nimi sypiają.

Taka bluza lepsza jest dla faceta z brzuszkiem, bo jej luźna forma zakryje jego kształty, które działają na jego niekorzyść. Najlepiej Kupuj ciuchy, dopasowane do Twojej sylwetki jeśli nie jesteś otyły.

b) wyrażać ubiorem swoją indywidualność

Ty jako facet masz swoją tożsamości- wyrażaj ją w ubiorze. Jeśli jesteś sportowcem wypada Ci częściej zakładać na siebie dresy, kolorowe T-shirty itp.

Jeśli czujesz się w sercu prawnikiem, którym jesteś, lub chcesz być w przyszłości nie szczędź kasy na drogie koszule i skórzane buty. Ale wpleć w to swoją indywidualność, która charakteryzuje tylko Ciebie. Np. często zakładaj okulary przeciwsłoneczne, albo jaskrawy krawat, lub noś sygnety.

c) pojawiać się różnych kreacjach

I to jest powód dla którego warto byś często kupował nowe ciuchy. Nic nie odstrasza tak jak widok kogoś, kto stale ubiera się w tę samą bluzę, lub chodzi cały czas w jednej parze spodni. Wyjątkowo atrakcyjni wydają nam się partnerzy, których widujemy często w różnych zestawach ciuchów. Ty też reagujesz bardziej na kobiety, które stroją się.

Generalna zasada wydawania pieniędzy na ubranie: Wydawaj 2x więcej, kupuj 2x rzadziej. Markowe ciuchy znacznie lepiej się prezentują, mniej się zużywają, sprawiają, że czujesz się lepiej.

2) Jedzenie

Nie oszczędzaj na jedzeniu, które ma wpływ na Twoje samopoczucie i stan psychiczny. Dobrze jeśli zaopatrzysz się w dobrej jakości witaminy, oraz będziesz kupował regularnie świerze owoce i warzywa.

Warto kupować ryby, ryż, twarogi, makarony, piersi z kurczaka, oliwki itp. Nie oszczędzaj na diecie, bo jeśli będziesz się słabo odżywiał zapomnij o wigorze i dobrej aurze, która ma wpływ na Twoją atrakcję w oczach kobiet.

3) Edukacja

Rozwijaj się i kupuj produkty edukacyjne, oraz uczęszczaj na szkolenia, które wzbogacają Twoje życie. To nie jest przeliczalne na pieniądze, a może uczynić Twoje życie piękną bajką. Czytaj dużo książek o rożnej tematyce. Jeśli się czymś interesujesz zgłębiaj temat na ile to możliwe. Będziesz ciekawym rozmówcą, będziesz więcej zarabiał, będziesz lepszym kochankiem, uwodzicielem i specjalistą w dziedzinie życia.

Najszczęśliwsi ludzie jakich znam to Ci którzy nie szczędzą pieniędzy na samorozwój.

4) Wycieczki

Nie bądź domatorem, bo dużo w życiu Cię ominie. Poszerzaj horyzonty i podróżuj. O ile to możliwe zwiedzaj obce kraje, bo energia jaką dają podróże jest ogromna i będzie Cię wyróżniała z otoczenia. Rutyna w Twoim życiu odbiera Ci atrakcję. Wycieczki, nawet te mniejsze napełniają Twoje oczy blaskiem. W dodatku poszerzasz swoje zasoby, doświadczenia i masz później co opowiadać dziewczynom. Ciekawy rozmówca zawsze przebija konkurencję. Nie oszczędzaj na doświadczaniu życia. Podróżuj.