Mistrz uwodzenia – zobacz jak on to robi

Cieszę się, że wpadłem na pomysł, aby stworzyć ten artykuł, bowiem dzielę się z Tobą czymś intymnym…to czego się ode mnie uczysz jest czymś wynikłym ze mnie, z mojej głowy na skutek tego co już we mnie jest i czym mogę się z Tobą podzielić, natomiast w dzisiejszym artykule pokaże Ci skąd ja czerpię inspirację…

Zdradzę Ci postać kogoś do kogo w pewnym stopniu chciałbym się upodobnić. Jest to wiekowy uwodziciel, moim zdaniem jeden z obecnie żyjących najlepszych uwodzicieli w naszym kraju. Godny przykład do naśladowania…to jest prawdziwy uwodziciel, miłośnik kobiet , a nie wyrzutnia technik manipulacji…Jan Nowicki jest Aktorem- znany jest jako amant i prowokator…zaliczył pewnie kilka tysięcy kobiet…nie sądzę, aby była to liczba mniej, niż 4 cyfrowa…

Jeśli będziesz brał z niego przykład zajdziesz daleko:) Dziś postanowiłem dodatkowo, z racji pasji do nauczania uwodzenia, oraz wielkiego szacunku do Jana Nowickiego opisać kilka stosowanych przez niego metod, które przynoszą mu sukcesy z kobietami, a które opisałem w moim e-booku „Fundament Sukcesu Z Kobietami„ Dlaczego tak? Ponieważ wczoraj trafiłem na filmik Jana Nowickiego i gdy tak go słuchałem stwierdziłem, że stosuje on bardzo dużo rzeczy, które ja opisałem w moim e-booku i zwyczajnie zrobiło mi się miło. Oznaczało to, że cokolwiek wiem już o kobietach…;) Pomińmy to, że jemu łatwiej, bo ma sławę, nie każdy aktor potrafi to co on…

UWAGA- zamieszczę w tej chwili filmik Jana Nowickiego, abyś Ty mógł go poobserwować, zwróć uwagę na sposób w jaki mówi, co akcentuje w wypowiedziach, w jaki sposób kokietuje publiczność itp. [ szczególnie powyżej 2giej minuty] Za chwile to omówimy:)

Mówienie w sposób sensacyjny – zauważ, jak dobrze się tego słucha. Nie zanudza. To dlatego, że używa zwrotów obok których nie da się przejść obojętnie. Są sensacyjne i prowokacyjne. Niosą za sobą element ryzyka-albo go pokochają, albo wzbudzi niesmak ” myśli, że mi zapłacili to bym ją pocałował” To świetny styl prowadzenia rozmowy.

Moje jest lepsze- facet potrafi przedstawić nawet starość jako coś fajnego. Gdyby postawić go obok młodego,prężnego ogiera i dać im kobietę do towarzystwa, zapewne Nowicki nadałby wyższą wartość temu co posiada (cechom charakteru, przymiotom, cechom fizycznym np” nic się nie zmieniło po za tym, że kobiety wykazują większą inicjatywę„) ukazując się jako ktoś cool mimo swojego sędziwego wieku i pewnie słabej kondycji seksualnej. Wszystko co narysowałby słowami kobieta uznałaby za rzeczywistość, gdyż jest pewny tego co mówi. To świetna technika, natomiast tutaj w kilku słowach.

Selektywność – poleciłem w e-booku, byś często wyrażał swoją opinię. Nie bał się krytykować, głośno myśleć i wyrażać w siebie wszem i wobec. O ile to możliwe eksponował swoje wartości. Jan często to robi. Nie stara się być źle odebrany. Mówi to co myśli dzięki czemu kobiety wiedzą, że po pierwsze jest silnych charakterem, po drugie wiedzą jakimi mają być, żeby mu sprostać.Ta cecha niesie ze sobą jeszcze więcej korzyści.

Absurdalne poczucie humoru- ” ja nawet wcale telewizji nie oglądam…tylko sport i o zwierzętach” No tak… cóż bardziej urzekającego jak brak jakiejkolwiek logiki i nie traktowanie życia poważnie. Poczucie humoru można wyrażać na wiele sposobów, jednym z nich są absurdy- coś co nie ma zbytnio sensu, coś co mówimy, gdy wiadomo, że nie jest prawdą,ale jest śmieszne i pokazuje,że nie traktujemy życia poważnie.

To nie które z zachowań jakie opisuje w E-booku „Fundament Sukcesu Z Kobietami„, a które bez wątpienia są przyczyną wielbienia przez Panie tegoż aktora.

Polecam Ci obejrzeć jeszcze poniższy film. Zwróć uwagę jak prowadzący ma problem zapanować nad nieznośną Jolą Rutowicz i jak kontrastowo do niego Jan ogarnia Pannę…

Bardzo bym chciał, żebyś Ty napisał mi również swoje własne wnioski. Co sądzisz o tym aktorze? Jakie zachowania jeszcze zauważyłeś, które przyczyniają się do jego sukcesów?

Czytelnicy bloga po lekturze Mistrz uwodzenia, przeglądają:

  • Sms na podryw
  • Jak uwodzić kobietę w dzień

Dzięki za poświęcony czas. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na mojej stronie, zrób to teraz, a nie ominą Cię żadne nowości, oraz organizowane wydarzenia. Pozdrawiam.

Rafał