Książki które zmieniły moje życie

Książki, które zmieniły moje życie wryły się w moją głowę jak pług w ziemię. Dziś mam zamiar przedstawić Ci moją silną czwórkę złożoną z książek, które bez dwóch zdań wywołały we mnie największe zmiany. Przedstawię też inne dobre książki po to abyś miał więcej opcji, które mogą przekuć Twoją uwagę. Więc zaczynamy!

Książki, które zmieniły moje życie

1) Tony Robbins – Obudź w sobie Olbrzyma

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego śmiertelnika, który pragnie poznać lepiej meandry swojej własnej psychiki. Książka jest niewyobrażalnie praktyczna i naszpikowana poradami na wagę złota. Dzięki niej możemy się zmienić w kogokolwiek chcemy. Nie znam pozycji, która oferuje tak wiele wartości w jednej książce. Jeśli lubisz książki rozwojowe to musisz ją przeczytać. Książki, które zmieniły moje życie policzę na palcach jednej ręki, a ona jest nr 1.

2) George S. Clason – Najbogatszy człowiek w Babilonie

Książka, która doskonale uczy mądrości postępowania z pieniądzem, ale i życiowej roztropności. Sposób w jaki jest napisana sprawia, że będzie łatwą i przyjemną lekturą dla każdego. Najlepsze książki, które mają na celu czegoś nauczyć zawierają w sobie wciągające historie. Dzięki temu angażujemy się emocjonalnie i lepiej przyswajamy naukę. Wnioski wyciągają się same przez się. Nie zawiedziesz się na tej twórczości.

3) Walsch Neale Donald – Rozmowy z Bogiem

Od dziecka jesteśmy uczeni co nam wolno, a czego nie. Tak bardzo przywykliśmy do obrazu otaczającej nas rzeczywistości, że staliśmy się mało elastyczni jeśli chodzi o postrzeganie świata. Donald w swojej książce odbywa rozmowę z Bogiem, której przebieg zobaczyć możesz na papierze. Kiedy pierwszy raz przeczytałem tę książkę pomyślałem: “Trudno jest mi uwierzyć, że akurat Bóg pisał te słowa. Z drugiej strony jeszcze trudniej jest mi uwierzyć w to, że to dzieło powstało z ręki człowieka”. Przygotuj się na niezły reset skutkiem, którego poczujesz się w swojej skórze jak nigdy dotąd.

4) Vadim Zeland – Transserfing rzeczywistości

W ostatnich latach takie tematy jak prawo przyciągania, czy fizyka kwantowa coraz bardziej wychodzą na światło dzienne. już nie jest niczym mistycznym twierdzenie, że stajesz się tym o czym myślisz. Po prostu nauka już jest w stanie udowodnić wiele niewytłumaczalnych wcześniej zjawisk. Vadim w swojej książce rozkłada na czynniki pierwsze ten fascynujący świat “cudów”. Z książki dowiesz się jak wykorzystać tajemne prawa rzeczywistości do osiągnięcia swoich własnych celów. Jak nikt inny autor rozbija na części pierwsze te wcześniej niewytłumaczalne zjawiska dzięki którym jesteś w swoim życiu wciąż w tarapatach, lub odnosisz pasmo sukcesów.

Cztery powyższe pozycje to książki, które zmieniły moje życie. A teraz wspomnę o kilku, które warto przeczytać.

Dobre książki

Dla mnie od zawsze najlepsze książki były tymi, które zawierały w sobie ponadczasowe mądrości. Czasami zaglądałem do starego testamentu, np. do “Mądrości Syracha. Ale najbardziej lubiłem okres panowania Króla Izraela Salomona – syna Dawida. Dziś można kupić książki, które przybliżają co nieco mądrości Króla Salomona. Jedną pozcję napisał Steven K. Scott. Znajdziesz ją klikając TUTAJ.

Poza tym bardzo dużo można nauczyć się z biografii/autobiografii. Polecam książkę “Mike Tyson – Moja prawda”, albo biografię Elona Musca. W zasadzie większość biografii życiowych kozaków jest warta przeczytania. Słyszałem dużo dobrego o “Pamięci Absolutnej” – bigrafii Arnolda Schwarzeneggera. Książki które zmieniły moje życie to właśnie także w sporej mierze biografie.

Biografie mają w sobie to coś. różnią się od poradników tym, że wyciągasz z nich swoje własne wnioski i bardzo mocno porządkują w głowie wartości. W tym miejscu wspomnę także o swojej autobiografii.

Odkryte Karty

Spośród wszystkich dzieł, które wyszły spod mojej ręki najbardziej bliska mojemu sercu będzie zawsze książka “Odkryte Karty” dlatego, że zdradziłem w niej oblicza mojej egzystencji o których istnieniu nie wiedzieli moi najlepsi przyjaciele. Opisałem cała moją życiową drogę od nieśmiałego chłopca po faceta, którego życie stało się fabryką romansów. Opisałem nieoczywiste strony stylu życia jaki wybrałem. Spodziewaj się cierpienia, smutku, obojętności, ale i radości, rozkoszy i hedonizmu.

Większość opinii dotyczących tej książki miała narrację: “Nie spałem, aż nie skończyłem czytać!”, “Za krótka”, “Nie mogłem się oderwać”. Niebawem dołączę te opinie na stronę ofertową, przy okazji dołączenia do oferty ebooka, oraz audiobooka.(ok 2 tyg).

Książkę znajdziesz tutaj – https://rafalzuber.pl/odkryte-karty-pikantna-spowiedz-trenera-uwodzenia/

Jeśli chcesz także zobaczyć ten wpis w formie wideo to zapraszam: