Jak zlikwidować cierpienie wynikłe z niemocy zagadania do dziewczyny

W ostatni weekend do Polski zagościł Anthony Robbins. Jest to nr 1 na świecie człowiek od zmiany osobistej, osiągania w życiu efektywności, motywacji i spełnienia.

Ileś lat temu po lekturze jego książki „Obudź w Sobie Olbrzyma” chodziłem jak nakręcony i wtedy ogarnąłem moje emocje – za pomocą narzędzi zawartych w tej książce.

Ciężko osiągnąć dobre wyniki w sferze towarzyskiej jeśli nie zapanujesz nad swoimi emocjami.

Ale do tematu…

Jeśli nie masz w sobie na tyle siły, żeby podejść do kobiety i ciągle masz problemy z przełamaniem się, by zmienić tę sferę to doświadczasz zapewne ogromnego cierpienia i nieprzyjemnego uczucia gdzieś w okolicach żołądka.

Jako, że sam się uporałem z tym problemem jakiś czas temu to zapomniałem już, że jest to bardzo silny ból. Przypomniałem sobie o tych z moich czytelników, którzy mają z tym problem, gdy Robbins podał równanie na silny ból w życiu.

Mówił o tym, że brak szczęścia w życiu jest wtedy, gdy Twój wzorzec poszczególnej dziedziny życia jest inny, niż Twoje życie realne w tym obszarze.

Kiedy np. Twoim wzorcem w sferze towarzyskiej jest „Będę szczęśliwy, gdy będę miał kochającą mnie kobietę”, a obecnie jesteś singlem to nie możesz odczuwać pełnego szczęścia.

Albo jeśli twoim wzorcem, gdy wychodzisz poznać kobietę jest „muszę zagadywać do dziewczyn i zebrać kilka numerów, mieć randki, owoce pracy itp”, a będziesz miał taki dzień, gdzie nie zagadasz nawet do jednej kobiety to wrócisz zbity jak pies i wkurzony na siebie.

I teraz uwaga !

Powiem Ci jaki jest przepis na największe cierpienie!

Kiedy Twój wzorzec na poszczególną sytuację różni się od Twojego życia + pogodziłeś się z tym, że tego nie da się zmienić!
Innymi słowy – jeśli czujesz bezsilność i wiesz, że nie poradzisz sobie z tym, żeby życie wyglądało tak jak wzorzec. To jest droga do depresji.

Uświadomiłem sobie, że właśnie to tak mocno gnoi facetów, którzy sami nie mogą się przełamać, by zmienić coś w swoim życiu. Totalnie tyczy się to podejścia do kobiety. No bo jak tu zmienić kiedykolwiek swoją sytuację, jeśli od dawna nic nie ruszyło i nie zapowiada się na zmianę? Zaczynasz wątpić, że Tobie kiedykolwiek będzie dane dosięgnąć swoich marzeń – swojego wzorca.

W takiej sytuacji mamy 2 możliwości. Albo zmienić swój wzorzec, albo zmienić wzorzec i życie.

W pierwszym przypadku trzeba zmienić ten wzorzec, gdy nie jest możliwym osiągnięcie go kiedykolwiek. Np. jesteś sparaliżowany, a całe życie marzyłeś o karierze sportowca. W takim wypadku trzeba poszukać w głębi siebie jakiego uczucia poszukiwałeś w tym sporcie i zaspokoić to uczucie innym sposobem – zmienić wzorzec.

Natomiast w przypadku czegoś takiego jak brak siły do podejścia do kobiety, najlepiej jest zmienić wzorzec i życie.

Znaczy to, że musisz znaleźć sposób na to, żeby uporać się z tą „dolegliwością”. Np skorzystać ze szkolenia uwodzenia, żeby zmierzyć się z tymi oporami, ale jednocześnie przestać siebie gnoić za ten dysonans między życiem realnym a wyznaczonym wzorcem.

NASTAWIENIE(wzorzec) jest tu istotny. Słabi „gracze” mają tendencję do karania siebie za wszystko czego nie zrobili, albo zrobili źle. Wciąż to robią…a ja już nie mogę tego słuchać;)

Twój umysł musi być nieustannie Twoim sojusznikiem – musi dodawać Ci energii. Ta natomiast jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Jeśli będziesz znużony i pozbawiony szczęścia to nic nie zdziałasz, a jednocześnie szybko odbierzesz sobie motywację widząc, że wszystko idzie nie tak.

Nastawienie definiuje mistrza.

Słabeusz jeśli podejdzie do jednej kobiety, gdy wcześniej tego nie robił i mu nie wyjdzie pomyśli „ no tak jak myślałem, jestem do dupy. Wiedziałem, że tak będzie”.

Mistrz w tej samej sytuacji pomyśli „Zajebiście! Podszedłem! To ja to zrobiłem! O swoich własnych siłach…znaczy to, że jestem w „grze” i kwestia czasu, przypadku, kiedy przyjdą sukcesy, bo już działam, jest progres”

A jeśli całkowicie nie podchodzisz to zmień wzorzec na np.” No dobra, przyznaje, że może jestem cienki w podchodzeniu, bo zaniedbałem tą sferę w życiu, ale w tym czasie robiłem to i tamto i mam też pewną przewagę nad innymi. Mam tą przewagę, a teraz z tą przewagą zaczynam naprawiać zaniedbaną sferę życia i zrobię wszystko co trzeba, aż poczuję smak spełnionych marzeń. Tak! Życie jest piękne”

Nagrałem dla Ciebie kilka filmów na spontanie telefonem z moich akcji jakie działy się na wyjeździe i cholera smartfon wszystkie pliki mi uszkodził. Jeśli chcesz to opiszę co się działo i podzielę się z Tobą kolejnymi naukami;)

Acha…niewykluczone, że ceny szkoleń jeszcze w tym roku będą wzrastały. Musze to przemyśleć, by ostatecznie zadecydować, ale weź to pod uwagę jeśli chciałeś skorzystać w tym roku.

Jak zlikwidować cierpienie wynikłe z niemocy zagadania do dziewczyny? Myślę, że jesteś w stanie po tym wpisie przestawić sobie co nieco w głowie.

I żadnego cierpienia;)

Po tym artykule powinieneś zobaczyć:

  • Jak oczarować dziewczynę
  • Podrywanie na ulicy

Pozdrawiam Cię i życzę Ci pasma sukcesów.
Dąż wytrwale do celu.

Rafał