Jak poznać kobietę w 2022/2023 roku? Relacje, ghosting, hipergamia, Red pill etc.

Jak poznać kobietę w 2022/2023 roku skoro te są tak nieznośne.

“Kiedyś to było lepiej. Nie było instagramu, Tindera, kobiety były normalne. Dzisiaj dominuje hipergamia, kobietom odwaliło. Najlepiej wzorce myślenia czerpać z filozofii Red Pill i być jak największym dupkiem. Tylko to się opłaca.”

Tak mniej więcej wygląda retoryka którą kieruje się spora grupa mężczyzn. Czy rzeczywiście w naszym nowoczesnym świecie jest trudniej znaleźć kobietę, niż powiedzmy 15 lat temu? Dlaczego relacje są tak nietrwałe? Jak dziś poznać kobietę? Na te i podobne pytania postaram się odpowiedzieć poniżej. Zatem zaczniemy od tego co się zmieniło i czy rzeczywiście się zmieniło?

Internet

Bez wątpienia największą różnicą w stosunku do “starego świata” jest dominacja wirtualnej rzeczywistości. Z tego bezpośrednio i pośrednio wynikają pozostałe różnice/zmiany.

Prawdziwym wydaje się powiedzenie: ‘Nie ma Ciebie w Internecie nie ma Ciebie w ogóle”. Każdy z nas zna buntowników, którzy nie posiadają Instagramu, a i nawet Facebooka. Da się bez tego żyć, ale jeśli jesteś samotnym facetem, chcącym poznać kobietę/kobiety to będzie Ci to zrobić trudniej. Równie dobrze mógłbyś uprzeć się przy tym, że nie potrzebujesz telefonu komórkowego, bo wystarczy stacjonarny w mieszkaniu. To prawda, przeżyjesz bez telefonu mobilnego, ale w naszym obecnym życiu lepiej jest go mieć.

Mówi się, ze spora część życia przeniosła się dziś do sieci. Co to znaczy? Używając terminu: “życia” mam na myśli uwagę człowieka. Jeśli obserwujesz zachód słońca siedząc na plaży, to jesteś obecny w życiu. Jeśli natomiast obserwujesz zdjęcie zachodu słońca na stories  na instagramie to jesteś obecny w sieci. W tym czasie nie ma Ciebie w życiu realnym.

Dziś duża część uwagi ludzi, zwłaszcza młodych jest w sieci. To tam zapalają się oni do nowych zajawek, inspirują się dokonaniami innych, poznają dziewczyny, budują swoją osobistą markę etc. Kiedyś takie rzeczy odbywały się w realnym życiu. Zobaczyłeś jak kolega wykonuje cios karate i chciałeś zapisać się na treningi. Jeśli robiłeś coś dobrze wieść o tym rozchodziła się po okolicy i tak budowałeś swoją markę. A dziś nawet jak chcesz poznać dziewczynę to często pierwszy Twój kontakt z nią jest w sieci – widzisz jej zdjęcie. Jak poznać kobietę w 2022/2023 roku? Troszkę się zmieniło…pogadajmy o tym na co wpływa dominacja rzeczywistości internetowej. Najpierw przedstawię problem, a później dam Ci rozwiązanie i powiem co robić, żeby się w tym wszystkim odnaleźć.

Hipergamia

Trudno nie zgodzić się z tym, że zjawisko hipergami przybrało na sile. Ma to ścisły związek z dostępem do większej ilości opcji. A temu winny jest Internet. Kiedyś kobieta nawet jak była przepiękna to miała ograniczony dostęp do facetów. Oczywiście podrywali ją wszędzie gdzie się pojawiła, ale co znaczy tych kilku facetów, którzy się koło niej kręcili jak teraz ma ona 50 tysięcy obserwujących na Instagramie, którzy śledzą jej każdy ruch. Jeśli ta dziewczyna wrzuci relacje na story, że jest w danym miejscu to za chwilę napiszą do niej faceci którzy są niedaleko, lub Ci którzy chętni są tam się znaleźć, bo widzą szansę dla siebie, żeby ją poznać.
A kobiety te spryciary wiedzą co robią. Wrzucając te stories i umiejętnie ścielą sobie przyszłość przepełnioną adoracją.

[Właśnie gdy pisże te słowa na werandzie mojego hotelu w Tajlandii podjechały motorem dwie Tajki. Jedna z nich do mnie podeszła i zapytała o Instagram. Zero interakcji na żywo nawet jak ma taką okazję. Wzięła insta i poszła dalej. To pokazuje jak czasy się zmieniły. Zapraszamy siebie z realnego życia do rzeczywistości internetowej zamiast odwrotnie]

Wracając do tematu. Kobiety starają się robić wszystko, żeby ich profil miał jak największą siłę rażenia, bo dzięki temu zwiększą szansę na to, że zainteresują sobą “lepszych facetów”. Niestety nie możemy za to winić kobiet. My nie jesteśmy lepsi. Na ich miejscu robilibyśmy to samo.

Odwróćmy role

Wyobraź sobie sytuacje, że piszesz w intrenecie z kilkoma kobietami. Nie są złe, ale odbiegają od tego o czym w głębi marzysz. Nagle okazuje się że taka dziewczyna jaka naprawdę Cię na maksa pociąga chce z Tobą pisać i spotkać się. A Ty wcześniej umawiałeś się na spotkanie z tą “słabszą”. Co zrobisz? Ściemnisz coś tej która była pierwsza, żeby tylko dostać się do tej upragnionej. To trochę na zasadzie “okazja czyni złodzieja”.

Sam bym nigdy o sobie nie powiedział, że mógłbym się tak zachować do czasu, aż stworzyłem dobry profil randkowy na Tinderze i miałem nagle dziesiątki/setki par. Zdziwiłem się jak to zadziałało na mój mózg. Dziewczyny wypisywały pierwsze, ale nie miało to już dla mnie żadnej wartości. Chętne na spotkanie kobiety nie liczyły się, bo ciągle dochodziły nowe, które czymś przebijały te pierwsze. Więc po chwili od tego stanu rzeczy koncertowałem się tylko na tych topowych. I jeśli taka która odpalała mi motyle w brzuchu wyraziła ochotę na spotkanie przekładałem dla niej inne dziewczyny.

Dopiero wtedy byłem w stanie prawdziwie wczuć się w to co musi dziać się w głowach atrakcyjnych kobiet, które mają profil randkowy w Internecie, Instagram i inne takie. Prowadzi do nas to do kolejnych następstw owego zjawiska.

Trudność w nawiązaniu stałej relacji

Tam gdzie nieustannie pojawiają się nowe opcje tam trudno zdecydować się na jednego partnera. Przecież za górką jest bardziej zielona trawa. Ten problem dotyka zarówno facetów jak i kobiety. Kiedy udaje nam się uwieść naszą zdobycz to mamy poczucie, że jeśli się udało to prawdopodobnie udałoby się nam zdobyć odrobinę lepszego/lepszą/ładniejszą/bogatszego etc. Więc pozostajemy otwarci na inne opcje. Być może w końcu trafi nas strzała amora, ale będzie to tym trudniejsze im większe będzie nasze domniemanie, że stać nas na więcej.

Zjawisko Ghostingu

Ghostingiem nazywamy sytuacje w której partner przestaje się nagle odzywać i nie daje znaku życia. Często wtedy, gdy Cię to spotyka jesteś zaskoczony, bo nic tego nie zwiastowało. Faceci daremnie zastanawiają się nad przyczyną urwania znajomości przez kobiety. Często nie jesteś winny. Problem ghostingu oczywiście w dużej mierze wynika z dostępu do wielu partnerów, któremu winny jest internet. Powinieneś to już wywnioskować z powyższej treści.
Dziewczyna pisze z Tobą, bo łapiesz się w jej widełkach atrakcyjności, ale kiedy zjawi się ktoś kto trafi ją bardziej pójdziesz w odstawkę. Przy takiej ilości opcji jaką mają atrakcyjne kobiety jest o to bardzo łatwo.

Jak wygląda ghosting w praktyce?

  •  kobieta z którą piszesz nagle przerywa dialog i nigdy więcej Ci nie odpisuje
  • dziewczyna z którą wydaje Ci się, że masz już w miarę stabilną relację , którą zbudowałeś na komunikatorze znika. Wcześniej rozmawialiście na wiele różnych tematów i wydawało Ci się, że możesz być jej pewny, ale ona znika.
  • poznajesz kobietę w realnym życiu. Jest super vibe. Czujesz, że się jej podobasz i jesteś pewny, że dojdzie do spotkania. Wymieniasz się kontaktem i przepadasz. Na instagramie ona nawet nie odczyta Twojej wiadomości. A byleś pewny, że na Ciebie leci. Zatem jak poznać kobietę w 2022/2023 roku? Na to pytanie za chwilę odpowiem.

Jak poznać kobietę w 2022/2023 roku skoro dzisiejsze kobiety są niewiele warte

Coraz częściej spotykam się z roszczeniowym nastawieniem do kobiet. Skoro te są bardziej oblegane niż kiedykolwiek wcześniej stają się gnuśniejsze i dają mniej od siebie. Ich postawa zmienia się na bardziej twardą w stosunku do facetów. Te wiedzą czego chcą i co mogą. Wymagają coraz więcej, a same często niewiele sobą prezentują. Chcą, żeby propozycje im składane były jaskrawe i chcą trzymać się pewnego standardu, gdyż zawsze będą faceci chętni zaprosić je tu i tam żeby zaznać lepszego świata. A dla tych słabszych facetów bywają bezlitosne.

Dlatego Ci biedni faceci czując się pokrzywdzeni wymyślają różne ruchy oporu typu The Red Pill. Szczere mówiąc ja osobiście nie rezonuję z ich przesłaniem, więc nie jestem specem od tych wszystkich nowo powstałych filozofii, których podwalinami jest bunt. Po prostu czytając, oglądając materiały na ten temat czuję się tak samo jak wtedy gdy śledzę wydarzenia w internecie. Ci są źli, a tamci jeszcze gorsi. A w ogóle to świat jest do dupy. Fakty przedstawiane są w taki sposób, że wzbudzają w człowieku frustrację, czasem nienawiść i podsycają roszczeniowość.

Jednym słowem to takie szczucie, kóre podosi ciśnienie, a za wiele korzyści nie daje. Intuicyjnie czuję że nie skorzystam na tym, żeby pokładać swoją uwagę i emocje w te trendy filozoficzne. Nie znaczy to, ze wszystko co głosi np taki Red Pill jest bzdurą. Zapewne wiele uwag ma sens, ale nadal uważam, że jest to stawianie się z kobietami po przeciwnej stronie barykady. A to droga donikąd. Zdrowe relacje z kobietami zaczynają się od poczucia ciepła kiedy się o nich myśli.

Zdrowo myślący facet będzie skupiał się na tym co dobre, a jeśli kobieta zachowuje się nie tak jak trzeba ten rozpozna to i zareaguje. Ewentualnie odrzuci kobietę, która się nie sprawdzi. Jednak warto nastawić się pozytywnie do kobiet zamiast nasiąkać nienawiścią. Reagować twardo, ale nie nakręcać się na kobiety źle, bo ostatecznie do niczego dobrego to Cię nie zaprowadzi.

Jak się odnaleźć się w rzeczywistości randkowo-relacyjnej w 2022/2023 roku ?

Po pierwsze poleciłbym Ci nie tylko mieć aktualnie modne social media, ale też przyłożyć odrobinę starania, żeby dobrze się tam zaprezentować. Niestety dziś Twój profil na instagramie to Twoja wizytówka. Czasy kiedy wymienialśmy się z kobietami nurami telefonów odeszły bezpowrotnie. Być może robisz to nadal, ale to już trochę boomerskie.

Nie musisz mieć Tik Toka i produkować durne filmy, żeby uważano Ciebie za super kolesia, ale ten Instagram w tej chwili to bardzo przydatna rzecz. W zależności od tego kim jesteś i jaki masz cel powinieneś prowadzić świadomie swój profil. Możesz pokazać się jako człowiek pasji, albo sportowiec i grać ciałem. A może masz ciekawy styl życia, lub masz wyjątkowy talent. Pokaż to na instagramie.

Nie musisz mieć 100 zdjęć i 10 tysięcy obserwujących. Ważne żebyś miał minimum 10 dobrych zdjęć które świadomie wybierzesz. Na jednym pokazujesz że masz fajne ciało(jeśli to Twój atut). Na drugim siebie osadzonego w kontekście społecznym (np. biznesowym). Na kolejnym jesteś w klubie nocnym ze znajomymi. Mając podstawowe rozeznanie w tym jakich cech kobiety w facetach poszukują można zakomunikować to swoim profilem. Po prostu jeśli możesz się czymś pochwalić robisz to. Zdjęcia możesz osadzić raz, a później od czasu do czasu wrzucać coś na stories. I ot cała robota.

Od tego czasu możesz z każdą napotkaną kobietą wymienić się instagramem i oszczędzi Ci to wiele energii, bo Twój profil będzie robił za Ciebie robotę. Musiałbyś dużo czasu spędzić z dziewczyną żeby wyjawić o sobie tyle atrakcyjnych faktów, a Instagram zrobi to za ciebie jak Twój sługa. W dodatku ten niemalże uwodzi za Ciebie kobiety jeśli wiesz co robisz.

Czy muszę mieć Instagram?

Nie musisz mieć instagramu, ale uwierz mi, że wiele Ci to ułatwi. A dodatkowo zauważyłem, że jeśli nie ma Ciebie w internecie to dziewczyny mają Ciebie często za dziwaka. “Co jest z nim nie tak? Czy samochodu też nie ma żeby nie zatruwać przyrody? Jak on żyje?”. Może to wytworzyć mały dystans.

Jeśli np. byłeś długo w związku to możliwe, że zaniedbałeś social media. To zasadne. W związku często facet przestaje się już starać pokazywać światu swoje atuty i dbać o swój osobisty marketing. No bo po co skoro wróbel już złapany. Często taki facet traci też umiejętności oczarowywania kobiet, bo już się w tym nie trenuje. Po prostu w związku zmienia się kierunek myślenia.

Kiedy taki facet znów wraca do życia singla najczęściej jest porozbijany. Próbuje być fajnym gościem, poznać kogoś, ale wiąże się to dla niego z ogromnym trudem. W związku kobieta już go znała. Nie musiał się starać zaprezentować. Funkcjonował w zupełnie innym trybie. A teraz nie może się odnaleźć w świecie w którym trzeba jakoś te dziewczyny do siebie zachęcić. I nie dość, że utracił lotnosć w podrywie to jeszcze nie ma nawet profilu w internecie którym może dzielić się z zapoznanymi dziewczynami i wychodzi na jeszcze większego odludka. A przypominam, że uwaga ludzi dziś jest zanurzona w internecie. Wrażenie po poznaniu Ciebie minie, a później inni kolesie będą odwracali jej uwagę wrzucając storys. To działa jak osobisty branding. Im częściej ona będzie Ciebie widziała w internecie tym bardziej Twoja osoba osadzi się w jej głowie. Dlatego Coca Cola chociaż już ją znasz przypomina o sobie na Billboardach. Często po wrzuceniu jakiegoś storys dziewczyny odzywają się do mnie i później się spotykamy. To dużo ułatwia.

Co poradzić na hipergamię?

Napiszę teraz na co bym postawił i jakimi wartościami warto się kierować, abyś wiedział jak poznać kobietę w 2022/2023 roku.

Wszystko co wyżej napisałem może Cię zniechęcić do poznawania kobiet chociaż mam nadzieje, że tak nie jest. O ile czyta się o tym z małym przerażeniem to w praktyce łatwo się w tym odnaleźć. Łatwo być spełnionym facetem. Trzeba tylko odpowiednio nastawić żagle. Wtedy bez wysiłkowo pływasz w tej rzeczywistości.

Po pierwsze rozwój

Jeśli czytasz ten artykuł to prawdopodobnie należysz do osób, które lubią się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Uważam że jest ważnym to, żeby w dzisiejszym świecie być świadomym człowiekiem. Oznacza to, że wiesz co robisz i dlaczego to robisz. Wiesz dlaczego żyjesz jak żyjesz i jakie to przynosi skutki w Twoim życiu.

W ostatnich latach spotkałem setki kobiet i większości z nich impunuje jesli jej coś uświadomisz. Kobiety często nie wiedzą dlaczego robią co robią. Facet, który studiuje ciekawe kursy i czyta pouczające książki rozwojowe ma większą swiadomość tego co powoduje przyjemne życie, a jakie zachowania powodują ludzkie tragedie. Czasami jedna rada rzucona kobiecie może spowodować, że będziesz w jej oczach atrakcykjniejszy.

Rozwój także pozwoli Ci więcej zarabiać, być pewniejszym siebie, oraz nauczy Cię bardziej czerpać przyjemność z życia. Dzięki większej świadomości będziesz lepiej wiedział co daje przyjemność i także będziesz potrafił dać więcej ekscytujących chwil kobiecie.

Z nakierowania swojego umysłu na ciągły rozwój w Twoim życiu płyną same korzyści dla Ciebie. A rykoszetem stajesz się atrakcyjniejszym facetem. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Ty sam dumny z siebie i jeszcze dziewczyny Cię adorują za to jakim jesteś facetem.

Ważne żeby wyjść z tego trybu spoczęcia na laurach w swoim życiu. Ogranicz oglądanie telewizji do minimum. Przestań tracić czas na pierdoły, które w żaden sposób nie poprawiają twojego życia. W wolnej chwili pomyśl: “Co mogę teraz zrobić co spowoduje, że moje jutro będzie lepsze niż dziś?”. Ja czasami stosuję jeszcze co innego. Zadaję sobie pytanie: “O czym powinienem teraz myśleć?” Przeczytałem tę radę kiedyś w książce Donalda Trumpa i wbiło mi się to do głowy. Po zadaniu sobie takie pytania od razu wracasz na właściwe tory. Przypominasz sobie o co grasz w swoim życiu i chcesz poświęcić się czemuś co Cię do tego przybliży.

Kiedy kierujesz się taką filozofią życia każdy Twój dzień daje Ci więcej satysfakcji, a kobiety chcą być Ciebie bliżej. Oczywiście możesz mi teraz powiedzieć: “Ale po co ja mam się starać o kobiety, skoro one najczęściej wcale się nie rozwijają i wiele sobą nie prezentują? Biegają tylko po kosmetyczkach i nawet nie ma z nimi o czym porozmawiać”. Takie hasła często widzę w komentarzach pod moimi filmami.

A no po to, bo jak nie będziesz tego robił to będziesz sam. Taki jest rynek. Z resztą nie każda kobieta taka jest. Jest mnóstwo ciekawych kobiet z którymi można rozmawiać do świtu. I po prostu będzie Ci łatwiej być dla nich kimś z kim będą widziały swoją przyszłość.

Po drugie sport

Będę do tego wracał. Warto jest, abyś zrobił porządek ze swoim ciałem. To składowa rozwoju Twojej osoby. Ciało jest Twoim pojazdem, a Ty cały się w nim zawierasz. Jedz zdrowo i dbaj o siebie. Dbaj o sen. Trenuj sport sylwetkowy – to da Ci piękne ciało, siłę i wigor. Fajne ciało u faceta moim zdaniem poprawia jego atrakcyjność o przynajmniej 100%. Gra jest warta świeczki. Dowodem na to jest fakt, że kolesie z fajnie zrobionymi ciałami nawet jak są kretynami to na ogół prowadzają się z dziewczynami które są poza zasięgiem innych. Serio nie chcesz poćwiczyć? Ja byłem uparty całe życie. Uprawiałem sporty, które nie wpływały mocno na sylwetkę. Odkąd się podrzeźbiłem reakcje od kobiet mam takie jakich nie miałem nigdy i z roku na rok są lepsze. Była tego warta każda minuta spędzona na siłowni.

Po trzecie nie żegnaj się za szybko

Jeśli poznajesz kobietę w realu to nie śpiesz się z nią pożegnać. Pamiętaj o tym, że jej obietnice spotkania z Tobą nie mają żadnej absolutnie wartości. Nie daj się nabrać na to, że gada się fajnie w klubie lub na ulicy to się spotkacie. Właśnie z uwagi na dostęp do dużej opcji do facetów plus na kilka innych czynników musisz zostać z kobietą jak najdłużej możesz.

Wczoraj zaczepiłem przecudowną czarnoskórą Amerykankę. Rozmawiało się ekscytująco, by błysk w oku. Mówiła, że ją onieśmielam. Nawet umówiliśmy się, że zrobię jej sesję zdjęciową, gdyż modeling to jej chleb powszedni. Przyszło do wymiany instagramem. Gdy zobaczyłem, że ma ponad 50 tysięcy obserwujących mówię do niej: “Ooo. Gwiazda instagramu! No to teraz jak do Ciebie napisze najpewniej nie odczytasz nawet mojej wiadomości”. Ona na to, że absolutnie nie. Jutro się spotkamy w ciągu dnia. Zaraz mnie też zaobserwuje, żebyśmy byli w kontakcie. Stwierdziła, że lubi mój angielski i ogólnie wyglądało jak byłaby między nami chemia. Co się stało? Oczywiście ghosting. Zero odzewu.

Stary a głupi. Powinienem iść z nią tam gdzie szła i spróbować ją pocałować a może i coś więcej. To by zwiększyło kilkukrotnie szanse na kontynuację tej znajomości. To, że dziewczyna znikła nie oznacza, że jej pociąg do mnie nie istniał. Po prostu od czasu, gdy się pożegnaliśmy prawdopodobnie dostała tyle propozycji, że wybrała najatrakcyjniejszą. Czym że jest napicie się soku na plaży z jednym z adorantów. Lepszą są motorówki, jachty, imprezy itp. Albo po prostu spotkanie się z super przystojnym kolesiem, który oddziałuje na nią wówczas swoimi zdjęciami na insta. Ale wtedy kiedy miałem ją w swoim zasięgu mogłem zrobić z nią wszystko jeśli logistyka by zagrała. Bo ona była kobietą, a ja facetem, który wie jak działać na kobiety. Jednak chemia działa tylko wtedy gdy jesteś obok. Z daleka zdjęcia mogą działać bardziej. Wygra lepszy profil.

Królowa Anglii

Parę dni wcześniej była identyczna sytuacja z królową seksu z z Anglii. Była seksowna, cała wydzierana i widać ostra babka. Gadaliśmy na ulicy z 30 minut. Umówiliśmy się za dwa dni i także ghosting. Zero reakcji. No ale na instagramie 70 tysięcy obserwujących. Wrzucała stories z jachtów i luksusowych miejsc. A wtedy gdy z nią rozmawiałem poczułem się bardzo pewnie. Serio uwierzyłem, że to co ona mówi jest prawdą. Była tak przekonująca i zainteresowana, że mnie to uśpiło. Ja – ten doświadczony. Łatwo zapomnieć o takich regułach jak się nie podrywa regularnie dziewczyn w taki sposób. To tylko pokazuje jak one są wiarygodne nim się z nimi pożegnacie. Nie wierz w żadne słowo, ciągnij dalej póki jest obok ciebie.

Filozofia polegająca na zbieraniu kontaktów od dziewczyn i znikaniu pod pretekstem jest bardzo słaba, Nie rób tak. Jak masz ją na żywo nie szastaj tym. Doceń to i myśl jak się nie pożegnać. Wymysł coś. Idź z nią gdzieś i izoluj w miarę możliwości. Im dalej z nią zajdziesz na żywo  tym pewniej spotkasz się z nią kolejny raz.

Po czwarte wiedz co robisz

Do tego zawsze będę wracał. Faceci przyklejają się do smutnych filozofii związanych z relacjami damko-męskimi i podrywem jeśli nie rozumieją jak to działa i ponoszą porażki. Później przeczytają artykuł od Red Pill i pomyślą: “Tak to prawda! Suka w ostatniej chwili odwołała spotkanie. Teraz będę dla nich większym dupkiem. Ale nie wie, że suka odwołała spotkanie dlatego, ze pisząc z nią nie zauważył sygnałów po których powinna zapalić mu się lampka. Nie wiedział jak przetestować kobietę. Za bardzo chciał i się naciął. Brakowało mu wiedzy z tematu randkowania i związków.

Odpowiadając na pytanie jak poznać kobietę w 2022/2023 roku powiem: Tak samo jak zawsze z tą różnicą żeby być w internecie i wymagać trochę więcej od siebie.

Z mojego doświadczenia wynika, że wciąż działają te same rzeczy co działały od początku. Mechanizmy są te same bo oparte na ewolucji. Jedynie zmieniła się trochę forma gdzie nigdzie z racji na wirtualną rzeczywistość. Ale nieocenione i najważniejsze jest to, żebyś wiedział jak przekonać do siebie kobietę jeśli masz ją obok. Wtedy zawsze się odnajdziesz i nie będziesz narzekał na samotność. To co mówisz do kobiety, to co z nią robisz i Twoje reakcje na to co mówi i robi ona powinny sprawiać, że damy uzależniają się od Twojego towarzystwa. A to zależy od tego w co wierzysz, jakie masz poglądy i co wiesz o kobietach.

Świąteczna okazja – promocja

Jak już jesteśmy przy temacie a także z okazji Mikołajek stworzę przed Tobą wyjątkową okazję.

Jeśli powyższy temat Ciebie zainteresował i chciałbyś dostawać codziennie przez 90 dni porady na temat tego co dziś powinieneś zrobić, żeby stać się takim facetem dopasowanym do dzisiejszych czasów, który z łatwością poznaje kobiety i dostaje od niech to co najlepsze – to mam coś dla Ciebie.

Radość, zadowolenie ze swojego męskiego życia, dostatnie życie i umiejętności z kobietami, które dadzą Ci wiele radości w życiu czyli GRACZ DOSKONAŁY (KLIK)– Dziś rozpoczyna się promocja, która potrwa do czwartku 8.12 do 23:59. Hasło rabatowe: mikolajki2022

Po stworzeniu wielu poradników i kursów na temat uwodzenia doszedłem do wniosku, że taki dzisiejszy facet którego poszukują kobiety to nie tylko gość, który umie rozpalić kobietę, bo wie jak na nią zadziałać. Facet którym dziewczyna chce się chwalić koleżankom, oznaczać go na instagramie, być z nim w związku, szanować i podziwiać go to ktoś więcej…taki facet nie powstanie po ogarnięciu wyłącznie technik uwodzenia.

Uzmysłowiłem sobie, że za moim własnym sukcesem stoją konkretne cechy charakteru. O tym się nie mówi w poradnikach, ale bez tych cech faceci skazani są na co najwyżej średnie zadowolenie z tego co uzyskują z kobietami. Oraz na przeciętną satysfakcję ze swojego życia.

Wypisałem wszystkie najważniejsze poglądy, mój sposób działania w ważnych dziedzinach, które dały mi w życiu najwięcej (doprowadziły do sukcesów na różnych polach, pozwalały robić wrażenie na kobietach, dały mi zdrowie, pieniądze, satysfakcję, poczucie spełniania z bycia facetem) i stworzyłem z tego życiowe lekcje. Po prostu wiem , że nie byłbym sprawiedliwy jak trzymałbym tę wiedzę wyłącznie dla siebie, a mówił tylko o technikach uwodzenia. A to właśnie dużo z tych działań które podejmuje dają mi atrakcyjność pasywną. Czyli taką, którą masz za to kim jesteś.

Co to Gracz Doskonały?

Skonstruowałem 45 lekcji które wysyłam Ci każdego dnia rano i dostajesz codziennie misje do wykonania. Wprowadzam Cię w stopniowo w największe mądrości mojego życia, które sprawią, że dla kobiet będziesz kimś kogo będą chciały mieć a Ty sam będziesz czuł się lepiej nią kiedykolwiek wcześniej.

Kolejne 45 dni to także misje do wykonania, ale tym razem zajmujemy się wyłącznie sprawami relacji damsko męskich i podrywu. Daję Ci najlepszą wiedzę porcjując ją każdego dnia, żebym był pewny, że skupiasz się na tym co wówczas jest najważniejsze dla Twojego rozwoju. Nauczysz się poznawać kobiety, randkowania, prowadzenia relacji i odpowiedniego mindsetu, żebyś miał motywację i chciał to zrobić.

Gracz Dokonały jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jeśli chcesz od życia więcej  – niezależnie od tego gdzie jesteś. Chcesz więcej szczęścia, poczucia celu, satysfakcji z siebie, powodzenia u kobiet i umiejętności dzięki którym one będą Twoje?

Użyj kodu rabatowego – mikolajki2022 i dołącz do zwycięzców. Od razu po kupnie zaczniesz swoją 90dniową przygodę, a w oczekiwaniu na kolejne lekcje i mądrości będziesz miał dostęp do wielu godzin wideo z poprzednich edycji szkoleń na sali. A w tym roku spotkamy się także na żywo na sali i nie będziesz nic za to płacił.

Dokonaj teraz najlepszej dla siebie decyzji:

GRACZ DOSKONAŁY (KLIK)
Kod rabatowy: mikolajki2022