Jak mieć więcej energii – wypowiada się mistrz Polski, sportowiec

Ten wpis będzie wyjątkowy. Będzie też pierwszym odcinkiem z nowego cyklu filmów w którym zapraszam ciekawych gości, którzy swoją wiedzą wzbogacą Twoje życie.

Zauważyłem, że faceci mają problem z tym, że nie wiedzą jak mieć więcej energii do działań w staraniu o swoja partnerkę. Siedzą w swoich mieszkaniach i każdy ich dzień wygląda do siebie podobnie. Niby mogą coś z tym zrobić, nawet mają tego świadomość, ale nic nie robią i nadal powielają schemat.

Jeśli chcesz mieć więcej energii to musisz więcej energii oddawać.

Im mniej energii zużywasz, tym mniej energii organizm wytwarza. Nie trudno się domyślać, że osoby, które uprawiają sport, mają rozwiązanie problemu pod tyt: „jak mieć więcej energii

Ostatnio odwiedził mnie kumpel. Przyjechał na kilka dni do mnie i mało w tym czasie spaliśmy. Obudziliśmy się rano, zjedliśmy śniadanie, a ja zacząłem robić trening kettlebel -bardzo wyczerpujący. Zapytałem go czy dołączy, ale odmówił, oświadczając, że boi się o swoją energię. Ja zrobiłem trening mimo niskiej energii i do końca dnia chodziłem naładowany. Szczególnie taki trening na ketlach daje takie rezultaty.

Dodatkowo jest kilka aspektów, które warto byłoby poruszyć,a mają one bardzo duży wpływ na Twoją energię.

Ale na chwilkę wracając do sportu, który dodatkowo rozwija Twoje ciało, jak np siłownia, sporty walki, street workout, kalistenika, crossfit etc. – zasadniczy plus podejmowania takich aktywności to bezpośredni wzrost atrakcyjności nie tylko po przez zwiększenie Twojej energii, ale także przez Twoje ciało. Kobiety kochają solidnie wyglądające ciało u mężczyzn.

Przygotowałem dla Ciebie świetny odcinek w którym o atrakcyjności sportowca, oraz energii wypowiada się Krzysztof Reinhard – mistrz Polski kulturystyki klasycznej. Dowiesz się z tego filmu na prawdę masę cennych wskazówek. Zapraszam do wspólnej przygody: