Jak być atrakcyjnym dla kobiet – cztery rady

Jak być atrakcyjnym dla kobiet? Warto zadać sobie to pytanie, gdyż atrakcyjność to podstawowy atrybut w rękach faceta, który chce zdobyć dziewczynę. Na ten temat można by rozprawiać bez końca. Istnieją techniki na podniesienie tego czynnika w oczach kobiety. Ale wiele osób zaniedbuje absolutne podstawy za mocno skupiając się na zaawansowanych technikach uwodzenia. To nie jest najlepsza droga. Najpierw powinno się zrobić co się da, żeby o siebie zadbać i być wyjściowym, a następnie wspinać się na kolejne szczeble zaawansowania.

Jeśli Twoja podstawowa atrakcyjność nie jest zoptymalizowana to po prostu przepalasz swoją energię. W taki sposób Twoje wyniki będą niższe i będziesz się zniechęcał. Twoja zewnętrzna oprawa jest ważna. Należy dbać o nią cały czas i przy okazji ćwiczyć techniki uwodzenia. Chcesz wiedzieć jak być atrakcyjnym dla kobiet? Zacząłbym od podstaw o których powiem w poniższym filmie:

Kod rabatowy na T-shirty: RAFAŁ

Tshirt czarny – ZNAJDZIESZ TUTAJ

Tshirt Biały – ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kod rabatowy na adaptogeny to: RAFALZUBER

Adaptogeny – ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat atrakcyjności pasywnej i aktywnej to KLIKNIJ TUTAJ

Jak być atrakcyjnym dla kobiet

Umiejętność wzbudzania atrakcyjności w oczach kobiet to pierwsza rzecz, którą chcesz opanować jeśli zależy Ci na powodzeniu. Musisz mieć świadomość tego, że bez atrakcyjności nie zrobisz nic. To zupełna podstawa i punkt wyjściowy w podrywie jako takim. Oprócz rzeczy zewnętrznych takich jak wygląd, zapach etc. w budowaniu atrakcyjności maczają palce odpowiednie zachowania i cechy charakteru. To nazywam atrakcyjnością aktywną.

Czyli poprzez to jak się zachowujesz sam świadomie windujesz obraz swojej osoby w oczach kobiety. O tym jest cały materiał – FUNDAMENT SUKCESU Z KOBIETAMI(KLIK). Sam pewnie znasz jakiegoś gościa, który mimo, że jest średni z wyglądu to ogarnia jedną pannę za drugą. To właśnie dzięki pewnym cechom charakteru, które robią mu robotę.

Co dalej?

Nawet, wiesz jak być atrakcyjnym dla kobiet to nie jest to jedyna umiejętność, której będziesz potrzebował. Ale spokojnie. Nie wszystko na raz. Znam facetów, którzy mają powodzenie, a mimo to potrafią spalić większość sytuacji, bo brakuje im podstawowej wiedzy o tym jakie są kobiety. Tym facetom wydaje się, że różowe jest fioletowe. Żyją w rzeczywistości, która nie jest prawdziwa. Obraz kobiet w ich oczach różni się od tego, który mają mężczyźni do których panny stoją w kolejce.

Jeśli umiesz być atrakcyjny i ogarniasz trochę psychologię uwodzenia otwierają się przed Tobą drzwi do lepszego świata:)