Dlaczego niektórzy są często widywani z kobietami. Przez podryw?

Temat na pozór oczywisty, ale mimo to, cały czas otrzymuję od interesantów pytania świadczące o niestosowaniu się do tego co tutaj polecę.

Przypomnij sobie teraz kogoś (faceta), kogo widujesz często w towarzystwie dziewczyn.

Nie musi tu chodzić o kolesia, który ciągle bzyka panienki i je zmienia, ale choćby o kogoś, kto jest nastawiony na jedną dziewczynę do związku, lecz nie jest typem samotnika, którego nigdy nie zauważysz z dziewczyną. On jest gościem, który jest uważany za takiego, co to nigdy nie miał problemu z kobietami. Zawsze była obok niego jakaś fajna laska.

Jeśli u Ciebie jest inaczej, to znaczy, że masz źle zorientowany life-style.

Pomijając pewność siebie to właśnie styl życia determinuje Twoja sytuację towarzyską. Jeśli chcesz, żeby kobiety napłynęły do Twojego życia, musisz zmienić swoje życie. Jesteś zobligowany do tego, by podstawić wiadro pod rynnę z wodą, bo inaczej to wiadro zawsze będzie puste.

Są miejsca w których kobiety bywają i tam musisz uczęszczać.

Zwróć uwagę na kolesi, których nigdy nie widujesz z dziewczynami. Zauważ, że ich styl życia ma jedną, wspólną płaszczyznę – oni nie odwiedzają miejsc, w których przebywają kobiety.

Istnieją faceci, którzy kupują produkty o uwodzeniu, czytają materiały jak nakręceni, ale większość czasu spędzają w domu. Jeśli gdzieś wyjdą to do znajomego. Chłoną wiedzą, bo chcą mieć to czego dotychczas nie mieli- gorącą panienkę.

A nawet widząc sens w materiałach z których się uczą wierzą, że w ich życiu zaczną pojawiać się kobiety. Myślą, że nadal będą zamulać dupsko w domu, ale do drzwi ich mieszkania zaczną pukać dziewczyny. No bo oni już mają całkiem sporą wiedzę o uwodzeniu, więc należy oczekiwać rezultatów.

Problem jest w tym, że kobiety są skutkiem stylu życia, a oni o ile są gotowi stosować techniki( tak łatwiej) nie chcą zmienić tego, co uważają za swój rdzeń życia- sposobu w jaki spędzają swój czas.

Przywykli np. do playstation z którego nie potrafią zrezygnować, do spędzania czasu z ekipa kolegów z czego ciężko im się wyrwać, do śledzenia programów TV, do przeglądania na okrągło facebooka etc. Mógłbym wymieniać bez końca. Jedno jest pewne. Ci których nie widujesz z kobietami, mają źle zorientowany styl życia.

Niektórym jest ciężko się zmienić, bo nazywają się domatorami i wymienią Ci 1000 powodów, dla których nie chce im się ruszyć z domu. I oni będą żyli bez kobiety. Jak jakaś fuksem im się kiedyś trafi to będą się jej trzymali, za wszelką cenę. Ona często będzie niewiele warta, ale będzie potrafiła wmówić im, że jest jedyną opcją w ich życiu, jednocześnie czyniąc ich życie smutną bajką, a czasem koszmarem.

Jeśli teraz nie masz kobiet i nie posiadasz wyboru znaczy to, że musisz zacząć wychodzić do miejsc, gdzie ludzie spędzają wolny czas w skupiskach. Możesz iść do grona znajomych na domówkę, ale tam pewnie nie poznasz nikogo nowego.

Natomiast gdy wyjdziesz choćby z jednym kolegą do kawiarni, zawsze procentowo zwiększasz szansę na pozbycie się samotności. Nigdy nie wiesz co się zdarzy. Nawet jak nie masz pewności siebie, żeby samemu zagadywać, czasem jakaś odważna laska sama załatwi za Ciebie sprawę.

Polecam Ci zdecydować się na duże zmiany.

Nie tylko powierzchowne. Ta kobieta, która gdzieś na Ciebie czeka jest tego warta.

Wychodź częściej z domu. Przebywanie w domu jest najgorsze i prowadzi do samotności. Szansa na poznanie kobiety w domu jest praktycznie zerowa. Raczej nie zapuka do Twoich drzwi gorąca dziewczyna. Ale możesz taką spotkać choćby w warzywniaku naprzeciwko.

Wychodź na spacery w miejsca publiczne, do kawiarni , klubów nocnych, pizzerii, a także zapisz się na jakiś kurs, albo sztuki walki, czy coś podobnego. Nawet strzelnica, czy nurkowanie. To niesie ze sobą wiele korzyści.

Pomijając to, że Twoje życie staje się wtedy ciekawsze i łatwiej będzie Ci zainteresować sobą dziewczynę to głównym plusem „wychodzenia z domu” jest prowokowanie sytuacji w których zapoznasz dotychczas obce Ci osoby.

Zwiększając liczbę znajomych zwiększasz też liczbę poznawanych dziewczyn, dzięki czemu zwiększasz szansę na poznanie takiej, która w tym Twoim mieszkaniu z chęcią posiedzi z Tobą.