Czy niski wzrost, lub łysienie obniża atrakcyjność faceta

Niski wzrost u faceta może być jego kompleksem. Tak samo łysienie, czy niewystarczająca uroda. Największym problemem u niewysokiego mężczyzny nie jest niski wzrost. Prawdziwą zmorą niszczącą jego atrakcyjność w oczach kobiet jest NISKA PEWNOŚĆ SIEBIE wynikła z jego myśli o swoim wzroście. Tak samo z łysieniem i innymi “brakami”. Jest bardzo ważnym to, żebyś zrozumiał jak działa ten mechanizm. Nie jesteś skazany na brak powodzenia jeśli jesteś niski, łysy, lub masz inne braki.

Nie znaczy to jednak niski wzrost jest neutralny dla kobiet. Żeby się w tym nie pogubić obejrzyj odcinek w którym wyjaśniam co warto zrobić, żeby cieszyć się powodzeniem pomimo “braków”.

Niski wzrost, a rozwiązanie problemu

Jeśli jesteś facetem, który żywi jakieś kompleksy w związku ze swoją urodą to koniecznie powinieneś przerobić “Fundament Sukcesu Z Kobietami”. Jeśli zastosujesz to co w nim przekazuje to jest niemożliwym, abyś nie zwiększył znacznie swojej atrakcyjności w oczach kobiet – https://rafalzuber.pl/poradniki/fundament-sukcesu-z-kobietami/

Jeśli odpowiednio skonfigurujesz swoją głowę to Twoje oczy zaczną pokazywać kobietom zupełnie inne oblicze twojej osoby. Inaczej patrzy człowiek, który uważa, że jest nieatrakcyjny, a inaczej ktoś kto czuje się jak zwycięzca i Grecki Bóg. To samo ciało, a inne rezultaty. Dlatego tak ważne jest, abyś się odpowiednio skonfigurował wewnętrznie.