Co dalej z uwodzeniem w trudnym czasie ?

Nastały niełatwe czasy. Sporo facetów spośród tych, którzy lubili podrywać dziewczyny zastanawia się co będzie dalej. Wychodzić do galerii handlowych nie można. Przestrzeń publiczna nie wydaje się komfortowa do zagadywania obcych osób i nie wiadomo jak długo to potrwa.

Jak radzić sobie w tych trudnych czasach, kiedy nie można swobodnie zapoznawać dziewczyn w klubach, czy na ulicy? Nikt z nas nie ma pewności jak długo będziemy zmuszeni stosować się do ograniczeń wymyślonych przez rząd. Dobra wiadomość jest taka, że pierwsze ograniczenia zostają znoszone co daje nadzieje, że niebawem usuwane będą kolejne restrykcje i w końcu będziemy wolni.

Dwa minusy jakie ja widzę pomimo odblokowania gospodarki i wpuszczenia ludzi między innymi do galerii handlowych to:

  1. Możliwa konieczność noszenia maseczek przez dłuższy czas mimo zniesionych zakazów – zapewne mniej wiarygodnym będziesz, gdy podejdziesz do dziewczyny zachwycając się jej urodą podczas, gdy widzisz jedynie jej oczy. Oczywiście nadal będzie możliwość zagadania, ale będzie to wymagało większej kreatywności. Tutaj odpadną gracze którzy jadą na oklepanych schematach.
  2. Dystans spowodowany popłochem spowodowanym przez media – część kobiet może być po prostu niezadowolona z tego, że w okresie w którym są narażone na zarażenie ktoś obcy będzie próbował nawiązywać z nimi kontakt. Mogą po prostu odebrać Cię jako zagrożenie. Trzeba będzie w takiej sytuacji być mocno empatycznym, żeby ocenić kiedy warto wyjść z inicjatywą.

Myślę że to będą największe minusy do czasu, aż rząd pozwoli wychodzić z domu bez maseczek i zapanuje lepsza atmosfera w kraju, pozbawiona strachu. Pytanie jakie należy sobie zadać to czy te minusy są dużym problemem dla Twojego życia towarzyskiego?

Nie aż tak bardzo jak niektórzy myślą. Musisz mieć alternatywy. Znacznie lepiej działają teraz portale i aplikacje randkowe.

Kobiety nie mogą się zabawić, wyjść na imprezę, a więc mają już dość siedzenia w domu i szukają odreagowania. Wiele spośród nich szuka ujścia swoich towarzyskich popędów w sieci.

Dobra wiadomość jest także taka, że jest duża grupa dziewczyn, która posiada dystans do tego co narzuca nam rząd i z chęcią się z Tobą spotkają, jeśli będziesz potrafił po męsku poprowadzić tę internetową relację i zaproponować co trzeba.

To naprawdę działa lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego, że damy nie mają alternatywy. Pierwsza randka u Ciebie w mieszkaniu jest teraz czymś normalnym. Czy nie widzisz w tym żadnych plusów…?

Moim zdaniem należy być elastycznym. Ja sam wolę uwodzenie w dzień, ale w tej chwili mam do wyboru siedzieć samemu w domu i głosić, że wolę dzienny podryw, albo sprzątać to mieszkanie przed randką nakreconą na Tinderze. Wybieram to drugie.

Jeśli dziewczyny nie miały swoich stałych kochanków to teraz w okresie wirusa mają przechlapane, bowiem zostają same. Z kazdym tyogodniem trwania ograniczeń ich potrzeby na pewno nie są coraz mniejsze… Tak naprawdę Ty i ona znjadujecie się w podobnym położeniu i chcecie tego samego.

Niech Ci nawet nie przyjdzie do głowy, że to co piszę to jest jedynie teoria. Te bardziej gorące koleżanki moje i moich kolegów wariują z pragnienia. Czekam kiedy będą wyrywały sobie włosy. Ja sam mam więcej par niż zazwyczaj i kobiety są skore do zacieśniania więzów mimo tego co się teraz dzieje. To jest całkiem normalne i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. W każdym z nas jest potrzeba zbliżania się do płci przeciwnej i pamiętaj, że dlatego gramy w tej samej drużynie. Wykorzystaj to.

Odnajdź ją za pomocą sieci. Trzeba sobie jakoś radzić. Zawsze istnieje rozwiązanie. Jak chcesz pomocy w tym jak stworzyć atrakcyjny profil randkowy to ostatnio robiłem o tym webinar.

Chyba, że masz o tym inne zdanie i uważasz, że trzeba robić wszystko tak jak rząd nakazuje. W tym wypadku nie korzystaj z moich rad zawartych w tym wpisie, bo to Twoje życie i Twoje decyzje.

Ja mam swoje zdanie o tej całej sytuacji, a wiele osób już pytało mnie o to co teraz robić, więc zdecydowałem się, że napiszę o tym kilka słów.
Mimo wszystko czekam tak jak i Ty na lepsze czasy i większą dozę wolności. Każdemu dobrze to zrobi.

Czasami słyszę pytanie: “Czy to koniec uwodzenia?” Żeby podarować komuś umiejętność do rozpoznawania samemu, kiedy “uwodzenie” będzie liczyło się mniej powiem tak: Umiejętności podrywu i uwodzenia będą miały mniejsze znaczenie, kiedy nastaną czasy w których będziemy mogli odbywać z kobietami wirtualne spotkania wchodząc do specjalnej kapsuły emitującej żywe doznania.

Jeśli w ten sam sposób będzie można zapłodnić kobietę to oznaczać to będzie, że uwodzenie może mieć już mniejsze znaczenie, niż dziś. Ale nawet wtedy zachowania frajerskie będą zachowaniami frajerskimi, więc nadal będzie w cenie umiejętność rozpoznawania tego co dzieje się w relacji z kobietą, żeby chciała spotkać się z Tobą wirtualnie.

Pamietaj, iż mimo tego, że cześć znajomości zawiązuje się dziś przez internet to zawsze następuje moment weryfikacji – randka. Więc bez obycia w kwestiach spraw damsko-męskich daleko nie zajedziesz majac nawet najlepszy profil internetowy. Warto znać się na kobietach i powiększać swoją świadomość w tej materii.

Trzymaj się

Rafał