ODKRYTE KARTY – PIKANTNA SPOWIEDŹ TRENERA UWODZENIA

Relacje damsko-męskie są bardzo złożone i często niezrozumiałe. To, dlaczego podoba nam się określony typ osób, jest spowodowane naszym gustem. Nierzadko zdarza się jednak, że na tym polu zostajemy po prostu pokonani. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zakochał się platonicznie.

Są jednak ludzie, którzy zawodowo zajmują się nie tylko relacjami damsko-męskimi, ale również uwodzeniem, zarówno od strony kobiet, jak i mężczyzn. Jedną z takich osób jest Rafał Żuber, który napisał książkę o swoim fachu. "Odkryte karty. Pikantna spowiedź trenera uwodzenia" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów psychologii.

Mimo że znajdziemy tutaj wiele rad i tłumaczeń objaśniających sporo niezauważalnych nawet przez nas samych sygnałów, które wysyłamy osobom pasującym do naszego gustu, nie jest to poradnik. Można tu znaleźć inspirujące historie, które nie zawsze kończyły się happy-endem. Jeden z protoplastów treningów uwodzenia odsłania karty swoich doświadczeń, zebranych podczas długiej pracy w tej dziedzinie. Autor dzieli się również swoimi doświadczeniami z sytuacji życia codziennego, w których przydały mu się techniki, jakich sam nauczał.

To historia pełna ciekawych spostrzeżeń, przydatnych informacji i skłaniających do refleksji historii. To opowieść człowieka, dla którego uwodzenie to codzienność, pasja i zarazem przekleństwo. Książka "Odkryte karty" to zaproszenie do zwiedzenia świata pierwszego i jednego z najlepszych trenerów uwodzenia, który zajmuje się także rozwojem osobistym.

Rafał Żuber - trener uwodzenia, działający na rynku od 2007 roku, jeden z protoplastów w tej dziedzinie rozwoju osobistego. Wielokrotnie pojawiał się w mediach, gdzie udzielał wywiadów i występował na kongresach oraz różnego rodzaju szkoleniach.